En İyi 10 Antalya Kombi Bakım Servisi | Armut

En İyi 10 Antalya Kombi Bakım Servisi

4 Kombi Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 22 Kombi Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ulusal Teknik

Ulusal Teknik

Kombi Bakım · Muratpaşa, Antalya
Ulusal teknik servisi adı altında hizmet vermekteyim. 10 yıllık klmave kombi alanında teknik servisi hizmetlerini veriyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derya Erdoğan
Kombi Bakım   13/10/2019

Fatih beyin ellerine sağlık konuştuğumuz gün ve saatte geldiği için, titiz ve saygılı üstelik çok nazik herkese tavsiye ederim.

         
Mesut Kelebek
Kombi Bakım   13/10/2019

Halit usta aldığı parayı sonuna kadar hak eden, işinin ehli bir usta. boş dairemdeki birçok işimi makul fiyata yaptı. kendisine teşekkür ediyorum. tekrar bir işim olursa ilk arayacağım kişi kendisidir. herkese tavsiye ediyorum.

         
Hüseyin Mert
Kombi Bakım   07/10/2019

Talebime çok çabuk cevap verdi ve aynı gün geldi. İşini çok titiz yaptı, kombinin neredeyse her vidasını söküp parçaları teker teker temizledi ve işini yaparken etrafı da temiz tuttu. Kesinlikle tavsiye ederim, çok memnun kaldım.

         
Dilek Kömürcü
Kombi Bakım   07/10/2019

Halit Bey işinin ehli bir usta. Büyük bir titizlikle hem kombi, hem petek bakımlarını yaptı. Her soruya, bıkmadan, açık ve net yanıtlar verdi. Temizlik konusunda olabildiğince titiz davrandı. Kendisini kesinlikle öneririm. Sizi pişman etmeyecektir.

         
Alper Ataş
Kombi Bakım   05/10/2019

Kendisi çok kibar, sorduğum her soruya duraksamadan cevap verdi, bakım için gelip, bakıma ihtiyacı olmadığını söyleyerek dürüst olduğunu gösterdi. Petekleri temizleyip fiyatta yardımcı oldu teşekkür ederim

         
Harun Tekeci
Kombi Bakım   01/10/2019

Firma çok temiz ve işi bilerek yapıyor. Sorumluluk alıyorlar. Bir parçada işlem yaparken bir tel koptu. O parça çalışmadı sonrasında bir saatlik mesafeden gidip o parçanın yenisi getirip montajını yaptılar. Hata onlardaydı fakat bana bu parça zaten çalışmıyordu deselerdi ben anlamadığım kabul edebilirdim. Ama firma direk hatasını kabul etti ve yeni parçayı monte etti.

         
Mert Sular
Kombi Bakım   28/09/2019

Suleyman usta belirttigi vakitte geldi ve kombi bakımını yaptı. Ayrıca petek temizligi tavsiyesinde bulundu. Tavsiye ederim.

         
Aydemir Pelvanoğlu
Kombi Bakım   14/09/2019

Son derece profesyonelce donanımlı ve işin uzmanı tarafından evimdeki kombinin komple bakımı izlenimime göre titizlikle ve sorunsuz yapılmış olup, teşekkür eder aynı kalitede hizmetinin devamını dilerim. Kombi bakımı yaptırmayı düşünenlere tavsiye ederim.

Kombi Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz