Hizmet Ver

4 Ankara Muhasebe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 97 Muhasebe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Muhasebe Özel Ders

En İyi 10 Ankara Muhasebe Özel Ders Öğretmeni

Emre Özdemir photo

Emre Özdemir

28.02.2021

Muhasebe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Şirket kuruluşu, muhasebe sisteminin kurulması, geliştirilmesi, vergisel konular, KDV iadeleri, vergi ve finansal teşvikler, Devlet teşvikleri ve desteklerinde danışmanlık yapıyorum.

Mehmet Doğan photo

Mehmet Doğan

07.11.2019

Muhasebe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Sektörde 6 yıldır özel ders vermekteyim. Ayrıca Ekonomi ve Mali Piyasalar üzerine Danışmanlık hizmeti de vermekteyim. Üniversite öğrencilerine, KPSS hazırlık öğrencilerine, hem KPSS ye yönelik hem de Kurum ve Banka sınavlarına yönelik, özel ders vermekteyim. Ayrıca SMMM staj başlatma ve...

Sena Büyüktanır photo

Sena Büyüktanır

29.09.2021

Muhasebe Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Ben Sena BÜYÜKTANIR. 27 yaşındayım. 2017 yılından itibaren aktif olarak muhasebe departmanında çalışmaktayım. 2017-2019 yılları arasında yeminli mali müşavire bağlı olarak KDV iade raportörü ve denetçi yardımcısı olarak görev yaptım. 2019-Mayıs/2021 tarihleri arasında muhasebe bürosunda çalıştım....

Recep Cudak photo

Recep Cudak

26.03.2019

Muhasebe Özel Ders · Çankaya, Ankara

2000 yılında mezun olduğum ticaret lisesinden beri muhasebe mesleği ile uğraşıyorum. mali müşavirim. her alanda muhasebe eğitimi verebilirim.

Esma Kozanoğlu photo

Esma Kozanoğlu

25.09.2021

Muhasebe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Mali müşavirim, Muhasebe finans alanında doktoramı tamamladım.Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, muhasebe standartları, mali analiz, denetim konularında ders anlatımı, soru çözümü ve ödev yapımında; ayrıca mali müşavirlık sınavları ve kpss sınavlarına hazırlıkta yardımcı olabilirim.

Serkan Aygün photo

Serkan Aygün

07.07.2021

Muhasebe Özel Ders · Çankaya, Ankara

YAKLAŞIK 20 YILLIK TECRÜBEM İLE MUHASEBE ALANINDA HİZMET VERMEKTEYİM SGS STAJ BAŞLATMA VE SMMM YETERLİLİK KONULARINDA ADAYLARA DERS VEREBİLİRM

Fatih Kaygusuz photo

Fatih Kaygusuz

03.03.2020

Muhasebe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Merhaba, Zor gibi görünen aslında çok zevkli ve kolay bir ders olan muhasebeyi benimle birlikte öğrenmek istermisiniz ? Korkmayın herşey çoook kolay olacak.siz bile şaşıracaksınız :)

Smmm Selçuk Ceng Ünal photo

Smmm Selçuk Ceng Ünal

30.06.2016

Muhasebe Özel Ders · Keçiören, Ankara

Genel Muhasebe Finansal muhasebe şirketler muhasebesi Bordro işlemleri insan kaynakları Mali tablolar ve analiz Maliyet Muhasebesi logo muhasebe paket programı Eta muhasebe paket programı zirgve müşavir ve finansman programları ile Bilgisayarlı Muhasebe

Fırat Köse photo

Fırat Köse

24.11.2020

Muhasebe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Doğru çalışmak çok çalışmaktan daha değerlidir. Online canlı derslerle sınavlara hazırlanın. 20 Yıldan uzun süredir özel eğitim kurumlarında ders anlatmaktayım (MURAT, PEGEM , DEHA) . SMMM Yeterlilik sınavı için Finansal muhasebe,Maliyet muhasebesi, Vergi hukuku, Denetim , KPSS A Grubu Muhasebe ,...

Mehmet Yıldırım photo

Mehmet Yıldırım

23.12.2020

Muhasebe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Mali müşaviririm. meslekte yıllık büro ve saha tecrübem bulunmaktadır. Her türlü muhasebe alanında yeterli uzmanlığım var. muhasebe ve finans alanında yüksek lisans mezuniyetim var. danışmanlık, ders, ödev vb konularda yardımcı olurum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Muhasebe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Muhasebe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Muhasebe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Muhasebe Özel Ders için Ankara içinde toplam 97 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 71 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 899 kişi Ankara Muhasebe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl