Hizmet Ver
KPSS Matematik Özel Ders

4 Ankara KPSS Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 246 KPSS Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ankara KPSS Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

KPSS Matematik Özel Ders için Ankara içinde toplam 246 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,190 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 325 kişi Ankara KPSS Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

KPSS Matematik Öğretmeni

Hasan Sarışın photo

Hasan Sarışın

18.03.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Güncel MEB müfredatına uygun olarak makul fiyatlarla kaliteli eğitim imkanı sunan akademimiz ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine KPSS, DGS, ALES, LGS, TYT, AYT ve ayrica online odevlerde her türlü yardımı sunar. Unutmayın ki ehline denk gelmeyen her şey ziyan olur. Can da, inci mercan da.

Abdussamet Karadöl photo

Abdussamet Karadöl

30.03.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

2 yıllık dershane tecrübesi ve özel ders tecrübelerim var. hacettepe matematik bölümden mezunum. sınava yönelik rehberlik,ders çalışma alışkanlığı konusunda yardımcı olabilirim

İlkay Üner photo

İlkay Üner

18.03.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

ODTÜ Kimya mezunuyum. Yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Altı yıllık özel ders tecrübem bulunmaktadır. Sınavlara yönelik ders anlatımı ve pratik soru çözme tekniklerinde yardımcı olabilirim.

Nurgül Büyüköz photo

Nurgül Büyüköz

18.03.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN ÖZEL DERS Anlatma yetenegime,bilgilerime, öğrencilerimle olan ilişkilerime ve tecrübelerime güveniyorum matematikte sıkıntı çeken tüm arkadaşlara buradan sesleniyor ve onları bekliyorum. Başarıya giden yolda beraber yürüyecek genç kardeşler arıyorum. Sizin için burdayım....

Ali Kaya photo

Ali Kaya

18.03.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Yıllardır İstanbul da MEB de öğretmendim ve İstanbul da özel dersler verdim çok iyi yerlere yerleştirdiğim öğrencilerim oldu.Simdi tayinle Ankara'ya geldim ve Ankara'da özel ders veriyorum dereceye giren ogrencimde oldu sıfırdan matematiğe basladigim ogrencimde oldu dersleri dakikaya bakarak...

Gonca Ertürk photo

Gonca Ertürk

18.03.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

MERHABA, GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ 2011 YILI MEZUNUYUM. MEZUN OLDUĞUMDAN BU YANA ÇEŞİTLİ KURUMLARDA MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM VE PEK ÇOK ÖĞRENCİYİ SINAVA HAZIRLADIM. TYT, AYT, KPSS SINAVLARINA HAZIRLANAN (ÖZELLİKLE TYT) BİRÇOK ÖĞRENCİYE ÖZEL DERS VERDİM. EN SON ANKARA DOĞA KOLEJİ'NDE...

Burak Bucak photo

Burak Bucak

26.04.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

12 yıllık Kimya Mühendisiyim, bir Kamu Kurumunda Başmühendis olarak çalışıyorum. Matematik özel ders konusunda geçmiş tecrübelerim bulunmaktadır.

Duygu Şahin photo

Duygu Şahin

18.03.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

6 yıldır özel ders veriyorum. Ilköğretim tüm dersler lise kimya matematik geometri türkçe derslerinde ders veriyorum. Odtü çevre müh. Son sınıf öğrenciyim.

Recep Alper Adıgüzel photo

Recep Alper Adıgüzel

07.05.2022

KPSS Matematik Özel Ders · Sincan, Ankara

İstatistik bölümü mezunuyum. Kpss alanında matematik konusunda çok tecrübeli ve donanımlıyım. DGS sınavında matematik alanında çok başarılı oldum. Deneyimlerim ve soru taktikleriyle faydalı olacağıma eminim.En büyük özelliğim sabırlı olmam ve insanlarla ikili iletişiminin kuvvetli olmasıdır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara KPSS Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara KPSS Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde KPSS Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! KPSS Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- KPSS Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  KPSS Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. KPSS Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin KPSS Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- KPSS Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara KPSS Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara KPSS Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl