Hizmet Ver
Python Programlama

4 Ankara Python Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 181 Python Programcısı hizmet vermeye hazır.

Ankara Python Programlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 181 Python Programcısı, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.5 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 130 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 80 kişi Ankara Python Programlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara Python Programcısı

Cihan A. photo

Cihan A.

03.06.2022

Python Programlama · Çankaya, Ankara

Merhaba, İstatistik alanında doktora mezunuyum. R ve Python programlarınızda yardımcı olabilirim. İyi günler

Tekin T. photo

Tekin T.

06.10.2021

Python Programlama · Altındağ, Ankara

ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım(Backend-Frontend-Masaüstü Uygulamalar ve Mobil Uygulamalar) konusunda Freelance hizmet vermekteyim. Öncelliğim müşteri memnuniyetidir. Memnun kalşmazsaız hiçbir ücret talep etmiyorum. AGILE yazılım geliştirme metodolijisi kapsamında müşteri talepleri...

İzzet B. photo

İzzet B.

04.06.2021

Python Programlama · Etimesgut, Ankara

20 senedir yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. Uzmanlık alanlarım Java, C#, Python, PHP, ASP.NET MVC, Java EE, ORACLE, SQL SERVER, HTML, CSS, JS, jquery

Gökhan S. photo

Gökhan S.

21.10.2022

Python Programlama · Etimesgut, Ankara

Python dili için eğitim verilmektedir. Şuan populerligi her geçen gün artan bu yazılım dilini öğrenmek için doğru yerdesiniz

Oğuzhan İ. photo

Oğuzhan İ.

02.11.2022

Python Programlama · Çankaya, Ankara

Network Engineer olarak telekomünikasyon alanında remote çalışmaya devam ediyorum . Özel ders için gereksinimler; * Unix-like OS (sanal/fiziksel) kurulu bi makina * bash, python etc. programlama hakkında bilgi

Halil İbrahim D. photo

Halil İbrahim D.

31.12.2021

Python Programlama · Akyurt, Ankara

6 yıldır java başta olmak üzere yazılım geliştirme üzerine uğraşıyorum. Her türlü algoritmik probleme çözüm üretebilir veyahutta her türlü isteklerinizi karşılayabilirim.

Emre F. photo

Emre F.

23.09.2022

Python Programlama · Yenimahalle, Ankara

Öğrenmek isteyen kişiye sonsuz bir anlayış sunarım. İnanın bana belki ebeveynlerinizden görmediğiniz şefkati ve saygıyı benden dersler esnasında göreceksiniz. Ve bu asla yapmacık değil çünkü benim özüm bu şekilde.

İsmail Taha A. photo

İsmail Taha A.

12.09.2021

Python Programlama · Çankaya, Ankara

10 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe, kurumsal firmalara çözüm üretmekteyim. Çalıştığım yerlerde rutin iş faaliyetlerinin yanı sıra çalışanların eğitimi üzerine de çok vakit ayırdım. 100’ün üzerinde mühendisin gerek staj, gerek iş süreçlerinde eğitimlerine katkı sağladım.

Hatice C. photo

Hatice C.

22.01.2022

Python Programlama · Yenimahalle, Ankara

Merhabalar, Ben mühendisim ve freelance olarak Pythonda proje üretimi ve Web site tasarım ve yapımı ile ilgilenmekteyim.

Denizhan S. photo

Denizhan S.

12.01.2022

Python Programlama · Çankaya, Ankara

Merhaba, bir çok programlama dilinde özel ders veriyorum. Tercihinize göre ingilizce olarak da verebilirim. Size yardımcı olabileceğime eminim.

Alper Ç. photo

Alper Ç.

06.02.2022

Python Programlama · Çankaya, Ankara

Bilgisayar mühendisiyim. Veritabanı, mobil uygulama, web uygulaması ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olabilirim.

Ahmet Ömür Ö. photo

Ahmet Ömür Ö.

29.10.2021

Python Programlama · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Ömür. Şu anda Bilkent Üniversitesinde Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisiyim. Kodlama ve çeviri alanından hem büyük bir ilgim hem de büyük bir yeteneğim var. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Mert D. photo

Mert D.

04.06.2021

Python Programlama · Çankaya, Ankara

-Python -C,C++,C# -Java -Agile & Waterfall Methodologies -Project Management -Database Design -Yazılım Kalitesi -Object-Oriented Programming (OOP) -Deep Learning -PostgreSQL -Perl -UML -ASP.NET -C# -SQL -Microsoft SQL Server -PL/SQL -Oracle Database -Linux -Keras -Caffe -Tensorflow -Microsoft...

Mustafa D. photo

Mustafa D.

15.07.2021

Python Programlama · Yenimahalle, Ankara

Programlama üzerine 15 yıldan fazla zamandır farklı ölçekte yazdığım programlarla geniş bir tecrübeye sahibim. Bilkent Üniversitesi başta olmak üzere verdiğim Python eğitimleri ile de eğitim alanında tecrübe kazandım. Böylece eğitimlere devam ediyorum.

Sefa E. photo

Sefa E.

04.06.2021

Python Programlama · Yenimahalle, Ankara

Tasarım Yazılım Blog İnternet sitesi Web site E-Ticaret Tasarım Php JavaScript CSS Web site tasarımı Web Yazılımları Masaüstü yazılımları Python C,C++,C# Java Object-Oriented Programming (OOP) Deep Learning PostgreSQL UML C# SQL Microsoft SQL Server PL/SQL Oracle Database Phyton veri işleme Web,...

Sina Ş. photo

Sina Ş.

11.02.2021

Python Programlama · Çankaya, Ankara

ODTÜ'den mezun Bilgisayar Mühendisiyim. Almanya Bonn Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimi (İngilizce) yüksek lisansı yapmaktayım. Eğitimim Öğrenme, Yapay Zeka ve Robotik üzerine yoğunlaşıyor. Python en rahat olduğum dil. Programlamanın elektronik ile kesişen kısımlarına da ilgiliyim. Arduino ve...

Muhammed Kemal A. photo

Muhammed Kemal A.

20.09.2021

Python Programlama · Yenimahalle, Ankara

8 Yıllık C# deneyimim, 4 yıllık C ve C++ deneyimim ve 2 yıllık python deneyimimle karşınızdayım. Unity 3D ile 7 yıl, Unreal Engine ile 3 yıllık deneyimim de mevcut. Yazılım geliştirme, oyun geliştirme, bölüm tasarımı ve Arduino programlama gibi birçok alanda deneyimim mevcut.

Mustafa Y. photo

Mustafa Y.

10.11.2021

Python Programlama · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Mustafa yelmen, bölümüm Ankara Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümünde eğitim görüyorum. Bunun haricinde ekstra olarak Web programla, dinamik Web sitesi geliştirme, mobil uygulama geliştirme, c# ve c++ dillerinde ileri seviye programlama becerilerine sahibim.

Maşuk G. photo

Maşuk G.

10.09.2022

Python Programlama · Çankaya, Ankara

Şu an çok kapsamlı bir projede full-stack developer olarak çalışmaktayım . Kullanımış olduğumuz teknoloji-dil: - react.js -python -python-django - prostgrsql - mongodb -redis - celery -javascript-jeqeury-html-css İstediğiniz işi en iyi şekilde geliştirilecek ve zamanında teslim edliecektir.

Şenol K. photo

Şenol K.

01.08.2022

Python Programlama · Etimesgut, Ankara

Data Scientist olarak çalışıyorum. Sıfırdan ileri seviyeye kadar python dersleri, web'deb bilgi kazıma (web scraping-beautiful soup, requests, selenium), veri analizi (EDA-numpy, pandas, matplotlib, seaborn, plotly), makine öğrenmesi ve derin öğrenme algoritmaları (ML-DL-scikit-learn, tensorflow,...

Erkut A. photo

Erkut A.

31.01.2022

Python Programlama · Etimesgut, Ankara

8 yıllık yazılım mühendisiyim. 4 aylık ios mobil uygulama geliştirme, 5 yıllık görüntü işleme ve 3d gorsellestirme, 2.5 yıllık da savunma sanayide simulasyon teknilojileri üzerine tecrübem var. Kullandığım programlama dilleri: c++, java, c#, python, objective c.

Melih Haktan G. photo

Melih Haktan G.

15.03.2022

Python Programlama · Yenimahalle, Ankara

Bir süre Ar-Ge alanında çalıştıktan sonra E-ticaret yazılımları konusunda çalışmaya başladım. Karmaşık şeyleri geliştirmek hobimdir.

Hasan Kaan Ç. photo

Hasan Kaan Ç.

18.07.2021

Python Programlama · Yenimahalle, Ankara

Bilkent Üniversitesi 4. sınıf Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. Donanımsal ve yazılımsal ürün geliştirme konusunda yardımcı olabilirim.

Burak G. photo

Burak G.

25.04.2020

Python Programlama · Keçiören, Ankara

2019 yılı Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunuyum.Okul süresi zarfında programlama dilleri olarak Python ve C# gibi dillerle çalıştım.Donanım ve yazılımı bir arada götürecek projeler geliştirdim.IoT cihazları ve Scada hakkında tecrübeler edindim ve projeler geliştirdim.Bu sayede...

Batuhan E. photo

Batuhan E.

22.08.2020

Python Programlama · Mamak, Ankara

Merhaba, ödevleriniz ve projeleriniz konusunda size yardım edebilirim. Java, Python, Php vb. dillerde yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Python Programlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Python Programlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Python Programlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Python Programlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Python Programlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Python Programlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Python Programlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Python Programlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Python Programlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Python Programlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Python Programlama fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 750 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl