En İyi 10 Ankara Fransızca Özel Ders Öğretmeni

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 129 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Afag A.

Afag A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Yurtdışı Fransız Büyükelçilik Okulunu bitirdim.Bakü Yabancı Diller Üniversitesi Yüksek Lisans Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum.Ayrıca Franca Nice Saint Jean d Angely Üniversitesinde Büyükelçilik bursuyla okudum.7 sene üniversitede 8 sene özel kolej ve dershanelerde fransızca öğretmeni olarak çalıştım.Toplam 15 senelik öğretmenim.Fransa dan lisansli ve diplomalı DELF ve DALF sınav öğretmeniyim. Fransız Büyükelçilik Kultur Merkezinde fransızca öğretmeni olarak calışıyorum. DELF &
Bartu E.

Bartu E.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi Mezunuyum. 2010 yılından bu yana her seviyeye uygun Fransızca dersi vermekteyim.
Onur U.

Onur U.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi mezunuyum ve Fransa’da beş yıl ikamet ettim. Fransızca gramer, kelime bilgisi, günlük hayatta gerekli konuşma teknikleri hakkında özel ders veriyorum. 2011 KPDS sınavında 92,5 puan almıştım dolayısıyla Fransızca YDS’ye hazırlananlara da özellikle paragraf okuma tekniklerinde ve soru çözümünde yardımcı olabilirim.
Ethem Turgay Ş.

Ethem Turgay Ş.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Hacettepe Fransızca Öğretmenliği Mezunu (1. si) (halen orada yüksek lisans yapıyorum) DALF C1 Belgeli, DALF/DELF sınavlarına hazırlığa yönelik tecrübeli Ankara Fransız Kültür Merkezi nde yarı zamanlı çalışıyorum QNED Fransızca Formasyon Sertifikam var - Ankara Charles de Gaulle Koleji öğrencilerine Histoire, Géographie, Maths, S.V.T, Physique Chimie dersleri ve BAC/Brevet ye hazırlık - Ankara Tevfik Fikret Koleji öğrencilerine (7-18 yaş) fransızca takviye dersleri - Yenı baslayanlara yö
Batuhan T.

Batuhan T.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Saint Benoit Fransız Lisesi mezunu, Hacettepe Üniversitesi - Fransızca Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisiyim. 2013-2016 yılları arasında Fransa da Université de Lyon Lumière 2 de Psikoloji-Sosyoloji lisans programı öğrencisiydim. Fransızca öğrenim gören, Fransızca öğrenmek isteyen herkese, başlangıç seviyesinden (A1) Ortaüstü seviyeye (B1) kadar özel ders veriyorum.
Mustafa A. T.

Mustafa A. T.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Saint Joseph Fransız Kolejinden mezun, yirmi yıla yakın Fransızlarla çalışmış, yazılı ve sözlü seviyesi yüksek, lise seviyesine kadar Fransızca dersleri veriyorum.
Ayşen B.

Ayşen B.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Emekli Türk Telekom Eğitim Akademisi personeliyim. 26 yıldır değişik yaş grubu ve seviyedeki kişi ve öğrencilere Fransız ca dersi veriyorum. İlk okul çocuklarından ; 70 yaşındaki filoloji öğrencisi hanımefendiye kadar değişik varyasyonlarda öğrencilerim oldu. Sonuç yakalama ; başarılı olma ; dil öğrenme isteksizliğini aşma konularında deneyimli ve başarılı bir kariyerim var.
Arzu T.

Arzu T.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Özel Tevfik Fikret Lisesi nde okuduktan sonra eğitimimi Ankara Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı nda tamamladım. On beş senedir kolej öğrencilerine fransızca özel ders vermekteyim. Özellikle Tevfik Fikret li öğrencilerin ders programına uygun çalışmalar, hazırlık atlama sınavına özel çalışmalar yapmaktayım. Ayrıca kolejlerde Fransızca Öğretmeni olarak çalıştım. Büyükelçiliklerde tercüman olarak görev aldım. Tercüme bürolarına Fransızca-Türkçe ve Türkçe-Fransızca çeviriler yapmaktayım. Öğre
Burcu  O.

Burcu O.

Fransızca Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Gazi üniversitesinde son sınıf Fransız dili ve edebiyatı öğrencisiyim. Daha önce teknik çeviri ve Fransızca özel ders tecrübem oldu. Yetişkin ve çocuğa yönelik genel Fransızca dersleri verdim. Talep halinde okula yardımcı veya genel dersler verebilirim. Konuşma, kelime bilgisi ve grameri geliştirmeye özen gösteriyorum.
Furkan M.

Furkan M.

Fransızca Özel Ders · Keçiören, Ankara
Merhaba, Ortaokul eğitimimi Belçika nın çok saygın okullarından birinde tamamladım. Türk Hava Yolları Fransızca Müşteri İlişkileri Departmanında çalıştım. Türkiye Organ Nakli Vakfında fransız ve ingilizce dillerini kullanarak Proje Koordinasyon biriminde çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eylül Çınar
Fransızca Özel Ders   13/11/2019

Afag Hoca fransızcaya hem konuşma dilinde hem de formal olarak çok hakim. Zaten Delf için uluslararası yeterliliği var. Öğretme becerisi de çok yüksek. Disiplinli çalışması, öğrenci takibi, çalışma saatleri açısından size uyması gibi her konuda tek geçebileceğiniz bir öğretmen. Her seviyedeki öğrenci için ayrı planlama yapıp herkesi talep ettiği noktaya getirebiliyor. Fransızca konusunda ilerlediğimde kendisinden Rusça da öğrenmek istiyorum.

         
Ercan Taşlıçukur
Fransızca Özel Ders   25/10/2019

Lise öğrencisi kızım için Ercüment Hoca dan Fransızca takviye dersi alıyoruz. Dersler başladıktan sonra kızımın Fransızca ile ilgili kaygı ve korkularında hissedilir derecede azalma oldu. Hatta sevmeye bile başladı. Bunda Ercüment Beyin bilgi ve ilgisinin katkısı büyük. Fransızca ile ilgili sıkıntı yaşayan ve ders almak isteyenlere içtenlikle tavsiye edebilirim. Teşekkürler.

         
Irem Aksu
Fransızca Özel Ders   08/09/2019

Melis hocayla B2 seviyesinde conversation agirlikli ders yapiyor gunluk hayat konularindan konusuyoruz. Gayet keyifli ve verimli geciyor.

         
Hüseyin Demir
Fransızca Özel Ders   08/09/2019

Bilmediğim bir kurum olduğu için başta biraz tereddütlü gitmiştim. Günlük konuşmanın yanında çeviriye yönelik dersler de aldım. Gönül rahatlığıyla çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Üç Nokta alanında uzman kişilerce eğitim veriyor. Başlangıç seviyesindeki Fransızcamı normal bir dil kursundan çok daha hızlı ve pratik olarak ilerlettiler. Tavsiye ederim.

         
Elif Sever
Fransızca Özel Ders   30/08/2019

Afag hocayla tanıştığım için çok memnunum.Dersleri çok güzel ve anlaşılır.Hocamla hedefime ulaşacağıma eminim Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Mehmet Ali
Fransızca Özel Ders   26/08/2019

Gayet güzel vakit geçirdik. Englencelıydı ve çok güzel bir elektrik yakaladık birbirimize. Hem kanka hem de okutman gibi Erik Hocam davranıyor ve baya yaratıcı. Türkiyedeki sistem olmayan ders almak isteyen varsa, tabiiki Erik Stenly Hocam tavsiye ederim, zaten ispanyada da ögretmenlik yapiyormuç

         
Haluk Görgün
Fransızca Özel Ders   30/07/2019

İşini çok ciddiye alan ve işine çok hakim bir hoca. Fransızcayı hem Türkçe hem de İngilizce üzerinden çalışıyoruz. Çeşitli kaynaklarla da destekleyince hızlı bir ilerleme sağlanıyor. Şimdiden kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Basak Turan
Fransızca Özel Ders   28/07/2019

Can Hoca her zaman çok hazırlıklıydı ve eksiklerimi bulup tamamlama konusunda çok iyidi. Bir sonraki derse kadar çözmem gereken soruları ve okumam gereken parçaları verdi. Sayesinde dil öğrenme anksiyetemi yeniyorum.

Benzer Meslekler
Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz