Hizmet Ver
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders

4 Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 33 Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 33 Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğretmeni, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 229 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğretmeni

Melike ERDOĞAN E. photo

Melike ERDOĞAN E.

20.08.2022

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Metalurji ve malzeme mühendisliği mezunuyum. İlkokul sayısal derslerde veya ödev yaptırmada yardımcı olmaktayım. Kendi evimde veya ortak nokta bir kafede ders verilmektedir.

Buse A. photo

Buse A.

13.12.2020

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Esogü metalurji ve malzeme mühendisliği bölümü mezunuyum. Beginner seviyede siemens nx bilgim var. Kursum devam etmekte. Ek iş olarak tablo yapıyorum aynı zamanda ev dekorasyonu ürünleri satmaktayım. Sipariş üzerine tablo yapabilirim.

Ümmügülsüm Nur D. photo

Ümmügülsüm Nur D.

02.11.2020

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Necmettin Erbakan Üniversitesi 4. sınıf öğrencisi çalışmak için gerekli bütün bilgilere sahibim kendime güveniyorum

Burak Ç. photo

Burak Ç.

08.04.2021

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Çankaya, Ankara

ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisligi mezunuyum. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans derslerinde özel ders veriyorum. Dersler konu anlatimi ve farkli tekniklerde soru çözümü  seklinde islenir. Aynı zamanda ödev-proje-sunum-sınav yardımı gibi konularda da yardımcı olabilirim.

Sezin A. photo

Sezin A.

20.08.2022

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Gölbaşı, Ankara

ATILIM ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE TAM BURSLU OKUYORUM. 2020 YKS KİMYA NETİM 13 MATEMATİK NETİM 35’dir. İLKOKUL VE ORTAOKULLARA MATEMATİK VE FEN BİLGİSİ DERSİ VERİYORUM. LİSE GRUBU İÇİN ÖZEL KİMYA DERSİ VERİYORUM.

Oğuz Y. photo

Oğuz Y.

08.08.2021

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar. Adım Oğuz, 23 yaşındayım. ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. 2017 yılından itibaren yaşıtlarıma ve lise öğrencilerine özel ders veriyorum. LGS matematik ve fen bilgisi tüm konular için konu anlatımı, soru çözümü ve koçluk desteği sağlıyorum.

Aleyna N. photo

Aleyna N.

26.09.2021

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Keçiören, Ankara

Otü metalurji ve malzeme mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim yksde tyt ve ayt matta sadece 2 yanlışım vardı. kaliteli bir şekilde eğitim vericeğime inanıyorum

Yiğit Furkan Y. photo

Yiğit Furkan Y.

23.11.2021

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar, ben Furkan. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde metalurji ve malzeme mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Lise ve ortaokul seviyesinde dersler veriyorum. Ders vermenin yanı sıra elimden geldiğince mentorluk da yapmaya çalışıyorum. Bir üniversiteliye destek olmak isterseniz, birlikte...

Güney D. photo

Güney D.

08.03.2023

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hem akademik hem büyük sanayi projelerinde önemli görevler aldım. Yalnızca anlaşılması bakımından ders anlatmak için değil, gelecek vizyonunda karsilasilabilecek durum tarifleri vermeyi ve meslek seçimine dayalı olarak yetenek-iyi ücretli iş kolları ve iş tatmini eksenlerinde yönlendirme de...

Onur Ş. photo

Onur Ş.

20.08.2022

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Çankaya, Ankara

ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği'nden 2020 yılında mezun oldum ve üniversite ikinci sınıftan beri matematik özel ders veriyorum.

Veli Burkay K. photo

Veli Burkay K.

20.08.2022

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Keçiören, Ankara

ODTÜ Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim 3 yıldır matematik ve fizik alanlarından özel ders veriyorum. YKS,LGS,KPSS,DGS,ALES gruplarına matematik, fizik, geometri alanlarından özel ders verebilirim. Güncel soru tipleriyle sınava yönelik konuyu anlayarak anlattığım derslerin...

Gizem K. photo

Gizem K.

11.01.2023

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar, ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. Bölümümü 5.likle bitirdim ve matematik, fen, ve mühendislik alanlarında yetkinim. Ayrıca, C2 düzeyinde inglizce bilgisine sahibim ve yurt dışı tecrübem var. Kuvvetl iletişim becerilerim ve pozitif enerjim beni etkin bir...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl