En İyi 10 Ankara Fransızca Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Ankara Fransızca Özel Ders Öğretmeni

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 120 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bartu E.

Bartu E.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi Mezunuyum. 2010 yılından bu yana her seviyeye uygun Fransızca dersi vermekteyim.
Onur U.

Onur U.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi mezunuyum ve Fransa’da beş yıl ikamet ettim. Fransızca gramer, kelime bilgisi, günlük hayatta gerekli konuşma teknikleri hakkında özel ders veriyorum. 2011 KPDS sınavında 92,5 puan almıştım dolayısıyla Fransızca YDS’ye hazırlananlara da özellikle paragraf okuma tekniklerinde ve soru çözümünde yardımcı olabilirim.
Ayşen B.

Ayşen B.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Emekli Türk Telekom Eğitim Akademisi personeliyim. 26 yıldır değişik yaş grubu ve seviyedeki kişi ve öğrencilere Fransız ca dersi veriyorum. İlk okul çocuklarından ; 70 yaşındaki filoloji öğrencisi hanımefendiye kadar değişik varyasyonlarda öğrencilerim oldu. Sonuç yakalama ; başarılı olma ; dil öğrenme isteksizliğini aşma konularında deneyimli ve başarılı bir kariyerim var.
Nuray  A.

Nuray A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Bonjour. Merhabalar. Ben ODTÜ mezunu ve Fransada çeşitli çalışmalar yapmış DELF B2 sertifikalı bir Fransızca Öğretmeniyim. Eğitimlerimiz kişinin öğrenme kabiliyetlerine ve amacına yönelik kişiselleştirilmiş ders ve ödevlerden oluşur. Fransızcayı eğlenceli ve sıkılmadan öğrenmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Ben hiç fransızca bilmiyorum, başlangıç seviyeyim diyorsanız ise mükemmel. Hızlı ve sıkılmadan yeni bir dili her yaştan kitle öğrenebilir. Dersler sizin müsaitliğinize göre her h
Ethem Turgay Ş.

Ethem Turgay Ş.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Hacettepe Fransızca Öğretmenliği Mezunu (1. si) (halen orada yüksek lisans yapıyorum) DALF C1 Belgeli, DALF/DELF sınavlarına hazırlığa yönelik tecrübeli Ankara Fransız Kültür Merkezi nde yarı zamanlı çalışıyorum QNED Fransızca Formasyon Sertifikam var - Ankara Charles de Gaulle Fransız Lisesi öğrencilerine Histoire, Géographie, Maths, S.V.T, Physique Chimie dersleri ve BAC/Brevet ye hazırlık - Ankara Tevfik Fikret Koleji öğrencilerine (7-18 yaş) fransızca takviye dersleri - Yenı baslaya
Ahmet Berk A.

Ahmet Berk A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Merhaba arkadaşlar Şöyle kendimi bir tanıtayım sizlere, önümüzdeki ayda 16 yaşına gireceğim, anaokulundan beri AEFE , yani yurtdışı Fransız liselerinin eğitimini gördüm. İsveç te küçükken 4 sene kaldım ardından Türkiye ye döndüm sonrasında Belçika ya , Brüksel e gittim ,4sene orada yaşadım, orası Fransızca konuşan bir ülke olduğu için halliyle Fransızcam ana dilim gibi oldu Okul saatlerim ve bazı spor antrenmanı dışındaki saatleri haricindeki saatlerde uygun oluyorum .
Mustafa Ö.

Mustafa Ö.

Fransızca Özel Ders · Kazan, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. 18 yıldır kurumsal firmalara ve bireysel kişilere Fransızca ders vermekteyim. Tüm ders araç gereç materyal ve dokümanlarını kendim karşılamaktayım. Derslerimizi öğrencinin evi, kendi evim ya da başka ortak bir mekanda yapmak size kalmış. Fransızca nın İngilizceden en büyük farkı başlaması zor ama bir kere temeli oturttunuz mu devam etmesi oldukça kolay bir dil olmasıdır. Başlangıçta yaşadığınız zorluk sizi yıldırmasın.
Asmaa Y.

Asmaa Y.

Fransızca Özel Ders · Gölbaşı, Ankara
Vous pourrez apprendre le français avec une méthode d’enseignement adaptée à votre niveau n’hésitez pas à me contacter pour mettre en place un programme de cours surmesure.merci
Oyun A.

Oyun A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Tevfik Fikret Okulları giriş sınavlarına ve iç sınavlarına hazırlık Ted Koleji iç sınavlarına hazırlık Fransızca derslerine destek programı Yetişkinler için Genel Fransızca
Özge K.

Özge K.

Fransızca Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Anadolu Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği mezunuyum. Paris'te erasmus programı kapsamında 6 ay eğitim gördüm. 1 yıl boyunca 2 ayrı devlet lisesinde stajyer öğretmen olarak görev aldım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Basak Turan
Fransızca Özel Ders   28/07/2019

Can Hoca her zaman çok hazırlıklıydı ve eksiklerimi bulup tamamlama konusunda çok iyidi. Bir sonraki derse kadar çözmem gereken soruları ve okumam gereken parçaları verdi. Sayesinde dil öğrenme anksiyetemi yeniyorum.

         
Seval Kıcıkoğlu
Fransızca Özel Ders   24/07/2019

Emeklerine sağlık, oğlum sayesinde Fransızca hazırlık sınavını geçti, aile üyemiz oldu kendisi, çok seviyoruz🥰

         
Nergis S.
Fransızca Özel Ders   21/06/2019

Gülşah hocaya ne kadar teşekkür etsek az. Öncelikle kendisi çok sabırlı biri ve öğrencisiyle güçlü bir iletişim kurabiliyor. Özel derslerde sıkılan oğlum Gülşah hocayla böyle bir problem yaşamadı. İşini severek yaptığı belli oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Gizem Ç.
Fransızca Özel Ders   29/05/2019

Oğlumun notları Gülşah hoca sayesinde yükseldi. Çok deneyimli ve bilgili bir öğretmen. İyi ki varsın Gülşah hoca!

         
Alper Ö
Fransızca Özel Ders   05/12/2018

Ders işleme tekniği oldukça zevkli. Sıkılmadan ve boşa zaman harcamadan bir saati dolu dolu geçiriyor. Her ders öncesi hazırlık yaparak dersi daha eğlenceli hale getiriyor ve en önemlisi pozitif anlamda sürekli öğrenciyi motive ediyor...

         
Nesli Erdem
Fransızca Özel Ders   20/10/2018

Derslerimiz son derece etkili ayni zamanda keyifli geciyor. Severek ve hizli bir bicimde ogreniyorum. Melis Hocam’a gonulden tesekkurler.

         
Bahar Oyal
Fransızca Özel Ders   04/10/2018

Ercüment hoca çok kibar, dakik ve işini seven bir öğretmen...Ders işleyişini öğrencinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirebilen tecrübeli bir eğitmen...

         
Güray Kırak
Fransızca Özel Ders   02/10/2018

İlk ders itibariyle çok memnun kaldığımızı ifade edebilirim.Oğlum da olumlu görüş bildirdi. Değerli hocamız konusuna çok hakim , sıkmadan rahat bir anlatım diliyle bilgi aktarımında bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz