Hizmet Ver
Kitap Seslendirme

4 Ankara Kitap Seslendirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 257 Kitap Seslendirme Sanatçısı hizmet vermeye hazır.

Ankara Kitap Seslendirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 257 Kitap Seslendirme Sanatçısı, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 29 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 32 kişi Ankara Kitap Seslendirme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Ankara Kitap Seslendirme Sanatçısı

Murat K. photo

Murat K.

09.06.2023

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba ben murat kesim . 20 yıldır profesyonel seslendirme yapmaktayım. Reklam,sosyal medya, kitap özeti vs. işlerinizde özel bir sese ihtiyaç duyuyorsanız ben buradayım.

Nilay Ş. photo

Nilay Ş.

12.06.2022

Kitap Seslendirme · Yenimahalle, Ankara

Oyunculuk ve diksiyon eğitimi alıyorum, bir kaç tanıtım videosu ve müzik klibi çekiminde oynadım. 3.5 yıl mağazacılık yaptım, 1 yıl havayolu firmasında kabin memurluğu yaptım ve dönemsel işlerde, fuarlarda, stant hostesi-tanıtım personeli olarak defalarca çalışarak tecrübe kazandım bu doğrultuda...

İsa Can D. photo

İsa Can D.

09.12.2021

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı 2020 yılı mezunuyum. Ankara'da bulunduğum 5 yıl boyunca çeşitli oyunlarda görev yaptım, konservatuvar sınavlarına öğrenci hazırladım. Ankara Devlet Tiyatrosu, No:40 Sahne, Gezici Kumpanya gibi tiyatrolarda çalıştım. Trt Çocuk'ta seslendirme...

İsmail Can K. photo

İsmail Can K.

17.11.2021

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhabalar; 2013 yılından beri Seslendirme Sanatı'nı icra ediyorum. Reklam, tanıtım, uygulama, yabancı dil, animasyon, dublaj ve benzeri birçok alanda Seslendirme hizmeti sunabilirim.

Beyza Nur Y. photo

Beyza Nur Y.

31.10.2022

Kitap Seslendirme · Sincan, Ankara

Merhaba, ben Beyza. Günümüz teknoloji çağında genç bir birey olarak kitap, film, dizi ve reklam alanlarına, dijital ortamda katkı sağlamak istiyorum.

Murat Burak Ü. photo

Murat Burak Ü.

06.11.2023

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, Yazılanın anlamsız,duyulanın fikir sahibi edebildiği bir alan olması sebebi ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Elif Gökçe G. photo

Elif Gökçe G.

04.09.2022

Kitap Seslendirme · Yenimahalle, Ankara

13 yaşındayım fakat köpek gezdirme işini çok seviyorum. Eskiden dublaj dersi aldım. Iki işi de seve seve yaparımm.

Muhammed Enes T. photo

Muhammed Enes T.

19.11.2023

Kitap Seslendirme · Sincan, Ankara

Merhaba. Ankara üniversitesi DTCF Tiyatro bölümü mezunuyum. Seslendirme ve dublaj üzerine eğitim aldım ve bu alanda çalışmalar yapıyorum.

Eray Alper S. photo

Eray Alper S.

28.03.2023

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

Merhaba. Öncelikle 20 yaşında olduğumu belirtmeliyim. Profesyonel olmamakla beraber birçok kez sunum gibi sesimi kullanabileceğim etkinliklerde bulundum. Ses tonum ve diksiyonumun düzgün olması sebebiyle bu işi yapabileceğime olan inancım ve özgüvenim tam :)

Merve G. photo

Merve G.

05.09.2023

Kitap Seslendirme · Sincan, Ankara

Her türlü kitap masal,deneme itina ile seslenirilir Etliki iletisim ,diksiyon, cocuk gelisimi sertifikaları mevcuttur. Hitabet deneyimi toplum önünde konu anlatımı çocuklara masal yazımı seslendirme,djlik deneyimleri mevcuttur.

Doğuşcan Apel A. photo

Doğuşcan Apel A.

18.07.2023

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, ev stüdyomda çeşitli projelerinizi, videolarınızı, seslendirebilir, prodüksiyonlarınızda size yardımcı olabilirim.

Bertan Şefik A. photo

Bertan Şefik A.

11.02.2022

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhabalar, 19 yaşındayım ve öğrenciyim. Çok büyük bir fiyat beklentim yok, verilen işi layıkıyla yapabileceğime inanıyorum. Çok akıcı bir İstanbul Türkçesi konuşuyorum. Çevrem sesimin etkileyici olduğunu söylüyor, kendime güveniyorum.

Merve Derya Y. photo

Merve Derya Y.

15.11.2022

Kitap Seslendirme · Keçiören, Ankara

Selam, ben Merve. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi mezunu bir seslendirme ve dublaj sanatçısıyım. Boğaziçi Üniversitesine bağlı bir kurumda kitap seslendiriyorum. Evimde kendime ait stüdyoda istediğiniz metni seslendirip size iletebilirim.

Tahsin Can M. photo

Tahsin Can M.

24.06.2023

Kitap Seslendirme · Yenimahalle, Ankara

Herhangi bir deneyimim yok fakat normal bir sesim ver betimlemem ve tonlamama güveniyorum sadece yapabileceğime inanıyorum

Gökçen Gökyer N. photo

Gökçen Gökyer N.

22.01.2021

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

Üniversitede 4 yıl resmi solistlik yaptım. Gitar çalarak şarkı söylüyorum. Aynı zamanda kısa süreli tiyatro eğitimi aldım. Özellikle çocuk kitapları, çizgi film, animasyon gibi alanlarda seslendirme yapabilirim. İstenilen proje için öncesinde demo içerik sağlayabilirim.

Davvid Hill photo

Davvid Hill

20.10.2021

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

8 Sene Tiyatro ile uğraştım, profesyonel olarak Diksiyon eğitimi aldım Profondo Bass renkli bir ses tonuna sahibim

Yücel Burak Ç. photo

Yücel Burak Ç.

09.02.2021

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Tok erkek ses tonuna sahip ve diksiyon hitabet eğitimi almış bir birey olarak kitap, makale, tiyatro script seslendirmeleri yapmaktayım.

Abdullah A. photo

Abdullah A.

21.09.2022

Kitap Seslendirme · Çubuk, Ankara

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİM 3 YILDIR SESLENDİRME EĞİTİMİ ALDIM AYNI ZAMANDA EĞİTİM VERDİM KİTAPLA ARAM ÇOK İYİDİR.SAYISIZ TÜR DE.BENİ SEÇERSENİZ BU KİTAP BAĞLILIĞINA BERABER ORTAK OLMAYI ÇOK İSTERİM.

Asena K. photo

Asena K.

24.10.2021

Kitap Seslendirme · Gölbaşı, Ankara

İlgilenenler için öncelikle bu konuda herhangi bir eğitim almadığımı belirtmeliyim.

Ali Kerem Ö. photo

Ali Kerem Ö.

09.07.2022

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

14 yaşındayım yaşımdan dolayı küçümsemeyin sadece kendimi geliştirmek istiyorum ve buradan başlamaya karar verdim biraz kendi paramı ve okul masraflarımı okul başlayıncaya kadar halletmeye çalışacağım yardım olursanız sevinirim :))

Emira Nur A. photo

Emira Nur A.

12.04.2021

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Emira Nur. Orta doğu teknik Üniversitesi birinci sınıf fizik öğrencisiyim. Çifte vatandaşlığım var hem Cezayirli hem türküm. Şimdilik tercüman olarak çalışıyorum bir sigorta ofisinde. Ayni zamanda hastanelerde yabanci hastalar ve doktorlar arasinda tercümanlik yapıyorum yarı zamanlı...

Hatice Deniz A. photo

Hatice Deniz A.

16.03.2021

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

Hacettepe Üniversitesi, Almanca mütercim ve tercümanlık bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bir yıl şan dersi almış olmakla beraber Türkçe, Almanca, İngilizceden seslendirme yapma yetkinliğim var.

Şevval Nur A. photo

Şevval Nur A.

24.12.2022

Kitap Seslendirme · Sincan, Ankara

Merhaba. Ben Şevval Nur Atmaca. Selçuk Üniversitesi, İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunuyum. YouTube ve Instagram üzerinden haber programı sunuculuğu ve masal seslendirmenliği yapıyorum. Bu meslekte 4 senelik tecrübem var.

Ela Bengisu Ç. photo

Ela Bengisu Ç.

02.09.2021

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

Daha önceden seslendirmenlik yaptığım proje oldu ama maalesef iptal edildiği için yayınlanmadı. Ve seslendirmenlik eğitimi verdiğim belli bir dönem oldu. (Acemice)

Saliha Nilay B. photo

Saliha Nilay B.

09.04.2022

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

Bir seslendirmeci olarak oldukça neşeli, enerjik bir ses tonuna sahibim. Çocuklar için kitap seslendirmesi, Animasyon ve çizgi film seslendirmesi, Çocuk karakter seslendirmesi için çok uygun bir ses kalitesine sahibim. Ücretsiz 7 saniyelik ses kaydım istek üzerine mevcut. Sesimi güzel projelerde...

Ahmet Buğra T. photo

Ahmet Buğra T.

15.11.2021

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Ahmet Buğra, 20 yaşındayım, 15 yaşımdan beri seslendirme ile uğraşıyorum. Diksiyon, dublaj-seslendirme sertifikalarına sahibim. Daha önce BMW reklamını, Birçok yayınevi kuruluşunun kitaplarını, youtube'da "Kara Kutu" kanalının sunuculuğunu, birparcatuhaftik sayfasında günün özetlerini...

Onur Deniz K. photo

Onur Deniz K.

03.12.2021

Kitap Seslendirme · Yenimahalle, Ankara

Merhabalar 2. kere üniversite sınavına hazırlanıyorum. 18 yaşındayım tok bir sesim var etrafımdaki insanların hepsi bu iş ile uğraşmam gerektiğini söylüyor. Çok bir deneyimim yom ama elimden geldiğince yardım etmek isterim denemek isterim.

Muhammed Ş. photo

Muhammed Ş.

05.01.2022

Kitap Seslendirme · Pursaklar, Ankara

Her Türlü Reklam, çizgi film dublaj, hikaye, şiir Seslendirmesi yapılır. Almış olduğum 2 adet Meb sertfikalı Diksiyon kursu sayesinde edindiğim tecrübeleri Sizin için kullanıyorum. Her konuda seslendirme yapılır. Beğenmezseniz Paranız iade.

Mehmet Akif E. photo

Mehmet Akif E.

18.06.2023

Kitap Seslendirme · Altındağ, Ankara

Firma, marka, vakıf ve girişimlere Üniversite ve lise sunum ödevlerine Sosyal medya reklamlarına YouTube vb. mecralara Seslendirme Dublaj hizmeti Sesli kitap ve metin okumaları Deneyimler; °Başkent İletişim °TRT *VAKIFLAR VE ÖĞRENCİLERE FİYATTA YARDIMCI OLUNUR

Yağız Kağan Ö. photo

Yağız Kağan Ö.

24.03.2022

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Ankara üniversitesi tiyatro-oyunculuk bölümünde öğrenciyim. Yaklaşık 4 aylık bir seslendirme eğitimi aldım. Sesim kalındır. Öğrenci olduğum için ek iş olarak seslendirme yapıyorum. Aldığınız her hizmetin aynı zamanda öğrenciye bir yardım olduğunu hatırlatır hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Dolunay Ezel Y. photo

Dolunay Ezel Y.

27.07.2023

Kitap Seslendirme · Akyurt, Ankara

Güçlü bir ses tonu ile reklam seslendirmeleri veya daha farklı işler için kullanabileceğiniz seslendirmeler yapılır. Dublaj ve spikerlik üzerine her türlü yaştan ses tonları mevcuttur.

Alper Tunga A. photo

Alper Tunga A.

24.09.2021

Kitap Seslendirme · Yenimahalle, Ankara

MERHABALAR BEN ALPER TUNGA AKTAŞ 10 YILDIR PROFESYONEL SESLENDİRME YAPIYORUM 7 YIL ULUSAL BİR KANALDA SPİKER SESLENDİRME VE MODERATÖRLÜK GÖREVLERİNDE BULUNDU HALİ HAZIRDI AİLE BAKANLIKĞINDA SUNUCULUK VE SESLENDİRMENLİK YAPMAKTAYIM ULUSAL KANALLARDA RADYODA SOSYAL MEDYADA SAYISIZ İŞLERE İMZA ATTIM...

Emre Eren T. photo

Emre Eren T.

22.09.2021

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Emre Eren TURAN. 1990 doğumluyum, 2012 yılında Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesinden burslu mezun oldum, aylarca Kel Oğlan Masalları TRT'de kel oğlanın arkadaşı Kara'yı seslendirdim, çalıştığım rejisörler arasında Bozkurt Kuruç ve Işıl Kasapoğlu gibi isimler var.

Elif Sudenaz C. photo

Elif Sudenaz C.

24.03.2022

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, adım Elif Sudenaz Ceylan, 18 yaşındayım. Ankara'da seslendirme kursuna gidip sertifikamı aldım. Şimdi ise çalışmak istiyorum. Üniversitede müzik bölümünde okuyorum. Bu bölümde okumanın bana seslendirme alanında kattığı birçok avantaj var. (Ses egzersizleri, sesin kontrolü, diyafram nefesi...

KRC Bal Por M. photo

KRC Bal Por M.

23.02.2022

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Kendimce yıllardır çalışarak geliştirdiğim ve hâlâ da geliştirmeye devam ettiğim seslendirme işi ile uğraşıyorum. Her türlü reklam, tanıtım, belgesel, şiir, haber, sosyal medya, animasyon seslendirmelerinizi yapabilirim. Metninizin uzunluğuna göre siparişinizin teslim süresi artabilir. Metninizi...

Seyit Ali Ç. photo

Seyit Ali Ç.

03.12.2022

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

1993 Ankara Doğumluyum, 2012 yılından beri aktif olarak tiyatro yapmaktayım. Alanımda daha aktif çalışabilmek ve bilgi adinebilmek için çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Aktif olarak çalıştığım yıllarda aynı zamanda bazı kurumlardan eğitimler de aldım ; Mamak Belediyesi Konservatuarı 2014...

İsmet Çağrı K. photo

İsmet Çağrı K.

07.07.2023

Kitap Seslendirme · Yenimahalle, Ankara

Merhaba, ben Çağrı Kızılağıl :) Aktif olarak şiir seslendirme vb faaliyetlerde bulunuyorum. Ben şimdiden bu iş için hazırım. Gününüz güzel olsun.

Yunus Can B. photo

Yunus Can B.

04.04.2023

Kitap Seslendirme · Çankaya, Ankara

Profesyonel seslendirme işleriniz için en hızlı şekilde genç ve dinamik ses kullanımıyla sizlere yardımcı olmak için buradayım. Uzun zamandır profesyonel bir eğitimle seslendirme ve dublaj alanında hizmet veriyorum. Sosyal medya ve dijital mecrada podcast ve seslendirme içerikleri üretiyorum.

Nazlı T. photo

Nazlı T.

26.03.2023

Kitap Seslendirme · Kazan, Ankara

Diksiyon ve telaffuz düzeyim iyi olduğundan aşkla okuduğum tüm kitap sevdama yenisini de eklemek benim için çok gurur verici. Çeşit çeşit kitapları ve daha binlercesini seslendirmek için heyecanlanıyorum:)

Muhammet Hamdullah Ö. photo

Muhammet Hamdullah Ö.

21.10.2022

Kitap Seslendirme · Etimesgut, Ankara

Kalın ve düzenli bir ses tonum var. Aynı tonda konuşurum. Dinlemenizi tavsiye ederim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Kitap Seslendirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Kitap Seslendirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kitap Seslendirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kitap Seslendirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kitap Seslendirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kitap Seslendirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kitap Seslendirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kitap Seslendirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kitap Seslendirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Kitap Seslendirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Kitap Seslendirme fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl