Hizmet Ver
3D Max Tasarım

4 Antalya 3D Max Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 69 3D Max Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

Antalya 3D Max Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 69 3D Max Tasarımcı, Antalya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Antalya içinde yazılan 169 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Antalya 3D Max Tasarım için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Antalya 3D Max Tasarımcı

Ali İhsan K. photo

Ali İhsan K.

06.01.2023

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

15 yıldır sektördeki bilgi ve tecrübem ile mimari tasarım, 2D proje + 3D mimari modelleme (iç - dış mekan) ve mimari uygulama alanlarında hizmet vermekteyim. Profesyonel yardım arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Alican U. photo

Alican U.

04.11.2015

3D Max Tasarım · Konyaaltı, Antalya

Kullanılan Programlar 3D Max 2014 Keyshot Blender Çalışma Alanları: Bina Dış Cephe ve Ev İç Dekorasyon Tasarımı yapılır.

Ozan E. photo

Ozan E.

03.01.2017

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

3d max kullanarak 3 boyutlu çizimler iç ve dış mekan tasarımları animasyonlar

Murat Ö. photo

Murat Ö.

13.01.2016

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

3D MAX veya Cinema 4d programları ile 3 boyutlu görselleme ve animasyon hazırlıyoruz. Müteahhitlere ön onay için gerekli görseller ,sunum ,satış ,pazarlama konusunda gerekli dökümanlar ;katalog oluşturma,broşür oluşturma ,site içinde veya daire içinde sanal gezinti animasyonu ,logo tasarımı...

Yusuf A. photo

Yusuf A.

17.07.2017

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Mimarı autocad projeleri üzerinden ya da gerekirse yerinde röleve alınarak ağırlıklı olarak 3d max programını kullanarak gerçekçi,kaliteli ve satışları kolaylaştıracak görseller hazırlayabilirim.Dış cephe tasarımında da deneyimliyim.Modellemenen yanı sıra cephenize hareket katacak tasarımlarda...

Esra Ç. photo

Esra Ç.

11.08.2016

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çalışmalar yapmaktayım.Autocad iç mimari projelendirme ve 3D max konusunda otel ve konut alanlarında,aynı zamanda şantiyelerinde çalışmaktayım.

Hasan Burak S. photo

Hasan Burak S.

27.05.2022

3D Max Tasarım · Kepez, Antalya

Mekan tasarımı, uygulama projesi ve render alma konusunda uzman bir mimarım. 3dsmax ve corona programlarını kullanarak gerçekçi görseller üretiyorum.

İlhan D. photo

İlhan D.

27.05.2017

3D Max Tasarım · Kepez, Antalya

Adana Çukurova Ünüversitesi Beyaz Evler kampüsü Bilgisayarlı Makina İmalatı Bölümünde okuyorum . Geçmiş tarihlerde dış cephe ısı yalıtım ve dekorasyon firmasında Cnc operatörlüğü ve dış cephe söve tasarımcılığı yaptım . SOLİDWORKS , 3D MAX , INVENTOR , MASTERCAM , AUTOCAD , AJAN CAM proğramlarında...

Cem Berkay D. photo

Cem Berkay D.

20.05.2017

3D Max Tasarım · Kepez, Antalya

Mimari, iç mimari , inşaat alanında tecrübelerim mevcut.2016,2017 yılından beri tasarım ve 3 boyutlu modelleme alanında kendimi gelistiriyorum ve bu işe devam ediyorum. Autocad, SolidWORKS ve 3D Max programlarını aktif olarak kullanıyorum ve Autodesk in yetkili firmasında 6 aylık bir kurs geçmişim...

Sercan Ö. photo

Sercan Ö.

06.01.2023

3D Max Tasarım · Kepez, Antalya

2 Yıldan fazla süredir Solidworks, Blender, Meshmixer ile çalışmaktayım isteğe uygun tasarımlar yapmaktayım. Özenli ve detay çalışırım.

Nurettin O. photo

Nurettin O.

22.08.2016

3D Max Tasarım · Alanya, Antalya

Proje çizim -hakediş-iç mekan tasarım-mobilya tasarım-bütün projelerin iç dış mekan olarak 3d max vray görselleştirme işleri yapılır. mobilya projesi, görsel ve imalat ve montajı yapılır

Muhammed G. photo

Muhammed G.

27.02.2023

3D Max Tasarım · Konyaaltı, Antalya

15 yıldır profesyonel olarak 3d iç ve dış mimarı alanda modellemeler yapmaktayım.

Gürkan U. photo

Gürkan U.

06.01.2023

3D Max Tasarım · Döşemealtı, Antalya

Semi-trailer ve kamyon üstyapı imalatı yapan bir firmada makine mühendisliği çıkışlı tasarım mühendisiyim. Proje ve tasarım çözümleriniz için 2D olarak Autocad, 3D katı modelleme için Solıdworks ve render işlemleriniz için Solıdworks Visualize programlarını aktif olarak kullanmaktayım.

Ekin Nazlı Ç. photo

Ekin Nazlı Ç.

06.01.2023

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Yakın Doğu Üniversitesi iç Mimarlık bölümü mezunuyum. Autocad,Archicad,Artlantis,Lumion ve Photoshop programlarını kullanabiliyorum. Proje teslim,mobilya tasarım açısından teknik çizim bilgisine sahibim. Tadilat ve uygulama yapılır.

Aybike Ç. photo

Aybike Ç.

24.03.2022

3D Max Tasarım · Konyaaltı, Antalya

Merhaba, 2016 yılında Mimarlık bölümünden mezun oldum. Teknik çizim, uygulama, model üretme, 3 boyutlu görsel bina ve iç mekan tasarımı, 2 boyutlu plan boyama ve render konularında deneyimli bir mimarım.

Emirhan Ş. photo

Emirhan Ş.

10.03.2022

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

İç mimari sektöründe 9 yıldır tasarım ve uygulama alanlarında çalışmaktayım. 3d görselleştirme ve imalat uygulama autocad çizimlerinde çalıştığım gibi sizlere projelerinizde anahtar teslim uygulama konusunda da yardımcı olabilirim.

Yasemin Selen A. photo

Yasemin Selen A.

23.05.2022

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Antalya merkezli ofisimde hizmet vermekteyim. Mimari çizim, İç mimarlık ve tasarım, 3D Modelleme, imalat çizim, iş takip ve danışmanlık gibi birçok alanda müşterilerime hizmet sunmaktayım. Modern, yenilikçi, renkli tasarımlar ile işimi özen ve...

Cemre Yağmur Ş. photo

Cemre Yağmur Ş.

06.01.2023

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Mimarlık.3dsmax Corona render ile görselleştirme ve tasarım hizmeti vermekteyim.Aynı zamanda uygulama projesi çizimine hakimim.Modelleme,plan boyama ve uygulama proje çizimi işleriniz için ulaşabilirsiniz.

Esin K. photo

Esin K.

06.01.2023

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Doğu akdeniz üniversitesi iç mimarlık bölümü terkim. Mersin üniversitesi inşaat teknolojileri mezunuyum Uzun tıllarsır 3d modelleme uzmanı ve tekniker olarak çalışıyorum. Proje bazlı işler tercih ediyorum. Hızlı işler çıksın ve tasarım desteği istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ferhat D. photo

Ferhat D.

04.09.2016

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

İç mekan .dıs mekan mımarı tasarım. Endustrıyel tasarım herturlu modelleme. karakter modelleme. heykel modelleme. 3d portre. endustrıyel mutfak işleri kalıtelı bır sekılde yapmaktayım. kullandıgım pogramlar 3d max. Vray .Autocad.Zbrush.Photoshop. Marmoset toolbag. Mari. Substance painter. Corel....

Osman A. photo

Osman A.

06.01.2023

3D Max Tasarım · Konyaaltı, Antalya

Merhaba ben Osman ARSLAN. Mimarım. Her türlü 3d tasarım işiniz için iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Hatice U. photo

Hatice U.

23.05.2022

3D Max Tasarım · Konyaaltı, Antalya

İstanbul Aydın Üniversitesi , Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İÇ MİMARLIK bölümünden mezunum.Autocad ,Sketchup,Lumion.3ds Max -vray programlarını kullanıyorum.Detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

Fulya E. photo

Fulya E.

31.03.2022

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

İleri Adobe Ps Kullanımı Karşılama & Afiş & Kart Tasarımı Öğrenci Proje Destek Öğrenci Proje Sunum & Pafta Tasarım 3Dsmax Görselleştirme 2D Mobilya İmalat Çizimi 2D Teknik Projelendirme Autocad Çizimleri

Kenan G. photo

Kenan G.

29.03.2022

3D Max Tasarım · Kepez, Antalya

Bina dış cephe tasarımları ve 3 boyutlu görselleştirme ve animasyon. Dış cephe mantolama uygulamaları

Noyan T. photo

Noyan T.

18.01.2023

3D Max Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Selam, iç mimarım , 3D modelleme , tasarım-dizayn ve render konusunda profesyonelim. Antalya da bir çok 5 yıldızlı otelin iç dizayn ve 3D görselleştirme sunumları tarafıma aittir. piyasa koşulları yüzünden piyasadan çok daha uyguna işlerimi yürütmekteyim. Mutabık kalınan tarihte işlerimi teslim...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya 3D Max Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Antalya 3D Max Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Max Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Max Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Max Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Max Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Max Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Max Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Max Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya 3D Max Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya 3D Max Tasarım fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 98770 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl