Hizmet Ver
Müzik Prodüksiyon

4 Ankara Müzik Prodüksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 159 Müzik Prodüktörü hizmet vermeye hazır.

Ankara Müzik Prodüksiyon için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 159 Müzik Prodüktörü, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 12 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 212 kişi Ankara Müzik Prodüksiyon için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara Müzik Prodüktörü

Muhammet T. photo

Muhammet T.

23.12.2022

Müzik Prodüksiyon · Mamak, Ankara

Stüdyomda müzik prodüksiyon, kayıt, beat making, ses editleme ve podcast prodüksiyonu hizmetleri veriyorum. Akustik yalıtımlı stüdyomda kaliteli ekipmanlarım ve deneyimimle hizmet vermeye hazırım. Albüm ya da single çıkarmak niyetindeysen işlerinde yapımından dijital dağıtımına kadar yanında...

Enes A. photo

Enes A.

11.08.2022

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

5 yıldır içinde olduğumuz sektörü,artık bir stüdyo ortamında ekip arkadaşlarımı izle birlikte yürütüyoruz. Photoshoptan müzik klibine, kayıt ve işleme tekniklerinden web sitesi yapımına kadar birçok alanda yetkinliğimiz ve tecrübelerimiz var.

Mehmet Akif Ü. photo

Mehmet Akif Ü.

07.06.2021

Müzik Prodüksiyon · Yenimahalle, Ankara

Merhabalar, ben Mehmet Akif. Home stüdyomda kayıt hizmeti vermekteyim. 5 senedir mix ve mastering yapmaktayım. Hızlı ve etkili bir yöntem izlemekteyim. Revizelerde sorun yaşatmam. Bunun dışında geçen sene 1 tane elektronik albüm yayınladım. Şarkıların tüm kompozisyonu ve miksaj işlemlerini...

Bilal Y. photo

Bilal Y.

15.04.2021

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Hiphop, Rap, R&B, Drill, Pop, Trap, Soul, Boombap, Synthwave ve birçok müzik türünün prodüksiyonunu profesyonel şekilde oluşturabilirim. Arcey (namı diğer dirtycat) ismini kullanarak 2007'den beri prodüktörlük yapıyor ve Ankara'da müzik stüdyosu işletiyorum. Genelde çoğu prodüktör veya mix uzmanı,...

İsmail B. photo

İsmail B.

22.10.2022

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Selamlar adım ismail yaklaşık 15 senedir müzik ile uğraşıyorum. Ana enstrümanım elektro gitar olmakla beraber klavye, bateri de bunların arasında. Kullandığım programlar Ableton , Logic Pro ve şuan aktif olarak Mixcraft kullanmaktayım. Rock , Blues ve Çeşitli Metal müzik türlerinin altyapısını...

Mustafa E. photo

Mustafa E.

27.01.2023

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

8 Senedir FL Studio kullnmaktayım. Aynı zamanda söz yazarlığı yapıyorum. Sıfırdan FL Studio öğrenmek isteyenlere evimde özel ders vermek istiyorum. Bir çok müzik tarzına hakimim ve işleyişinden haberdarım.

Arda K. photo

Arda K.

11.10.2021

Müzik Prodüksiyon · Keçiören, Ankara

Asıl eğitim olarak Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Uluslararası İlişkiler 4. sınıf öğrencisiyim. 15 yıldır prodüksiyon ve aranjör olarak Ankara'da çalışıyor ve eğitim veriyorum. Aktif olarak Ankara sanatçılarının demo albümlerini kaydediyorum.

Derin R. photo

Derin R.

24.07.2022

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Yurt dışına yogun projeler verdikten sonra kendi ülkem adına çalışmaya karar getirdim. Konservatuar öğrencisiyim. 10 yılı aşkın bir elektronik müzik geçmişim var. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Tuna Y. photo

Tuna Y.

04.10.2022

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Merhaba. Müzik sektörünün mutfak kısmında birçok janrda çeşitli sanatçılarla birlikte çalışma fırsatı buldum. Altı yıldır aktif olarak Mix & Mastering, aranjman, beatmaking alanlarında hizmet vermekteyim. R&B, Hiphop, Alternatif Rock türlerinde müzik yapıyorsanız ve eserlerinizi profesyonel bir...

Ömer Can B. photo

Ömer Can B.

18.03.2021

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Merhaba, elinizde bulunan projelerin mix ve mastering işlemlerini profesyonel bir şekilde bitirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. 4.5 yıldır profesyonel olarak muzik produksiyonu ile ugrasiyorum ve bir çok janra da calistim. Neler yapıyorum ? Oncelikli olarak projenizi kritik dinleme ile...

Çağrı Ü. photo

Çağrı Ü.

13.06.2019

Müzik Prodüksiyon · Yenimahalle, Ankara

Merhabalar. Ben Beşinci Mevsim Grubu solisti Çağrı Ünsal. Profesyonel aranje, kayıt, mix ve mastering işleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Örnek bazı işlerimiz için detayları görüşebiliriz.

Fırat M. photo

Fırat M.

01.01.2022

Müzik Prodüksiyon · Etimesgut, Ankara

Müzisyenler ve çeşitli endüstriyel seslendirme alanlarında ki vokaller için Mixing ve Mastering işlemleri yapabilirim.

Onur C. photo

Onur C.

25.10.2022

Müzik Prodüksiyon · Akyurt, Ankara

Kayıtlarınıza vocal ve alt yapı Mix&Mastering işlemlerinizi, Logo tasarım işlemlerinizi, alt yapı(beat) ihtiyaçlarınızı yapabilirim.

Hakan Y. photo

Hakan Y.

04.01.2019

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Merhaba, Müzisyen ve prodüktör olarak çalışıyorum. 7-8 yaşlarımdan beri müzikle uğraşıyorum 13-14 yaşlarımdan beri ise prodüksiyon ile uğraşıyorum. Çeşitli stüdyolarda çalıştım, halen çalışmakta olduğum stüdyolarda var, burada da hizmetinizdeyim.

Gökhan S. photo

Gökhan S.

15.04.2022

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

10 yıldır müzik ile ilgileniyorum. 4 yıldır müzik teknolojileri işini yapıyorum. Ek gelir olması açısından Ses tasarımı alanında çalışmaktayım. Çankaya/Ankara'da gitar ve müzik dersleri veriyorum.

Hasan Doğu G. photo

Hasan Doğu G.

05.07.2019

Müzik Prodüksiyon · Etimesgut, Ankara

Ses kayıt, Edit, Mix ve Mastering için Studio One 4; Ses tasarımı ve Ses sinyalini işlemek için Ableton Live 10 kullanıyorum. Müzik Teknolojisi bölümünde eğitimime devam ediyorum. Zaman zaman Ses Kayıt-Prova stüdyolarında çalıştım şu anda bireysel çalışıyorum.

Sertaç Kaan U. photo

Sertaç Kaan U.

09.01.2023

Müzik Prodüksiyon · Keçiören, Ankara

Çocuk yaştan beri Türk ve Batı müziği üzerine çalışıyor ve eğitim alıyorum.6 senedir aktif aranje müzik prodüksiyon ile uğraşıyorum. Endüstri kalitesinde ses mühendisliği ve tüm müzikal işlemleriniz için ulaşabilirsiniz.

Meş Production photo

Meş Production

18.03.2020

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

İstanbul Beşiktaş'ta hizmet vermekteyiz. Reklam müziği, Albüm Prodüksiyon, Düzenleme, Seslendirme, Kayıt, Mix, Mastering konularında çalışmaktayız. Ayrıntılı bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin

Arje Müzik Yapım Tic. Ltd. Şti. photo

Arje Müzik Yapım Tic. Ltd. Şti.

14.05.2019

Müzik Prodüksiyon · Sincan, Ankara

Müzik Yapım organizasyon eğitim ve seslendirme alanında 10 yılı aşkın bir süredir ankarada faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile kişiye özel arzular istekler ve hayallere göre programlama yaparak müşteri memuniyetini %100 çıkarmayı hedefliyen bir vizyona sahip olmanın haklı gururunu...

Barış Y. photo

Barış Y.

09.12.2020

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Merhabalar, Ev stüdyomda düzenleme, söz, beste, kayıt, mix/mastering hizmetleri veriyorum. Ürünleriniz dijital platform için hazırlanır.

Mert H. photo

Mert H.

03.08.2021

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Kaydettiğiniz müziklerinizin mix ve mastering işlemlerini kendi stüdyomda yapıyorum. Parçanızda gitara ihtiyaç varsa elektro ve akustik gitar da çalabilirim. Bunların yanında podcast ve videonuz için ses kayıtları olmak üzere bütün ses dosyalarınızı düzenleyebilirim.

Selim T. photo

Selim T.

18.11.2016

Müzik Prodüksiyon · Keçiören, Ankara

Studyoya dair her şey mevcut. Film müzikleri, jingle müzikler, seslendirme, eser aranje etme, bestelerinizi hayata döndürmek adına her şeyde yardımcı olabilirim.

Mert Berat A. photo

Mert Berat A.

29.06.2020

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Yıldız Teknik Üniversitesi Duysal Tasarım (Ses Sanatları Tasarımı) mezunuyum. Sektörde ses tasarımına ve optimizasyonuna ihtiyaç duyulan(Foley, Dublaj, Müzik Prodüksiyonu, Post-Prod., Live Mühendisliği, Dijital/Analog Ses üretimi, Radyo/Broadcast) bir çok noktada görev aldım. Bunların yanı sıra...

Kadir T. photo

Kadir T.

16.08.2020

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

2010 yılından beri ses kayıt teknolojileri ve müzik prodüksiyonu üzerinde çalışıyorum. Çoğu enstrumanla tecrübem var. Ana enstrumanım piyano. Londra’da prodüksiyon eğitimi aldım. Apple’ın Logic Pro eğitimine katıldım ve sertifikalı eğitmenim.

Civan Adar F. photo

Civan Adar F.

07.07.2022

Müzik Prodüksiyon · Çankaya, Ankara

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesinde müzik teknolojileri bölümünde okumaktayım. gitar ailesi ve piyano icra etmekteyim. Ayrıca mix, mastering ve aranjörlük yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Müzik Prodüksiyon Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Müzik Prodüksiyon ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Müzik Prodüksiyon talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Müzik Prodüksiyon için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Müzik Prodüksiyon talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Müzik Prodüksiyon taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Müzik Prodüksiyon talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Müzik Prodüksiyon için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Müzik Prodüksiyon hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Müzik Prodüksiyon fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Müzik Prodüksiyon fiyatları, talep detayına göre 400 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl