En İyi 10 Ankara Öğrenci Koçu | Armut

En İyi 10 Ankara Öğrenci Koçu

4 Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 124 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hızır T.

Hızır T.

Öğrenci Koçu · Yenimahalle, Ankara
Yüksek lisans eğitimimin ardından doktora çalışmalarıma devam etmekteyim. Uluslar arası onaylı öğrenci ve profesyonel koçum. Bu alanda ki tecrübelerimi çeşitli eğitim kurumlarında öğrenci ve öğrenci velileriyle paylaşarak onlara katkı sunuyorum. Hedefine doğru giden öğrencimize eşlik edilerek başarıya giden yolu bulmasını ve içindeki potansiyelin çıkarılması sağlanılıyor. Özellikle odaklanma ve dikkat dağınıklığı olan öğrencilerle, tamamen her bir öğrenciye özel dikkat, hafıza, konsantrasyon
Betül K.

Betül K.

Öğrenci Koçu · Çankaya, Ankara
ANKARADA ÖZEL OKULLARDA OKUYAN BİR ÇOK ÖĞRENCİYE KOÇLUK YAPARAK HEDEFLEDİKLERİ NOKTAYA GELMEK İÇİN HEM KENDİ FARKINDALIKLARINI HEM DE HER HAFTA HEDEFLERİ İÇİN VERDİKLERİ TAAHÜTLERİN NEKADARINI GERÇEKLEŞTİRDİKLERİNE DAİR PERİYODİK GÖRÜŞMELER YAPARAK NE İSTEDİĞİNİ BİLEN SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEN İSTİKRARLI BİREYLER YETİŞTİRİLMESİNDE YARDIMCI OLUYORUM. AYRICA ÖZEL FEN VE TEKNOLOJİ, İNGİLİZCE BİYOLOJİ DERSİ VERİYORUM. Betül Kaya,1984 Ankara doğumlu; iki kız ablası, evin en büyük çocuğu, profesyo
Sevgi P.

Sevgi P.

Öğrenci Koçu · Çankaya, Ankara
Merhaba 😊 Çocukları ve onlarla birlikte eğlenmeyi, öğrenmeyi seven bu işe gönül vermiş bir anneyim. Hızlı okuma eğitmenliği, eğitim ve yaşam koçluğu yapıyorum. Eğitimlerini veriyorum. 7 yıldır bu işi yapıyorum. Tüm bilgi ve deneyimlerimi paylaşmayı, paylaştıkça mutlu olmayı seçenlerdenim. Siz de bana katılır mısınız?
Alper  G.

Alper G.

Öğrenci Koçu · Çankaya, Ankara
Kendisinin farkında olmadan, hayatını gözden geçirmeden, sorgulamadan, düşünmeden yaşayan insanlar yaşamın kargaşasında zorlukların içine çekilerek yaşamanın tam ortasında kendini değersizleştirmeye başlamakta olup, değişen ve gelişen dünyamızda bu daha da hız kazanmaktadır. Yaşamı yorumlayış biçimimiz, hayatta kendimiz için neyin önemli olduğuna dair düşüncelerimiz birer soru halinden, sorun haline gelmeye başlayacaktır. Bunu önlemek için ruhlarımızı önceden keşfedip sorularımızı soru halinde
Nihat K.

Nihat K.

Öğrenci Koçu · Yenimahalle, Ankara
Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. Psikoloji( Gelişim) bölümünde Yüksek Lisans bitirdim. Tez aşalarındayım. Tez Konum stresle başa çıkma üzerine. Kurumsal okullarda psikolojik danışmanlık ve rehber öğretmenlik yaptım(4 yıl). Ayrica 8. sınıf öğrenciler ile sınav kaygısı ve stresle mücadele konusunda bireysel danışmalar yaptım. Öğrencinin seviye tespitinden sonra; Matematik, Geometri, Sosyal Bilgiler, Türkçe derslerinde öğrencinin öğrenme stiline uygun şekilde konu anlatımı yapabili
Mustafa E.

Mustafa E.

Öğrenci Koçu · Etimesgut, Ankara
Matematikle baslayalım cocukluk hayalim amacına ulaştı ve 10 larca ögrenci yetiştirdim. Bu sürecte gördüm ki basarı sadece dersle iyi anlatmakla yada ilgiliyle olmuyor. Bir bütünlük saglanmalıydı buna önce diger dersleride kendime katarak basladım . Daha sonra herseyin bir piskolojik yönü oldugunu kesfettim ve egitimler almaya basladım . Ögrenci koclugu amacıyla cıktıgım bu yolda ailelerim faktorunu gördüm Yasam Koclugu egitim aldım . Daha sonra herkesim yaklasımı düşüncesi ilişkisi aynı olmad
Didem Ş.

Didem Ş.

Öğrenci Koçu · Etimesgut, Ankara
24 Şubat doğumlu eğitim aşığı bir birey. Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirmiş sonrasında Öğrenci ve Ebeveyn Koçluğu Sertifika eğitimini tamamlamış öğrencilerini çok ama çok seven bir öğretmen. Halen Özel ABC Kolejinde çalışkan 4 lerin öğretmenliğini yapmaktadır. Birlikte başarılı olmaya ve hedeflerimize ulaşmaya ne dersiniz?
Bulhaz Danışmanlık

Bulhaz Danışmanlık

Öğrenci Koçu · Yenimahalle, Ankara
Ders çalışamıyorum, Çalışmayı sevmiyorum, Sosyal medyadan kendimi alamıyorum, Konsantrasyon, motivasyon konusunda zorlanıyorum vb sorunlar yaşayan öğrencilerimizle çalışıyoruz. Ayrıca sınavlara hazırlık sürecinde alanlara göre akademik destek sağlıyoruz.
Sevil T.

Sevil T.

Öğrenci Koçu · Yenimahalle, Ankara
Başarısız öğrenci yoktur, nasıl başaracağını öğrenmemiş öğrenci vardır. "Çok çalışıyorum ama başarılı olamıyorum" , "Ders çalışmak istemiyorum", "Dikkatimi veremiyorum", "Öğrendiğimi hemen unutuyorum", "Biliyorum ama zamanı yetiştiremiyorum" gibi cümleleri duyuyorsanız başarma şansınız çok az. İşte bu sebeple tamamen bilimsel tekniklerle kişiye özel ders çalışma, etkili dinleme, etkili okuma, motivasyon, verimli zaman yönetimi, hafıza teknikleri, sınav kaygısı gibi veriminizi ve başarınızı
Ütopya Kariyer Merkezi

Ütopya Kariyer Merkezi

Öğrenci Koçu · Çankaya, Ankara
15 yılın verdiği tecrübe ve aldığım eğitimlerle her yıl 10 öğrenciye koçluk hizmeti vermekteyim. Yıllardır motivasyon semineri vermekteyim. 1.sınıftan 12. sınıfa kadar hem öğrenciye hem aileye eğitim danışmanlığı yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet Önder Gür
Öğrenci Koçu   23/02/2019

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Tayfun bey öğrencilik hayatım ve gelecek kariyerim hakkında farkındalığımı arttırdı ve karşılaştığım problemlere çözümler üretebilmemi sağladı.

         
Öğrenci Koçu   20/02/2019

Kübra abla benim için eğitim koçundan çok aile oldu.Gerçekten çok neşeli bir insan ve kübra ablayı görmek,zaman geçirmek benim motivemi arttırıyor.Tek tek programımı ayarlıyor ve derslerime daha verimli çalışmamı sağlıyor.Eğer sizde dersler konusunda bir motivasyon düşüklüğü yaşıyorsanız.Sizinle ilgilenecek daha iyi çalışmanızı sağlayacak birini arıyorsanız Kübra abla kesinlikle buna çok uygun.Ben çok memnunum.

         
Betül Arslan
Öğrenci Koçu   18/02/2019

Pdr ci ya da psikologlara taş çıkartır çok ilgili iyi bir dinleyici her şeyden önce derslerimi düzenlemesini de beğendim.

         
Şükran Öztürk
Öğrenci Koçu   12/02/2019

Serhat Bey bizim sorunumuzu benimseyip bize samimi ve dürüst bir şekilde yaklaştı ve sorunumuzun çözümü için bize yardımcı olup yön verdi. İyi ki tanımışım ve oğlumla benim için doğru adresti ; güvenle herzaman arayıp destek alabileceğimiz bir yer bizim için, çok teşekkür ederim.

         
Büşra Şahintürk
Öğrenci Koçu   05/02/2019

Kardeşim için hizmet aldık Osman hocadan. Bir sınav için ihtiyacımız oldu. Bir ay kadar birlikte çalıştık. Eğitim anlamında her neye ihtiyaç duyuyorsanız çözüm sunmak için fazlasıyla sonuç sağlıyor. İşini severek yapan insanlarla çalışmaya önem verenlere tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler hocam.

         
Tarık Adiloğlu
Öğrenci Koçu   18/12/2018

Osman hocayla yeni tanıştık diyebilirim.. Ders çalışma ve okul çalışmaları için tam bir çıkmazdaydık, derken o çıktı karşımıza. Nasıl oluyorda çocuğumuz kendi kendine ders çalışıyor, şaşırıyoruz. İnşallah aynı etki hep devam eder. Çok iyi bir enerjisi var. önce bir tanışmanızı tavsiye ederim. bence doğru adres Osman Sarı.. Herşey için teşekkürler.

         
Birol Kolbay
Öğrenci Koçu   15/11/2018

Osman Sarı hocayla çalışmaya başlayalı henüz 2 ay olmasına rağmen oğlumuzdaki çalışma azmi ve performansı %100 arttı. Oğluma sorduğumda Osman hoca için fikri 10 üzerinden 10 oldu. Akademik çalışma harici akut sorunlara psikolojik destek vermesi aile içerisindeki motivasyonu arttırdı. ÇOK MEMNUNUZ KENDİSİNDEN.

         
Muhammed Ali ÖZLÜ
Öğrenci Koçu   08/11/2018

Öncelikler isa hocama teşekkür ediyorum. Verimli ders çalışma programlı çalışma ve diğer konularda çok yardımcı oluyor

Öğrenci Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz