En İyi 10 Ankara Piyano Öğretmeni

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 297 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Nezaket Mirzeyeva

Nezaket Mirzeyeva

Piyano Dersi · Çankaya, Ankara
Merhebalar sevimli öğrencilerimiz ))Azerbaydjanliyim 7sene müzik okulunda piano dersi Aldiqdan sonra 4sene Azerbaycan devlet müzik akademisinde piano öğretmenliği eytimi almış ve konservatuar mezunuyum çocuklarımın unverstet okulundan dolayı turkiyedeyim 5senedir ozelve müzik okullarında ders veririm)) 20sene Azerbaycandevlet muzik okulunda hocalik yapmisim ilk notalarda ve klavirden baslayib klassik bestecilerin bestelerini oyredib sinavlara kadar hazirlarib butun klassik eseri oyr
Ece Sardoğan

Ece Sardoğan

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara
Mezuniyet Deneyimi: -Samsun İlkadım Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi -Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şarkılığı -Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Performans Tezsiz Yüksek Lisans derecesi Eğitim Detayları -Hem online hem de birebir piyano, solfej ve şan eğitimi -Hobi amaçlı piyano ,solfej ve şan eğitimi Öğrenciyi nerelere hazırlayabilirim: -Yetenek sınavlarına hazırlık Güzel Sanatlar Liseleri ve konservatuvarlara hazırlık) -MEB Usta Öğretici Belgesi (LCM-London
Aykut .

Aykut .

Piyano Dersi · Keçiören, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü mezunuyum.Ayrica Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde piyano bölümünde yüksek lisans kaydım mevcut.Her yaş grubundan öğrenciye piyano dersi veriyorum.
Zeynep Ülbegi

Zeynep Ülbegi

Piyano Dersi · Çankaya, Ankara
Zeynep Ülbegi, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda piyano çalışmalarına başladı. Piyano eğitimi süresince İdil Biret, Peter Katin, Hüseyin Sermet, Gülsin Onay, Ilya Itin, Pawel Kaminski ve Misha Dacic’in ustalık sınıflarında aktif olarak yer aldı. 2012 yılı Mart ayında Hitit Filarmoni Orkestrası ile solist olarak çaldı. 2015 yılı Ocak ayında, İspanya’da düzenlenen 11. Huesca Uluslararası Piyano Yarışması’nda üçüncülük ödülü aldı. Nisan ayında Ankara Gençlik Sen
Elif Bozkurt

Elif Bozkurt

Piyano Dersi · Çankaya, Ankara
Gazi üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Müzik eğitimime 8 yaşında keman eğitimi alarak başladım. Profesyonel müzik hayatıma, 2012 yılında Safranbolu Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü'nü 1. likle kazanarak adım attım. Çeşitli orkestralarda yer alarak bir çok konser verdim. Müzik kursları ve özel okullarda keman-piyano eğitmenliği yaptım. Her yaş grubundaki bireylere keman ve piyano öğretim tekniklerine sahibim. Kendi evim ya da öğrencilerimin evinde öze
Hasan Alemlioğlu

Hasan Alemlioğlu

Piyano Dersi · Mamak, Ankara
Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü mezunuyum, şu anda da aynı bölümde master yapıyorum. 10 yıldır Yan flüt ve piyano çalıyorum. 3 yıldır eğitmenlik yapıyorum.
Buse Usta

Buse Usta

Piyano Dersi · Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi Opera-Şan bölümünde okumaktayım daha öncesinde lisans olarak psikoloji bölümünü bitirdim ve 3 yıl çocuklarla birlikte çalıştım. 7 yıldır piyano çalmaktayım yetişkinlere ve çocuklara eğitim verebilecek düzeydeyim.
Beril Özortakcı

Beril Özortakcı

Piyano Dersi · Çankaya, Ankara
-9 eylül üniversitesi devlet konservatuarı klarinet bölümü -İstanbul üniversitesi devlet konservatuarı Sahne sanatları /opera bölümü -FAZIL SAY Nazım Hikmet Korosu koristiyim -Tatbikat Sahnesi (Erdal Beşikçioğlu) Tüy Kalemler ve Woyzeck Müzikali oyuncusuyum Piyano,şan,solfej ve klarinet dersi veriyorum
Eylül  Lambacı

Eylül Lambacı

Piyano Dersi · Çankaya, Ankara
Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü öğrencisiyim. Çocuk gelişimine ve psikolojisine duyduğum ilgi ve müzik alanındaki deneyimlerimi birleştirerek, 5-14 yaş arası çocuklar için içinde kulak çalışmaları, ses çalışmaları, piyano ve çocuklara yönelik oyunları da içeren bir temel müzik dersi hazırladım.
Ege Tuğrul

Ege Tuğrul

Piyano Dersi · Yenimahalle, Ankara
Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü de lise eğitimimi tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı nda öğrenim gördüm. On senedir bireysel piyano, viyolonsel ve işitme eğitimi vermekteyim. Derslerim yalnızca küçük öğrencilere yönelik değildir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuğçe O.
Piyano Dersi   26/01/2021

Harika 🙏 ilgi ve kısa zamanda aldığınız yol inanılmaz 👍 tabi ki işini seven ve emek gösteren bir hoca sayesinde...

         
Berna D.
Piyano Dersi   22/12/2020

Sevgili Öykü hocam... Şirin müzik odanızda buluşup sizinle tanışmış olmak çok keyifli... Güler yüzünüz hiç solmasın.... Haftaya görüşmek üzere... Ayrıca kek ve kahve için çok teşekkürler

         
Mustafa S.
Piyano Dersi   14/11/2020

Narin hocamızın 12 yaşındaki oğlumuzla çok kısa sürede kurduğu iletişimi, konusundaki engin bilgi ve tecrübesi sayesinde oğlumuzun piyano eğitimini keyifle adım adım üst seviyelere taşıyacağından eminiz. İyi ki tanıştık..

         
Gizem Y.
Piyano Dersi   11/11/2020

Aklıma takılan her soruyu rahatlıkla sorabileceğim, enerjisi yüksek, heyecanla anlatan bir öğretmen önceliğimdi ve şanslıyım ki Süeda Hanım’a rastladım. Süeda hanım, güler yüzüyle insana enerji veren, seviyeye göre sabırla, sıkmadan anlatan, işini çok seven bir öğretmen. Eğitimi aldığınız evi de kendi gibi insana enerji ve güven veriyor.

         
Meryem K.
Piyano Dersi   10/11/2020

Gerektiginde arkadasca ve disiplinli bir piyano egitmeni oluyor. Piyano dersi dusunen herkese kesinlikle oneririm!

         
Talat K.
Piyano Dersi   09/11/2020

Hanımefendi, kızımla gayet güzel ilgilendi, ancak kndi sınavlarına hazırlık yapması için kursu yarıda kestik. Teşekkürler.

         
Hatice K.
Piyano Dersi   09/11/2020

İlk dersimizi gerçekleştirdik cok pozitif çok canlı bir hoca kızlarım cok memnun kaldılar teşekkür ederim

         
Esra A.
Piyano Dersi   23/09/2020

Üç yaşındaki oğlum, Süeda Hoca ile müziğe çok güzel bir başlangıç yapmış oldu. Çocukların dünyasına girip onları anlayabilme yeteneği çok güzel. Bu sayede odağı üzerinde tutabiliyor ve seçtiği eğlenceli yöntemlerle aktarabiliyor. Ders öncesi yaptığı titiz ve özenli hazırlıklarla dersler çok akıcı geçiyor. Süeda Hocanın sakin ve anlayışlı yapısıyla dersler hem eğlenceli hem de rahat bir şekilde gerçekleşiyor.

Popüler Piyano Dersi Bölgeleri
Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz