En İyi 10 Ankara Site ve Bina Yönetim Firması | Armut

En İyi 10 Ankara Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 138 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Uludağ Yönetim

Uludağ Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Ankara nın En Güvenilir Profesyonel Site ve Apartman Yönetim Firması. Eskişehir Yolu Next Level Plaza . Kat - Çankaya/ANKARA +
Prolife Site Yönetimi

Prolife Site Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Profesyonel bina ve site yönetimi hizmetleri veren firmamız, şeffaf ve kurumsal hizmet anlayışıyla binalarınızı yönetirken,siz komşularınızla huzur içerisinde yaşamaya devam edebilirsiniz.
Odyosi Yön. Sis. San. Ve Tic. A.ş

Odyosi Yön. Sis. San. Ve Tic. A.ş

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Odyosi A.Ş ( Ödeme Yönetimi Sistemi ) Aidat Sorunları veya Konut Yönetim Sorunları için İş Yükünüzü En Aza İndirecek Profesyonel bir Ekip Sunar. Yazılım Mühendisleri, Mali Müşavirler, Finans Uzmanları, Avukatlar, İşletme ve Saha Yönetimin den oluşan Nitelikli bir Kadro ile Çalışın. Odyosi A.Ş iş modelini kendi geliştirdiği yazılım ile sağlar, şeffaf bir şekilde PARA nın hesabını tutar, dosyalar, avukatlık işlemleri başlatır ve tüm kullanıcılara bu verileri 7 gün 24 saat online olarak su
Site Yöneticim T.

Site Yöneticim T.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Yenimahalle, Ankara
Site Yöneticim sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Hizmetlerimiz site, avm rezidans yönetiminlerinin yanı sıra Güvenlik, temizlik, resepsiyon, peyzaj ve teknik iş hizmetleri organizasyonudur. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olmuştur.
Primus Grup Ankara

Primus Grup Ankara

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Profesyonel Yönetim Hizmetleri İçin Primus Grup Ankara Hizmetinizde Huzurlu Bir Apartman Yönetimi İçin Uzman Kadromuzla İstanbul Be Ankara da Hizmet Vermekteyiz.
Yenivizyon Yönetim

Yenivizyon Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Huzurlu ve kaliteli bir yaşam icin binanızı 634 sayılı Kat Külkiyet Kanununda belirtilen maddelere göre yönetiyoruz. Aidat toplama, temizlik, güvenlik, bakim onarım, aidatını ödemeyen kat malikleri hakkında yasal süreç başlatma, asansör bakımı, bahçe düzeni ve peyzaj başlica hizmetlerimiz arasındadır. Bizimle calismanin verdiği imkanların tadını çıkarın. Siz komşularınızla kahvenizi içerken biz alanında deneyimli ekiplerimizle apartmanınızı yönetiyoruz.
İlko Danışmanlık Yönetim Ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi

İlko Danışmanlık Yönetim Ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Etimesgut, Ankara
Profesyonel site yönetiminde ilkeli, seffaf, ulaşılılabir, denetlenebilir iş ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Emir Bina Yönetimi

Emir Bina Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Keçiören, Ankara
TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ KÜTFEN KOMŞULARINIZLA KAVGA ETMEYİNŞ TARTIŞMAYIN. BİZE BIRAKIN RAHAT EDİN KÜÇÜK ŞEYLER İÇİN NEDEN BÜYÜK SIKINTILAR YAŞIYORSUNUZ? HERŞEYİ TEK ÇATIDA TOPLADIK MUHASEBE VE AİDATLARIN ONLİNE TAKİBİ AİDATLARI KREDİ KARTI İLE ÖDEMEK PROFESYONEL YÖNETİM BORÇLARIN E-POSTA VE SMS İLE BİLDİRİMİ APARTMANINIZDAŞSTENİZDE YÖNETİCİ KİM OLACAK DERDİNDEN KURTULUPŞ RAHATINIZA BAKACAKSINIZ.
Ege Group Yönetim Ve Danışmanlık

Ege Group Yönetim Ve Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Etimesgut, Ankara
EGE GROUP OLARAK PROFESYONEL APARTMAN,SİTE VE AVM YÖNETİMİ YAPMAKTAYIZ. Memnuniyet, güvenilirlik ve kurumsallık en önemli değerlerimiz. Sitenizi en iyi biz yönetiriz ve böylelikle sitenize değer katar,prestijinizi yükseltmeye itina gösteririz.
Rasyonel Yönetim A.ş

Rasyonel Yönetim A.ş

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
RASYONEL YÖNETİM A.Ş olarak konut sitelerindeki profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve Türkiye’de ki “apartman ve site” yönetimine profesyonel bir yaklaşım kazandırmak amacıyla profesyonel kadromuz ile yola çıktık. Şeffaf güvenilir bir yönetim için her daim hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Uğur Alpyurt
Site Bina ve Apartman Yönetimi   22/05/2019

Profesyonel ama insancıll ekip, işinde uzman kadro, sorunlara kısa sürede çözümler, şeffaflık ve güvenirlik. Kısaca istediğimiz her şeyi alabiliyoruz.

         
Fatih Cardak
Site Bina ve Apartman Yönetimi   07/05/2019

Kırca Yapı ile telefonda görüştükten sonra keşfe gelerek bize tekliflerini sundular. Şirket ortaklarının ikisi de 15 yıllık mühendislikten geliyorlar. O yüzden sizinle konuşmalarında çok netler ve güven veriyorlar. Sitemizle ilgili nelerin yapılması gerektiğini açıkça dile getirdiler. İşi almak için aidatları düşük hesaplayıp, sonra detayları sordukça bir sürü hizmeti fiyata dahil etmedikleri ortaya çıkan insanlardan değiller. Kısaca bu şirket dürüst ve şeffaf arkadaş. Herkese tavsiye ederim.

         
Oğuz Çınar
Site Bina ve Apartman Yönetimi   05/05/2019

Öncelikle YOMO Yönetime verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim. Uygulamış oldukları şeffaf ve profesyonel yönetim anlayışı ile şimdiden apartmanımızın işleri düzene girmeye başladı. Şirket çalışanları da profesyonel ve çok anlayışlılar.

         
Emre Bibin
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/04/2019

Hakan Bey’le gorustuk gerek yaklasimi ve iletisimi gerekse is hakkindaki bilgisi sebebiyle kendisiyle calismaya karar verdik. Son derece ilgili ve konuya hakim bir firma, tavsiye ederim.

         
Berna Güven
Site Bina ve Apartman Yönetimi   26/04/2019

Yaklaşık bir aylık hazırlık ve referans arastırması sonucu lina bina yönetimini seçtik. Karınca gibiler biz çok sevdik referans da oluruz. Sevgiler

         
ÖZGÜL ÇINAR
Site Bina ve Apartman Yönetimi   20/04/2019

23 yıllık iş tecrübesinin ağırlığını taşıyan yöneticileriyle fark yaratacaklarına ikna olduk. Güven veren samimi yaklaşımları, kurdukları sağlam sistemleriyle ve hızlı iş organizasyonlarıyla bizi ikna ettiler... Yönetimdeki yetkililerin oy birliğiyle işi onlara verdik. Teşekkürler Som Yönetim

         
Fatma Kanca
Site Bina ve Apartman Yönetimi   28/03/2019

Hakan Bey işini profesyonel bir şekilde yapıyor, ayrıca son derece saygılı ve her türlü konuda da yardımcı oluyor.

         
Onur OSKAY Miyase Podi Apt
Site Bina ve Apartman Yönetimi   21/03/2019

Bina yönetim sözleşmesi, siteniz üzerinden teklifi alınan Yıldız yönetim Firması Bayram YILDIZ bey e verilmiştir. Sözleşme tarihi, 24.03.2019 - 24.03-2020 tarihleri arasındadır. Armut.com garantisinin işletilmesi için gereğini rica ederiz. Ödemeler aylık olarak yapılacaktır.Aşağıdaki toplam sadece yılsonunda ödenmeiş olan tutarı göstermektedir.

İlçe İlçe Site Bina ve Apartman Yönetimi
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz