En İyi 10 Ankara Diyetisyen | Armut

En İyi 10 Ankara Diyetisyen

4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 44 Diyetisyen teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gözde Sariakcali

Gözde Sariakcali

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Merhabalar. Ben Gözde Sarıakçalı. Çayyolu metro durağının yanında polikliniğim bulunmakta. Stilla Yaşam merkezinin içinde hizmet vermekteyim. Danışanlara diyet yapmanın psikolojik nedenleri ile ilgili ön görüşme olarak psikolojik danışmanımızla görüşme sağlamaktayız. ALANLARIM : • Sağlıklı Beslenme • Besin Alerji ve İntoleransları • Sağlıklı Pişirme Yöntemleri ve Menü Planlama • Diyet ve Detoks • Hastalıklarda Beslenme ve Özel Diyetler • Anne Çocuk Beslenmesi Randevu alarak ücretsiz
İnteraktifdiyet

İnteraktifdiyet

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
İNTERAKTİF DİYET nedir? İnternet ortamında özgün tasarımlı, online çalışan, Diyetisyen ve Danışanın birlikte yürüttüğü kişiye özel gerçek diyet uygulama sistemidir. Gerçek diyet; Bilime dayalı, kişinin yaşına, boyuna, cinsiyetine, ideal ya da hedef kilosuna, sağlık durumuna ve beslenme alışkanlığına göre kişiye özel hazırlanan diyettir. Kişinin sağlığına zarar verebilecek bilim dışı popülist yöntem ve uygulamalar içermemelidir. Sistemimiz toplam kalite parolası ile hastalık ve zayıflama d
Merve Hacıfazlıoğlu

Merve Hacıfazlıoğlu

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Merhaba, eğer sizde günlük yaşantınız, sosyal hayatınız, çalışma şekliniz ve yemek zevkiniz ile uyumlu, sağlık durumunuz ön planda olduğu yani tamamen size özel bir sağlıklı beslenme programı ile hem aç kalmadan zayıflamak hemde sağlığınıza kavuşmak istiyorsanız hadi hemen başlayalım.
Dyt.betül Acıöz

Dyt.betül Acıöz

Diyetisyen · Etimesgut, Ankara
Dyt. Betül ACIÖZ, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Eğitim hayatı boyunca Tip 1 ve Tip 2 Diyabette beslenme,diyabette karbonhidrat sayımı, gebelikte diyabet, obezite tedavisi, kilo kontrolü, anoreksia nevroza-bulimia nevroza, çocuk sağlığı ve beslenmesi, gibi konularda çalışmalar yapmıştır. Mesleği ile ilgili bir çok seminer ve eğitime katılarak sertifikalar almaya hak kazanmıştır. Çalışma Alanlar
Diyetisyen Pınar Pehlivan

Diyetisyen Pınar Pehlivan

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversitesinden Şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Hacettepe Üniversite Hastanesinde çok değerli deneyimler kazandım. Öğrenimim boyunca birçok seminer ve etkinlikte bulundum. Diabetes Mellitus(Şeker Hastalığı) Hastaların da Beslenme tedavisi ; Organik Besinler ve Organik Beslenme Takıntısı (Ortoreksiya Nervosa ); Heterosiklik Aromatik Aminler ve Kanser ; Kanser Hastaların da İmmünonütrisyon Maddeler –Glutamin , Arjinin ; Konuların
Büşra Dokuz Murat

Büşra Dokuz Murat

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Diyetisyen Büşra DOKUZ MURAT ile beraber sağlık kilolara kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı . Sağlıklı beslenmeyi yaşam modeliniz haline dönüştürmek ve ideal kilonuza kavuşmak için bizi aramayı unutmayın.
Yeşim Ay Atik

Yeşim Ay Atik

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Hayatımızdaki her şeyi kontrol edemeyiz ama vücudumuza aldığımız her şeyi kontrol edebiliriz.Diyet yapmaktan öte kişilerin sosyal hayatlarına,yaşam tarzlarına ve vücutlarının ihtiyacına göre sağlıklı beslenme planı oluşturarak kaliteli yaşam adına güzel adımlar atarken gelin değişimlere birlikte tanıklık edelim.:) (Sadece Ankara değil Ankara dışından arayacak danışanlara da uzaktan takip yapmaktayım)
Esma Özkan

Esma Özkan

Diyetisyen · Etimesgut, Ankara
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümündeki eğitimin süresince Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastalıklarda Beslenme,Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları hastanesinde ana-çocuk beslenmesi ve Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesinde poliklinik stajlarımı tamamlayarak mezun oldum.2015 yılından itibaren kendime ait beslenme danışmanlığında hizmet vermekteyim.
Seyran Tombul Karlıtepe

Seyran Tombul Karlıtepe

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra ABD de master yaptım. Diyet merkezinin yanında söyleşiler, TV ve radyo programlarına katılmaktayım. Yaklaşık 14 yıllık tecrübem ile sağlıklı yaşam konusunda hayatları değiştirmeye devam etmek üzere buradayım.
Gözde Nur Çakmak

Gözde Nur Çakmak

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Muğla Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun, işini severek yapan bir diyetisyenim. 3 sınıfta değişim programı ile Hacettepe Üniversitesinde eğitim aldım. Ankara numune hastanesi, Muğla devlet hastanesi, huzurevleri ve sağlık ocaklarında staj yaparak çok değerli tecrübeler edindim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Rüzgar
Diyetisyen   19/02/2018

Güler yüzlü, ilgili, Whatsapp mail ile sürekli iletişim halindeyiz, takıldığım yerde hemen cevap aldım.Bölgesel kilolarım gitti

         
Gül Ç.
Diyetisyen   05/02/2018

Mehmet Sedat bey, işinde gayet başarılı, ilk haftadan 1.2 kilo verdirdi. Eşim ile biz çok memnunuz, kendisi neşeli, pozitif ve hastası ile yakından ilgilenen, online takip süresinde bile yüksek enerjisini hissettirebiliyor. Başarılarının devamını gelmesini dileriz.

         
Alper Adil
Diyetisyen   18/01/2018

Umut bey gerçekten çok ilgili ve iyi bir diyetisyen. Onun danışmanı olarak diyet yapmaktan gayet memnunuz.

         
Esin Kırcalı
Diyetisyen   13/01/2018

Gökçe hanım genelde nasıl besleniyorsam benzeri bir diyet hazırlıyor ve yediklerimi kontrol edip sık sık benle iletişime geçiyor. Ben de kafama takılan şeyleri arayıp sorabiliyorum kendisine. Çok da tatlı bir insan :) Özetle çoook memnun kaldım :)

         
Sare Mermertaş
Diyetisyen   10/01/2018

Sezen Hanım gayet ilgili. bir kiloda takılıp kalmıştım ilk haftadan başarılı bir sonuç elde ettik. ayrıca gün içinde öğünlerinizin fotoğraflarını görmek istemesi de ayrıca motive ediyor.

Diyetisyen hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz