En İyi 10 Ankara Yüzme Özel Ders Öğretmeni

4 Yüzme Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 112 Yüzme Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cengiz E.

Cengiz E.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
Spor bilimleri fakültesi Yüzme,fitness ve yaşam koçluğu sertifikalarına sahibim. (Fitness ve yuzme alanında) 10 yıllık tecrubemle Çocuklarda motor becerilerini gelistirmek ve hizlandirmak icin gerekli derslerin tamamini aldim. Skolyoz,lordoz,kifoz gibi postur bozuklukları icin rehabilitasyon deneyimim ile ağrılarınızı minimum seviyeye indirmek icin yuzme ve ağırlık sporuyla bunu destekleyebiliriz. SU KORKUNUZ MU VAR ? Birlikte korkunuzu yenip suyu sevmenize vesile olalim.
Burcu G.

Burcu G.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
Su fobisini yenmek isteyenler, boğulmaktan korkanlar, suda kendini rahat hissetmeyenler, stil öğrenmek isteyenler, doktor tavsiyesiyle yüzmeye başlayacak olanlar, bugüne kadar fırsat bulamayanlar, ders aldım ama öğrenemedim diyenler, çocuğunu yüzmeye yönlendirmek isteyenler… Kara Harp Okulu ve Devlet Su İşleri Yüzme Takımlarını çalıştırmış, 25+ yıl tecrübeli, profesyonel yüzme antrenöründen 8-10 saatlik programla 3 stilde yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Dersleri "Portakal Çiçeği Rezidansı Spor Komple
Cenk T.

Cenk T.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
ODTÜ beden eğitimi ve spor mezunu yüzme hocasıyım. Yaklaşık 10 yıldır yüzme dersleri veriyorum. Özellikle su korkusu olan, yeni yüzme öğrenmek isteyen çocuk ve yetişkinlere, yüzme tekniğini geliştirmek isteyenlere, skolyoz rahatsızlığı ve bebek yüzmesi için özel dersler veriyorum. İstendiği taktirde derslerimi İngilizce ve Almanca olarak yapabiliyorum. Derslerimi Portakal Çiçeği Rezidans (Çankaya) yüzme havuzunda veya sizin belirlediğiniz yerde yapma imkanım bulunmaktadır. Graduted from the MET
Özkan H.

Özkan H.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
Beden egitimi ogretmeniyim, uzun seneler yüzme ve sutopu sporu yaptim. Çankaya’da Portakal Çicegi Rezidans’ta cocuklara ve yetiskinlere baslangic seviyesi ve stil dersi vermekteyim. İlgilnenlere simdiden tesekkur ederim. Özkan Hoca Yüzme Facebook adresindende ulasabilirsiniz.
Dilara B.

Dilara B.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
"DERSLERİMİZ BİREBİRDİR" - instagram hesabimdan eğitim videolarıma ulaşabilirsiniz. "SUDAN KORKUYOR MUSUNUZ ? GELİN SİZE SUYU SEVDİREYİM 🙂 NASIL MI?? İletişim, nefes, konsantrasyon ve motivasyon teknikleri, zihinsel düşünceleri ( endişeler, korkular, stres, heyecan vb.) kontrol etme konularında aldığım profesyonel eğitimleri yüzme derslerimde kullanmaktayım. Öncelikli hedefim sizleri rahatlatmak ve en önemlisi güveninizi kazan ve suda kendinize güvenmenizi sağlamaktır. Sonrasında mesleki t
Ozan Umut M.

Ozan Umut M.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
5 yıldır yüzme eğitmenliği işiyle uğraşıyorum. Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum. Şu an aktif olarak Vamos spor kompleksinde eğitim vermekteyim.
Ece K.

Ece K.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
Merhaba, 8 yıllık antrenörlük deneyimimle yüzme öğrenmek ve tekniğini geliştirmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Yüzme öğretmeye bebeklerden başlayıp yetişkinlere kadar devam ediyorum. Ayrıntılı bilgi ve dersler hakkında detaylar için burdan bana ulaşabilir veya instagramdan balouyuzme sayfamı takip edebilirsiniz.
Furkan Y.

Furkan Y.

Yüzme Dersi · Etimesgut, Ankara
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunuyum deneyimli yüzme antrenörüyum benle en kısa sürede yüzme ve teknik öğretilir.
Berkay  A.

Berkay A.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
Merhabalar. Bebek eğitimden, yetişkin eğititimine her yas grubuna ister ozel ister grup dersı olarak eğitim vermekteyim. Uzun yıllardır bu sektördeki ve takım çalıştırmaktayım yüzmeyi iyi derece öğrenmek istiyorum diyorsanız beklemeyin. Sevgiler.
Armagan T.

Armagan T.

Yüzme Dersi · Çankaya, Ankara
Yüzme federasyonundan suda spor, yüzme eğitimi ve fitness antrenörlük sertifikalerına sahibim ayrıca özel olarak can kurtaran eğitimim var. 5 yaşından beri yüzme sporu ile uğraşıyorum. Bu alanda çeşitli madalyalara sahibim. 6 yıldır yüzme hocalığı yapıyorum. Su korkusu olan çocuk ve yetişkinlere özel ders veriyorum. Su korkusu yoksa öğrencilerim ortalama 10 derste yüzmeyi ögreniyorlar. İstendiği taktirde derslerimizi ingilizce, farsça ve azerice yapabiliriz. Yalnızca kadınlara veya eşiyle
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Aydemir
Yüzme Dersi   29/10/2019

Gerçekten çok kaliteli ve çok güleryüzlü bir yüzme öğretmenidir Görkem Hoca. Ben 30 yaşındayım. Görkem hoca ile tanışana kadar yüzme konusunda iyiden iyiye umudumu yitirmeye başlamıştım ama sağolun sayesinde artık rahatlıkla yüzebililiyorum ve sudan hiç korkmuyorum. Teşekkürler.

         
Aylin Özdemir
Yüzme Dersi   27/10/2019

Dersler çok eğlenceli ve öğretici ilerliyor özellikle yanınızda en yakın arkadaşınız ve sürekli gülümseyen bir öğretmeniniz varsa..

         
Muhammet Dolu
Yüzme Dersi   11/09/2019

Şimdiye kadar suya girmemiş birisi olarak hocamın keyifli dersleri sayesinde düşündüğümden kısa sürede yüzmeyle bağışıklık kurdum. İş ahlakı ve özellikle sudayken verdiği güven yüzme bilmeyen birisi için çok önemli.Teşekkür ederim.

         
Yüzme Dersi   30/08/2019

Hocam sayenizde yüzmeyi kısa zamanda öğrendim.Sudan korkan biri olarak korkumu yenebildim.Herşey için çok teşekkürler emeğinize sağlık.

         
Ayten Motcu
Yüzme Dersi   27/08/2019

Yüzmeyi öğrenemeyeceğimi düşünüyordum özkan hoca ile bu düsüncem ortadan kalktı. şımdi ufak ufak yüzebiliyorum kendisine gercekten teşekkür ediyorum.... tabi daha çok çalışmam lazım derslere devam :)

         
Gültekin Yılmaz
Yüzme Dersi   21/08/2019

İşini severek yapan, çocuklara ile diyalog kurabilen bir hoca. Kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum. Yüzme hocası arayan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mensure Gvn
Yüzme Dersi   15/08/2019

İlgisiyle alakasıyla ve eğitim seviyesinin güçlü olmasıyla benim bütün korkularımı Yok edip yüzmeyi öğretti iyiki varsınız 🙏

         
R T
Yüzme Dersi   11/08/2019

Tek bir ders aldım, ama bir derste 5 derslik bigi öğrendim. Çok iyi bir açıklayıcı ve öğretici bir yaklaşımı var. Kesinlikle tavsiye ederim.

İlçe İlçe Yüzme Dersi
Yüzme Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz