Hizmet Ver
Bilgisayar Programlama

4 Ankara Bilgisayar Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 298 Bilgisayar Programcısı hizmet vermeye hazır.

Ankara Bilgisayar Programlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 298 Bilgisayar Programcısı, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 520 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 66 kişi Ankara Bilgisayar Programlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara Bilgisayar Programcısı

Cihan A. photo

Cihan A.

22.01.2023

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

İstatistik doktora mezunuyum. Daha önce armut.com platformu dışında birçok istatistik analiz ve modelle problemleri çözümü ve yorumlaması işini yaptım. Size de istatistik analiz ve yorumlama konularında yardımcı olabilirim.

Yasin G. photo

Yasin G.

09.09.2023

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Web yazılım, mobil yazılım, masaüstü yazılım ve gömülü yazılım alanlarında uzun yıllar başarılı projelere imza atmış bulunmaktayım. Görev bilinci ve iş sorumluluğu yüksek birisiyim ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeyen bir insanım.

Salih D. photo

Salih D.

23.02.2023

Bilgisayar Programlama · Yenimahalle, Ankara

Yazılım geliştirme uzmanı olarak yaklaşık 4 yıldır çalışmaktayım. Yoğunlaştığım programlama dilleri; java ve java teknolojileri, react, angular, flutter.

Osman D. photo

Osman D.

01.10.2022

Bilgisayar Programlama · Mamak, Ankara

Bilgisayar mühendisi olarak Yapay zeka, Makina öğrenmesi basta olmak üzere Web yazılımı ve masaüstü uygulama geliştirme gibi bir çok konuda freelance olarak işlerinizi en kısa sürede istenilen şekilde yapabilir ve teslim edebilirim.

MUSTAFA Y. photo

MUSTAFA Y.

17.09.2023

Bilgisayar Programlama · Sincan, Ankara

2010 yılından beri bilişim sektöründe frontend ve backend tarafında uygulama geliştirdim

Tekin T. photo

Tekin T.

21.07.2023

Bilgisayar Programlama · Altındağ, Ankara

ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım(Backend-Frontend-Masaüstü Uygulamalar ve Mobil Uygulamalar) konusunda Freelance hizmet vermekteyim. Öncelliğim müşteri memnuniyetidir. Memnun kalşmazsaız hiçbir ücret talep etmiyorum. AGILE yazılım geliştirme metodolijisi kapsamında müşteri talepleri...

Selim N. photo

Selim N.

08.08.2022

Bilgisayar Programlama · Etimesgut, Ankara

Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Yaklaşık 1.5 senedir teknoloji şirketinde AR-GE Mühendisi olarak çalışmaktayım. Programlama ile ilgili bir çok konuda hizmet vermekteyim.

Metehan T. photo

Metehan T.

10.02.2023

Bilgisayar Programlama · Sincan, Ankara

4 sene amatör, 15 sene profesyonel anlamda olmak üzere toplamda 19 senedir yazılım sektöründeyim. C#, Java, Python, MATLAB ve FORTRAN programlama dillerini kullanarak kamu kurum ve kuruluşlarına ve özel birçok şirkete içeriden ve dışarıdan yazılım hizmeti verdim ve hem ticari hem de akademik amaçlı...

Ali Y. photo

Ali Y.

16.02.2023

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Aktif olarak 2 yıldır kurumsal masaüstü uygulamalar geliştirmekteyim. ERP entegre yazılımlar, satış sistemleri ve depo yönetim sistemi yazılımları geliştirmekteyim.

Muhammed A. photo

Muhammed A.

21.11.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliğinden 2021 Haziranda mezun oldum, 3 yıl iş tecrübem var. Yaptığım işler: - MacroRec isimli firma için 1 yıl 3 ay android uygulama geliştirdim. - Duress isimli Avusturalyada halihazırda güvenlik alanında kullanılmakta olan android uygulamasını geliştirdim. - 2 adet...

Kutay T. photo

Kutay T.

28.11.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Kendi kendimi eğittiğim Frontend/backend/yazılım geliştiricliğinde 10 yılı aşkın sürelik deneyimim bulunmakta. İngilizce ve Türkçe dilleri anadilimdir. Anlık olarak Freelance Geliştirici ve Çevirmen olarak uzaktan çalışıyorum. • C#, Python ve JS dillerinde ileri seviye; PHP, C ve Java dillerinde...

Uğurcan S. photo

Uğurcan S.

24.12.2022

Bilgisayar Programlama · Mamak, Ankara

C, c++, c#, python programlama dillerinde yazılım geliştirmekteyim(web, masaüstü, algoritma geliştirme).

Furkan Ö. photo

Furkan Ö.

22.01.2023

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Türkiye'nin önde gelen firmasında aktif olarak yazılım geliştiriyorum.

Freelance P. photo

Freelance P.

07.03.2017

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Nesneye dayalı programlama dilleri, gömülü sistem uzmanları ve sistem mühendisliği alanlarında tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ahmet Hamdi Kılıç K. photo

Ahmet Hamdi Kılıç K.

26.08.2020

Bilgisayar Programlama · Elmadağ, Ankara

Ben Ahmet Hamdi Kılıç 25 yaşındayım Bilgisayar Programlama bitirdim, İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 2. sınıf ve aynı zamanda Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıfı okuyorum. Mezun olduktan sonra dönemsel projelerde yer aldım. Son 3 yıldır PHP Developer olarak bir çok...

Ideaskop photo

Ideaskop

14.10.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

2005 yılından bu yana global telekomunikasyon şirketleri, yerli holdingler, sanayi 250, teknoloji startuplarında tecrübeli ekibimiz ile tüm mobil, web yazılım ihtiyaçlarınız için bizden destek alabilirsiniz.

Berat A. photo

Berat A.

08.07.2023

Bilgisayar Programlama · Pursaklar, Ankara

Efendim merhabalar bendeniz Berat ARPA, sizlere yazılım alanında hizmet vermek için buradayım. Hizmet vereceğim dil; C#, ve sizlere bu dil üzerinden vereceğim veritabanı (MYSQL MSSQL, Access, Firebase) destekli hizmetler; Web Uygulamaları (Asp.NET), Konsol uygulamaları, Windows Form Uygulamaları,...

Seyfullah K. photo

Seyfullah K.

19.09.2023

Bilgisayar Programlama · Etimesgut, Ankara

22 yıldır. Yazılım geliştirme sektöründeyim. Bir çok kurumsal projelerde görev aldım. C#, Asp. NET Mvc,. Net Core, Angular, Mssql, postgresql, powerbi, Sharepoint konularında Uzman geliştirici olarak görev aldım. Ayrıca bir çok kuruma ilgili konularda eğitim verdim.

Kaan B. photo

Kaan B.

28.11.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Merhaba,4 yıldır programlama ile ilgileniyorum.3.sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Java, C, HTML, CSS, PostgreSQL, Algoritma konularında bilgi sahibiyim. Özellikle Java ile alakalı ödevler, projeler, konu anlatımı konusunda yardımcı olabilirim.

Muhammet K. photo

Muhammet K.

19.03.2023

Bilgisayar Programlama · Yenimahalle, Ankara

İş ortaklarımıza; ERP, Web Uygulamaları, Mobil Uygulamalar, API Uygulamaları, E-Ticaret Uygulamaları, Entegrasyon Çözümleri, Sunucu, Hosting ve Veri Tabanı Hizmetleri, E-Dönüşüm Danışmanlığı kapsamında, Kurum içi ve Kurum Dışı Uçtan Uca çözümler sunmaktayız.

Aykut A. photo

Aykut A.

21.06.2023

Bilgisayar Programlama · Yenimahalle, Ankara

Daha önce Linux(Ubuntu) kullandım. Responsive web design konusunda tecrübeliyim. HTML, CSS, JavaScript bilgim üst düzeydir. Github uzun süre boyunca kullandım. Teknik döküman okuma becerim var. Ankara'da ikamet ediyorum. Kendime güveniyorum. Ek olarak, Python, Yapay Zeka, Derin Öğrenme, Görüntü...

EMR photo

EMR

04.01.2017

Bilgisayar Programlama · Yenimahalle, Ankara

Start App projeleriniz ve diğer projelerimiz de yer almaktan mutluluk duyarız. Kurumsal projeleriniz 100% başarım. Projelerde aşağıda belirtilen teknolojiler İle yapıyoruz. Projeleriniz hakkında detayları ister mesaj atın ister iletişim numaralarımızı arayın. Size en kısa sürede yanıt...

Furkan Ü. photo

Furkan Ü.

19.04.2018

Bilgisayar Programlama · Etimesgut, Ankara

Çok küçük yaşlarda bilgisayar başına geçtim ilk başlarda oyun oynayarak geçirdiğim zamanı boşa harcadığımı farkedip “yazılım” sektörine adım atmaya karar verdim programlamasal düşünme ve algoritma kurma yapısına sahibim zamanımın çoğun bilgisayar ve bisiklet sürmekle geçiriyorum. Bir çok...

Şehit Şamil G. photo

Şehit Şamil G.

26.04.2018

Bilgisayar Programlama · Keçiören, Ankara

Üniversitede Bilgisayar Mühendisliği eğitimi görüyorum ve buna ek olarak kişiye özel web sitesi , online CV tasarımı, İşletmeler için yardımcı programlar , uygulamalar ve kurumsal web siteleri hazırlıyorum.

Burak T. photo

Burak T.

11.01.2023

Bilgisayar Programlama · Yenimahalle, Ankara

Yazılım alanında ihtiyaclarınızı karşılayabilirim. Yeniden tasarlayabilirim, varolan uygulamalarınızı güncelleyebilir destek sağlarım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Bilgisayar Programlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Bilgisayar Programlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bilgisayar Programlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bilgisayar Programlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bilgisayar Programlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bilgisayar Programlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bilgisayar Programlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bilgisayar Programlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bilgisayar Programlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Bilgisayar Programlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Bilgisayar Programlama fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 1180 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl