Antalya Fizik Tedavi (Fizyoterapist)

4 Fizyoterapist Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 215 Fizik Tedavi Fizyoterapisti hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Fatıh  Örs

Fatıh Örs

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Alanya, Antalya
Dumlupınar üniversitesi 2013 yılı mezunuyum. 6 yıldır Manuel terapi cocuk alanında nöroloji alanında yaşlılarda(geriartri) vb. değişik hastalar ve kurslar aldım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şebnem B.
Fizyoterapist   21/10/2020

Funda hm omurga eğriliğimle ilgili yaptığı uygulamalar ve egzersizler sayesinde3 haftalık kısa sürede ağrılarım azaldı ve belimde düzelme ve iyileşme oldu. Çok tşk ediyorum.

         
Gülseven T.
Fizyoterapist   19/10/2020

Omzumdaki ağrıyı azaltıp ve hareket kaybını arttırdı. tek seansta bile gözle görülür şekilde iyileşme sağladı. kendisine çok teşekkür ederim..

         
Hüsnü Ö.
Fizyoterapist   08/10/2020

Muzaffer Bey, gerçekten işini çok iyi yapan bir profesyonel. Yaşlılar ile iletişimi gayet güzel ,iyi niyetli ve güvenilir. Kendisinden çok memnunuz , Allah yolunu açık etsin...Minnet ve saygılarımla.

         
Mustafa K.
Fizyoterapist   21/09/2020

Spor sakatlıkları konusunda son derece bilgili ve probleme yönelik hızlı çözüm önerileri olan sonuç odaklı bir fizyoterapist.

         
Nuriye Y.
Fizyoterapist   21/07/2020

Ali Bey işini son derece severek ve özenle yapan bir kişi. Ağrılarım azalmaya basladiginda benim memnuniyetim her türlü yüzümden okunuyordu. Insanın neresi ağrıyorsa canı oradadır sözü o kadar doğru ki bu süreçte bana büyük yardımları dokunduğu için kendisine teşekkür ederim.

         
Barış T.
Fizyoterapist   01/05/2020

erhan beyle çalışmaya basladik. naif tecrubeli ılımlı ve tecrübeli birisi. kendisi guven veriyor ve bu şekilde çalışarak iyi bir yol katedecegimizi düşünüyoruz

         
Sinem B.
Fizyoterapist   24/02/2020

Isini gercekten cok iyi yapan yardimsever tatli mi tatli uyumlu ve bir okadar akilli olan bir fizyoterapistimiz ailemizin ablasi oldu.iyi ki tanimisiz onu.isini hakkiyla yapan bir arkadas olarak herkese tavsiye edebilirim

         
Fatih E.
Fizyoterapist   12/01/2020

Uygulanan teknikler sonrası ağrılarımda önemli ölçüde rahatlama hissettim, gayet beyefendi ve işinde yetkin bir arkadaş, tavsiye ederim,

Fizyoterapist hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz