En İyi 10 Ankara Erkek Epilasyon Merkezi

4 Erkek Epilasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 19 Erkek Epilasyon Merkezi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Beyefendis güzellik ve bakım

Beyefendis güzellik ve bakım

Erkek Epilasyon · Çankaya, Ankara
Salonumuzda hijyen kurallarina her daim dikkat edilerek erkek ve kadın lazer epilasyon tüm bölgelere hem erkek hemde kadın personeller tarafından hizmet verilmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aytekin A.
Erkek Epilasyon   22/02/2021

Çok memnun kaldım acısız seanslar ve mükemmel sonuç herkese tavsiye ediyorum kalite ve hijyen sonuç arayanların gerçek adresi herşey için teşekkür ederim

         
Furkan T.
Erkek Epilasyon   12/02/2021

İşlerini profesyonelce yapan oldukça sıcak kanlı ve yardımsever bir işletme. Her türlü kişisel bakım İçin tereddüt etmeden başvurulabilir.

         
Ersel B.
Erkek Epilasyon   01/02/2021

Hayatımda ilk defa bir güzellik salonuna gittim. Bu yüzden biraz kaygılıydım ama içten ve samimi davranmaları beni rahatlattı. Dürüst bir çalışma düzeni kurmuşlar. Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım. Zaman geçtikçede yeni yorumlarım gelicek.

         
Ezel Ç.
Erkek Epilasyon   25/12/2020

çok iyi ve güler yüzle karşıladılar. yeliz hanımda gerçekten işini bilen düzgün bir insan .verilen hizmetten memnun kaldım.yeliz hanıma ve ekibine teşekkür ediyorum

         
Cem B.
Erkek Epilasyon   11/11/2020

Kendimi evimde gibi hissettim. Henüz ilk seans uygulandı sonucunu bende merak ediyorum. Hediye edilen uygulama için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Süheyla Hanım çok değerli biri ve şahsına buradan da teşekkür etmek isterim.

         
Mustafa K.
Erkek Epilasyon   11/11/2020

İlgileri ve ilk seanstan sonraki sonuç harika. Fiyat konusunda da epey yardımcı oldular. Çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Cansu A.
Erkek Epilasyon   10/11/2020

Kendilerinden buz lazer hizmeti aldım 6 seans, çok memnun kaldım. İlk seansta bile çok iyi sonuçlar aldım. Ayrıca herkes çok güler yüzlüydü ve ortam da hijyenikti. Kısacası güzellik merkezlerine karşı geçmiş yıllarda yaşadığım olumsuz şeyler yüzünden tereddüt yaşayarak gitmiş olsam da çok şükür mutlu ve içim rahat ayrıldım. Teşekkürler

         
Yunus K.
Erkek Epilasyon   10/10/2020

Bu zamanlarda işini severek yapan insan çok zor, hatta ülkemizde işini doğru düzgün yapan insan bulmak ciddi manada zorlaştı. Her alanda 70 kapı gezerek hizmet alıyoruz, şanslıyım ki ilk başvurduğum kapıdan çok iyi bir hizmet aldım. İşlerini severek yapıyorlar, müşterilerine müşteri gözünden çok bir misafir gibi bakıyorlar. Kesinlikle çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Erkek Epilasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz