Hizmet Ver

4 Ankara Diksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 54 Diksiyon Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Diksiyon Dersi

En İyi 10 Ankara Diksiyon Eğitmeni

Yeliz Balım photo

Yeliz Balım

15.10.2021

Diksiyon Dersi · Çankaya, Ankara

DİKSİYON DERSİ Bilkent Tiyatro Bölümü mezunuyum ve Portekiz 'de CTB şehir tiyatrosunda oyuncuyum aynı zamanda uzaktan seslendirme yapıyorum. Online diksiyon dersi veriyorum. Saat 95tl,

Nedim Atak Eğitim Danışmanlık photo

Nedim Atak Eğitim Danışmanlık

18.05.2018

Diksiyon Dersi · Çankaya, Ankara

TRT Spikeri-20 yıllık deneyimli, Bire bir (Derslikte) ve Online Eğitim konuşma/iletişim eğitmeni-konuşma koçu Bireysel ve kurumsal eğitimler.

Tuğba Yönter/ Eğitmen photo

Tuğba Yönter/ Eğitmen

19.06.2019

Diksiyon Dersi · Çankaya, Ankara

Eğitmen Spiker- Sunucu Tuğba YÖNTER ile özel ders imkânı. Topluluk önünde konuşmaktan korkmayın. Hangi ülke ya da şehirde olduğunuzun önemi yok. İnternet bağlantınızın olduğu her yerden eğitimlerime katılabilirsiniz. EĞİTİMLERİM ONLINE/ CANLI- BİREBİR ÖZEL DERS şeklindedir. ÖĞRETMEN VE ÖĞRENME...

Hayrullah Coşkun photo

Hayrullah Coşkun

23.07.2021

Diksiyon Dersi · Keçiören, Ankara

Merhabalar 32 yaşındayım ilahiyat mezunuyum yaklaşık 15 senedir Ankara Bursa İstanbul trafiğinde A1 A2 B B1C C1 D1 F M araç ehliyetlerine sahibim trafikteki en önemli görüşüm araç takip mesafesi ve soğukkanlılığımdır gerisi dikkat ve keyifli bi yolculuktur.

Yeşim Şahin photo

Yeşim Şahin

04.10.2021

Diksiyon Dersi · Çankaya, Ankara

Önce eğitim vereceğim insanı tanımalıyım. Özellikle konuşmasını görmeliyim, sesini duyabilmeliyim. Böylece konuşmasında bir bozukluk var mı, düzeltilebilir mi ;sağlıklı bir tespit yapabilirim. Nitekim, yaygın olarak bilinen yanlışın aksine Diksiyon Eğitimi sadece güzel konuşabilme eğitimi değildir....

Olgun Cansızoğlu photo

Olgun Cansızoğlu

16.01.2021

Diksiyon Dersi · Çankaya, Ankara

Belirli müfredata bağlı kalmadan, ezberci anlayışı yok sayan, tamamen doğaçlama ve kalıcı bir eğitim alarak siz de hayatınızın her anında fark yaratmak istemez misiniz.? Sadece Diksiyon ve Güzel Konuşma değil, aynı zamanda olmazsa olmazımız 'Beden Dili' eğitimini de alacağınız derslerimiz sonrası...

Ece Koç photo

Ece Koç

21.11.2020

Diksiyon Dersi · Yenimahalle, Ankara

Etkili, güzel konuşma, sağlıklı bir iletişim, beden dili, hitabet sanatına dair ne varsa teorik ve uygulamalı öğretiyorum. Kurum kuruluşlara diksiyon etkili iletişim teknikleri hitabet eğitimleri vermekteyim. Trt ve özel kanal ve radyolarda sunucu programcı olarak görev yaptım.Özel tiyatrolarda...

Sevde Halıcı photo

Sevde Halıcı

28.11.2020

Diksiyon Dersi · Keçiören, Ankara

Ders ücreti saat başı 45 TL. RADYO PROGRAM SUNUCULUĞU YAPARAK BU MESLEĞİN TEMEL TAŞI RADYODAN BAŞLADIM BU SEBEPLE SESİMİ NASIL KULLANACAĞIMI İYİ BİLİYORUM. DUBLAJ, BELGESEL, HABER METİNLERİ SESLENDİREREK SES TONUMU RENKLENDİRDİM. 2 YIL BOYUNCA BİREBİR VERDİĞİM DİKSİYON VE SESLENDİRME DERSLERİNDE...

Efsun Kaygusuz photo

Efsun Kaygusuz

02.09.2015

Diksiyon Dersi · Altındağ, Ankara

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.SEKİZ YILLIK PROFESYONEL OYUNCUYUM.ÜÇ YILDIR DİKSİYON VE FONETİK DERSLERİ VERİYORUM.İLGİLENENLER İLETİŞİM BİLGİLERİMDEN ULAŞABİLİRLER.

Burcu Ozcan Ozcan photo

Burcu Ozcan Ozcan

07.09.2021

Diksiyon Dersi · Çankaya, Ankara

Oyunculuk mezunuyum ve tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak bana tarifsiz bir mutluluk veriyor ilgi paylaşıldıkça büyür ve anlam kazanır. Diksiyon,drama tiyatro,Konservatuvara hazırlık Protokol ve Nezaket dersleri veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Diksiyon Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Diksiyon Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Diksiyon Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Diksiyon Dersi için Ankara içinde toplam 54 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 30 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 442 kişi Ankara Diksiyon Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Diksiyon Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Diksiyon Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Diksiyon Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Diksiyon Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Diksiyon Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Diksiyon Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Diksiyon Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Diksiyon Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Diksiyon Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl