En İyi 10 Ankara Öğrenci Koçu | Armut

En İyi 10 Ankara Öğrenci Koçu

4 Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 87 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Merve  P.

Merve P.

Öğrenci Koçu · Çankaya, Ankara
İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. İkinci lisan diplomam ise Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim bölümüne ait. Sosyoloji Bölüm öğrencisiyim aynı zamanda. Eğitim Danışmanlığı, Türkçe Öğretmenliği, KEDEMÇOCUK Dergi Editörlüğü aynı zamanda Rehberlik Danışma Koordinatörlüğü görevlerinde bulundum. Kendimi öğrencilerin penceresinden aynı manzaraya bakarken gördüğüm an Öğrenci Koçluğu Eğitimi almalıyım diye düşündüm. Öğrenci Koçluk Eğitimini tamamladıktan sonra a
Eda U.

Eda U.

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara
Özelikle 9.da ve 10.sınıf öğrencilerine nasıl,ders çalışmaları gerektiğini ve ilerleyen yıllarda kendi öğrenme sorumluklarını nasıl alacağıyla ilgili danışmanlık yapmanın yanında matematik fizik ve kimya derslerini de anlatıp soru çözüyoruz. Bedelini ödediğin sürece; istediğin her şeye ulaşırsın.Prensibiyle yola çıktım ve ne kadar öğrenciye ulaşırsam, o kadar kişi kendi sorumluluklarını bilen bireyler olacak.
Abdulkadir D.

Abdulkadir D.

Öğrenci Koçu · Pursaklar, Ankara
Koçluk sadece ödev takibi değildir. Eğitim hayatınız boyunca sizinle arkadaşlık etmekten ve daha önce yapılmamış uygulamalar ile sizi başarıya götürmekten mutluluk duyarım.
Emine M.

Emine M.

Öğrenci Koçu · Çankaya, Ankara
27 senelik rehber öğretmenlik deneyimimin üzerine Başkent üniversitesine bağlı Coach team Optimal koçluk şirketinin verdiği kursu tamamladım.Öğrencilik hayatınızda doğru yollara doğru adımlarla ilerlemenizde, sizi bire bir destekleyecek bir koça ihtiyaç duyuyorsanız ben yanınızdayım.
Abdulkadir K.

Abdulkadir K.

Öğrenci Koçu · Pursaklar, Ankara
Anka Koçluk tan aldığım profesyonel egitim ile başladığım koçluk ile Profesyonel olarak uzun zamandır egitim koclugu ve mentörlük yapıyorum ögrencilerimin içindeki ışığı kesfetmesini saglayarak başarılı olmalarını sağlıyorum.Gözle görülür derecede ilerleme farkedeceksiniz yeri geldiginde özel derslerine yardimci bile olmaktayim ingilizcem iyi durumdadır her konuda hayatın temellerini saglam atmak istiyorsaniz mutlaka ulaşın.
Mimar E.

Mimar E.

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara
Uzun süredir öğrenci koçluğu ve özel ders verme faaliyetlerine devam ediyorum. Öğrenci psikolojisinden çok iyi anlıyorum. Kendim de geçtiğimiz sene öğrencilerime örnek olmak için yks ye girdim ve tm de ilk dört bine, sayısalda ilk 17 k ya girdim. Elbette uzun yıllar geçmiş olmasa aradan daha iyisini yapabilirdim fakat önemli olan öğrencilerime yks yi kazandırmak için her türlü tekniği öğretebilecek olmam. En önemli motivasyon destekleri, öğrencinin kendini eğitmesi için gerekli olan neredeyse h
Halil İbrahim  K.

Halil İbrahim K.

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara
"HOCAM DERS ÇALIŞIYORUM AMA OLMUYOR. DERS ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA DERSİN BAŞINA OTURUNCA SIKILIP BIRAKIYORUM:) AİLEM ÇOK ÜSTÜME GELİYOR." " BİZİM ÇOCUK ZEKİ AMA ÇALIŞMIYOR, DERSİN BAŞINA Bİ OTURSA." DEĞERLİ ARKADAŞLAR.AKADEMİK HAYATIMIZDA KARŞIMIZA BUNLARA BENZER BİR SÜRÜ ENGEL ÇIKMAKTADIR. ÖZELLİKLE LİSE VE TYT-YKS SÜRESİ İÇERESİNDE ENGEL TAŞIYAN BAZI ENGELLERİ AŞABİLİRİZ. GELİN SİZLERLE BERABER DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAYI, DÜZENLİ DERS ÇALIŞMAYI ÖĞRENELİM. İNSANLARA VERİMLİ DERS ÇALIŞMIŞ OLMANIN K
Berna İ.

Berna İ.

Öğrenci Koçu · Mamak, Ankara
Bir öğrencinin başarılı geleceği için; Önemli olan çok çalışmak değil, doğru ve etkili çalışmaktır. Önemli olan sadece sınav ve okul başarısı değil, hayat başarısıdır. Önemli olan hırslanarak yarışmak değil, kendimizi tanıyarak, kendi gücümüzü kullanmaktır. Çünkü; kendini daha iyiye taşıyan herkes yarışın birincisidir. Önemli olan başkalarının istediği gibi biri olmak değil, içimizdeki cevheri ortaya çıkarabilmektir. Önemli olan öğrenmek değil, öğrendiklerimizi uygulayabilmek, ge
Ütopya Kariyer Merkezi

Ütopya Kariyer Merkezi

Öğrenci Koçu · Çankaya, Ankara
15 yılın verdiği tecrübe ve aldığım eğitimlerle her yıl 10 öğrenciye koçluk hizmeti vermekteyim. Yıllardır motivasyon semineri vermekteyim. 1.sınıftan 12. sınıfa kadar hem öğrenciye hem aileye eğitim danışmanlığı yapıyorum.
Mehmet Akif B.

Mehmet Akif B.

Öğrenci Koçu · Etimesgut, Ankara
Bilgilsar Mühendisi, Akademisyen, İletişimci 9 yıl üniversitelerde derslere girdim, öğrenci danışmanlığı, kariyer koçluğu ve meslek ve alan tanıtımı yaptım. İletişim ve Medya dersleri verdim, çocuk psikolojisi, sosyoloji ve medya araştırmalaraı yaptım. Bir çok BM ve AB projesinde koordinatörlük ve eğitmenlik yaptım. Sınavlara hazırlanan öğrencilere ve ailelerine danışmanlık ve destek eğitimler veriyorum. Motivasyon, yeniden yoğunlaşma, öğrenci ebeveyn ilişkileri, medya kullanımı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Birol Kolbay
Öğrenci Koçu   15/11/2018

Osman Sarı hocayla çalışmaya başlayalı henüz 2 ay olmasına rağmen oğlumuzdaki çalışma azmi ve performansı %100 arttı. Oğluma sorduğumda Osman hoca için fikri 10 üzerinden 10 oldu. Akademik çalışma harici akut sorunlara psikolojik destek vermesi aile içerisindeki motivasyonu arttırdı. ÇOK MEMNUNUZ KENDİSİNDEN.

         
Muhammed Ali ÖZLÜ
Öğrenci Koçu   08/11/2018

Öncelikler isa hocama teşekkür ediyorum. Verimli ders çalışma programlı çalışma ve diğer konularda çok yardımcı oluyor

         
Furkan Tunç
Öğrenci Koçu   28/10/2018
gallery thumbnail

TYT sınavına hazırlık sürecinde motivasyon ve çalışma tarzında çok yardımcı oluyor İsa Hocam. Günlük ve haftalık kontroller yapıyoruz.

         
Görkem Koyuncu
Öğrenci Koçu   19/10/2018

aldığım dersten gerçekten çok memnunum. artık derslerime odaklana biliyorum , bu çok iyi geliyo artık heryerde düzenli bağ kurabiliyorum, planlarımı güzel ve düzenli bi şekilde yapabiliyoum. ARTIK ALDIĞIM KARARLAR DAHA DÜZENLİ VE DAHA İYİ OLUYOR

         
Yasin Sahin
Öğrenci Koçu   16/10/2018

Işinde uzman ve iletişim becerisi yüksek bir öğretmen. Eğitimin içinden biri olması ve eğitim sistemi hakkındaki bilgi ve ön görüleri ile oldukça bilgilendirici bir görüşmemiz oldu. Birlikte adım adım başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

         
Gökhan Boztaş
Öğrenci Koçu   14/10/2018

Kardeşim için yardım aldım. Daha ilk seansta farkını hissettirdi. Diğer öğrenci koçları sadece plan program ve netler üzerine konuşurken işinin uzmanı olan Uzmankoçum kardeşimin süreç içinde yaşadığı psikolojik durumunu da çok iyi bir şekilde analiz etti. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz..böyle bir koçu gönül rahatlığıyla herkese öneririm..

Öğrenci Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz