En İyi 10 Antalya Kombi Bakım Servisi

4 Kombi Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 32 Kombi Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Y.

Ali Y.

Kombi Bakım · Kepez, Antalya
30 yıllık tecrübe ve kaliteli hizmetle sizlere uzman oldugumuz konularda yardımcı olacagız. mesleki tecrübe ve teknolejik aletlerimizle en iyi ve sorun çözümlü çalışma yapmaktayız.
Ulusal Teknik

Ulusal Teknik

Kombi Bakım · Muratpaşa, Antalya
Ulusal teknik servisi adı altında hizmet vermekteyim. 10 yıllık klmave kombi alanında teknik servisi hizmetlerini veriyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mert Ozcelik
Kombi Bakım   03/12/2019

Muhsin usta gördüğüm en cana yakın ve sorunların üstesinden bir bir gelen ustadır çoğu kombi teknisyenin uğraşmaktan sakınacağı kalbimdeki sorunların hepsinin üstesinden geldi Ankarada kombi için başka usta aramanıza gerek yok muhsin ustayı çağırın o cözer

         
Anıl Akbulut
Kombi Bakım   12/11/2019

İşini kaliteli yapıyor fazlasıyla uğraşıyor. Temizlik konusunda da titiz. Evimiz 5. katta ve asansörümüz yok ama Mustafa usta sağolsun o makineyi taşıdı hiç şikayetçi olmadan elinden geleni yaptı. Teşekkür ederiz.

         
Hülya Taş
Kombi Bakım   10/11/2019

Gelen görevli bilgilendirerek, temiz, saygılı ve özenli bir çalışma sergiledi.. Çok memnun kaldım.. Teşekkür ediyorum..

         
Nihat Şahin KAYA
Kombi Bakım   30/10/2019

Adem Bey e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok hızlı ve titiz bir çalışma ile sorunumuzun kaynağından çözdü.

         
Derya Erdoğan
Kombi Bakım   13/10/2019

Fatih beyin ellerine sağlık konuştuğumuz gün ve saatte geldiği için, titiz ve saygılı üstelik çok nazik herkese tavsiye ederim.

         
Serife Ersoy
Kombi Bakım   09/10/2019

Normalde bakım icin cagirmistik. Kombizin bilinmeyen bir sebepten dolayi devamli basinci dusuyordu. Ustamiz bu sorunu cozerek bize yardimci oldu. Sadece bakim yapmakla kalmadi basincin neyden dolayi dustugunu de cozerek kombimize bakim yapti.Titiz bir calismaydi. daha once bakim yapan kisiler 15 dakikada ve hic bir sey yapmamislardi. Ali beyin calisma suresi 2 saat kadardi. Esimde cok memnun kaldi. Şimdi petek yikatmak icin randevu aldik eminim ondanda memnun kalacagiz. Herkese tavsiyemdir.

         
Harun Tekeci
Kombi Bakım   01/10/2019

Firma çok temiz ve işi bilerek yapıyor. Sorumluluk alıyorlar. Bir parçada işlem yaparken bir tel koptu. O parça çalışmadı sonrasında bir saatlik mesafeden gidip o parçanın yenisi getirip montajını yaptılar. Hata onlardaydı fakat bana bu parça zaten çalışmıyordu deselerdi ben anlamadığım kabul edebilirdim. Ama firma direk hatasını kabul etti ve yeni parçayı monte etti.

         
Mert Sular
Kombi Bakım   28/09/2019

Suleyman usta belirttigi vakitte geldi ve kombi bakımını yaptı. Ayrıca petek temizligi tavsiyesinde bulundu. Tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Kombi Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz