En İyi 10 Ankara Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Ustası

4 Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 131 Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur K.

Onur K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
PVC KAPI PENCERE Kapanmayan çarpan kapı ve pencerelerinizin tamirat ve onarımı, silikon çekilmesi, bozulan aksesuarlarının değişimi tek açılır pencerelerinizin çift açılıma çevrilmesi, conta fitil degişimi yeni pvc montajı, cam balkon fitil degişimi ve menteşeli, pileli sineklik İşlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz armutun tavsiye edilen üyesi olarak hizmet vermekteyiz işleriniz armut garantisi altında özenle ve titizikle yapılmaktadır teşekürler saygılarımla.
Ankaraciftacilim

Ankaraciftacilim

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
Pimapen pencere Tamiri,kapı kolu,pencere kolu,menteşe,tek acilim kanadı çift açılıma çevirme,emliyet kilidi,sabit pencereye kanat takma,menteşeli sineklik,pilli sineklik,PVC conta değişimi
Murat  C.

Murat C.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Çankaya, Ankara
1993 den beri bu sektörde deneyimli olup 3 kişilik ekip ile çalışmaktayız. Ankara Merkez ve ilçelere hizmet veriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile; işleriniz kalite bir şekilde yapılarak zamanında teslim edilir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.Yaptığımız işler garantili olup, herhangi bir sorun olduğunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Evinizin , iş yerinizin her türlü pimapen , pencere,kapı işleri yapılır.
Kürşat H.

Kürşat H.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
2007 Yılından Beri PVC Sektöründe Hizmet Vermekteyim .Her Türlü PVC Marka Ve Model Tamirat Ve Tadilat Yapılır. Tek Açılım Pencereleriniz Çift Açılıma Çevrilir. Yazlık Kışlık Ayarları Yapılır. Conta Değişimi Yapılır. Her Türlü Renk Ve Ölçüde Sineklik Yapılır ( menteşeli, pileli, stor vb.). Yaptığım Ve Yapacağım İşleri Her Zaman Özen Ve Titizlikle Yapmaya Çalışırım
Alican K.

Alican K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Sincan, Ankara
Her türlü pvc conta değişimi (gri siyah) ayar bakım işleri sineklik (pleli duz renkli beyaz) cam Balkon ayae aliminyum fitil degisim isleri çelik kapı ayar işleriniz itinayla yapılır.
Samet  D.

Samet D.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
Pencere tamiri, cam balkon fitili, cam balkon, alüminyum kapı, alüminyum doğrama, pencere imalatı, ısı cam imalatı
Rahmi K.

Rahmi K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Sincan, Ankara
PVC kapı ve pencerelerinizin tamirat ve onarımı, silikon çekilmesi, bozulan aksesuarlarının değişimi tek açılır pencerelerinizin çift açılıma çevrilmesi, conta fitil degişimi yeni pvc montajı, cam balkon fitil degişimi ve menteşeli, pileli sineklik İşleriniz itina ile yapılır detaylı bilgi için istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz kalite güven ve uygun fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Önder Y.

Önder Y.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
Pvc imalat ve tamiri itina ile yapılır. Pvc balkon kapama pence ve kapı imalatı. Sineklik pileli, stor ve menteşeli sineklik sistemleri mevcut.
Çınar K.

Çınar K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Keçiören, Ankara
Öncelikle selamlar ankarada havalar soğuyor PVC dogramamdan hava geliyor fitilim değişmesi lazım normal açılımı çift açılıma çevirmek istiyorum PVC tamir gerektiriyor derseniz yorum atmanız yeterli uygun fiyatlarla ve profesyonel çözümlerle buradayim memnun kalmazsaniz paranız iade hayırlı günler dilerim.
Selahattin K.

Selahattin K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
Her marka PVC tadilati, bakım ve onarım garantili parça değişimi ve sineklik işleri yapılır. Ankara daki tüm ilçelere hizmet verilmektedir. Ücretsiz fiyat verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burç Çeçen
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   08/12/2019

İşi tam zamanında ve çok iyi bir işçilikle bitirdi. Uygun fiyat, kaliteli malzeme kullanmasından ve kibar , seviyeli iletişiminden çok memnun kaldım.

         
Ferhan Halıcı
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   08/12/2019

İbrahim bey ve ekibine talep ettiğimiz tamirat ve tadilatı gerçekleştirdiği ve işi tam söz verdikleri saatte gelerek tamamladıkları İçin çok teşekkürler

         
Buğra Öztürk
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   02/12/2019

Sözleştiğimiz saatte geldi, beyfendi bir insan. İşini de gayet güzel yaptı. Teşekkür ediyorum, ihtiyaç duyanlara tavsiye ederim.

         
Ömer Akşahin
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   27/11/2019

Sözleştiğimiz vakitte geldi. İşini temiz ve düzgün bir şekilde yaptı, işine hakim olduğu her halinden belli. Sorduğum sorulara sıkılmadan nazik bir şekilde cevap verdi, kendisine buradan teşekkür ederim..

         
Cengiz Karslıoğlu Karslıoğlu
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   14/11/2019

ERTAN ÖZDEMİR BEYİN,PROFESYONEL YAKLAŞIMI VE DENEYİMİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.SORUNLARI ÇOK KISA BİR SÜREDE ORTADAN KALDIRDI..TEŞEKKÜRLERİMLE

         
Hasan ADAGÜN
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   09/11/2019

Öncelikle Talip Ustaya çok teşekkür etmek isterim, yaşadığımız metropol şehrinde işinde dikkatli ve özenli bir çalışma ile müşteri menfaatlerini gözeterek ortaya koymuş olduğu, özlemini duyduğumuz karakterinden ötürüde müteşekkirim.

         
Kemal ŞAHİN
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   30/10/2019

İşçiliği gayet iyi, memnun kaldım. Sağlam bir şekilde yapmak için uğraş gösteriyor ve çözüm üretiyor

         
Oguzhan Temel
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   18/10/2019

Onur Bey işini güzel yaptı. Teşekkür ederim. Teklifinde metraj fiyatı doğru olsa da genel teklifindeki total fiyatın gerçekçi olması daha iyi olabilirdi.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz