En İyi 10 Antalya Öğrenci Koçu

4 Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 183 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mustafa Öncü

Mustafa Öncü

Öğrenci Koçu · Konyaaltı, Antalya
8 yıldır YKS ve LGS için öğrenci hazırlıyorum, aldığım nokta ile bitiş noktası arasında bu zamana kadar ciddi farklar yarattım. ANTALYA ANADOLU, TOBB FEN LİSESİ, DOĞA KOLEJİ, İSTEK KOLEJİ, AKSU FEN LİSESİ, ADEM TOLUNAY ANADOLU lisesi gibi bir çok iyi okuldan öğrencilerim ve bu okulları kazandırdığım bir çok öğrencim oldu. Daha önemlisi kitap yüzü açmayan öğrencileri düzenli çalışmaya ikna ettim. Sayısal Türkiye 250. si ve eşitağırlık Türkiye 890. sı gibi derecelerim var.Haftalık ödevlendir
Nazan Kurt Aykaç

Nazan Kurt Aykaç

Öğrenci Koçu · Konyaaltı, Antalya
Alanında tecrübeli Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni Profesyonel olarak bir kurumda rehber öğretmenliği yapmanın yanı sıra dışarda özel ders vermekteyim. Bu profilden yararlanabilceğiniz hizmetler aşağıda sıralıdır. -Eğitim Koçluğu -Okul başarı rehberliği -Yks-lgs rehberlik desteği - Yks-lgs-Dgs -Kpss gibi birçok sınavda rehberlik hizmeti, -Bütün sınavlar için verimli bir tercih süreci yürütme ve tercih takibi -Sınavda kriz ve stres yönetimi -Yıl boyunca ödevlendirme ve takip -Deneme sına
Tuğçe Demir

Tuğçe Demir

Öğrenci Koçu · Muratpaşa, Antalya
Merhabalar, şuan özel bir kurumda iş hayatım devam ederken çevremden, öğrencilerimden ve şahsi isteğim doğrultusunda bu sene daha fazla öğrencimize yardımcı olmak onların özellikle yoğun sınav süreçlerinde duygusal ve akademik olarak danışmanlık yapmak üzere sizlerle bu platformu paylaşıyorum. Sürecimiz tam kapsamlı olarak programlı ve düzenli bir şekilde ders disiplininin yanı sıra hayat boyunca faydalanılabilecek kişisel gelişim eğitimleri de sunabilmek. Amacım bireylere gelecek adına attığı
Adnan Başgör

Adnan Başgör

Öğrenci Koçu · Kepez, Antalya
Öğrenci koçluğu hizmeti veriyorum. Yeni üyeyim ama bu işi 6 yıldır yapıyorum. Antalya da iyi okullarda bulunan lise öğrencilerine ( YUSUF ZİYA ÖNER FEN LİSESİ, ANTALYA ANADOLU LİSESİ, ADEM TOLUNAY ANADOLU LİSESİ, AKSU FEN LİSESİ, BİLEYDİ ANADOLU LİSESİ, ÇAKALLIKLI ANADOLU LİSESİ) danışmalık hizmeti sundum. Aslında referanslarım üniversiteye yolladığım öğrencilerimdir:) Unutmayın Herkes Hak Ettiğini Yaşar. Sosyal Medya Hesabı: bigadodanismanlik
Seda Bayraktar

Seda Bayraktar

Öğrenci Koçu · Konyaaltı, Antalya
Özel bir okulda Rehberlik ve Psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda profesyonel olarak 8. Ve 12.sınıf öğrencilerine sınav koçluğu hizmeti vermekteyim. Bireysel takip, haftalık ders programı,soru çözüm çizelgesi ve motivasyon görüşmeleri ile bire bir öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı yapmaktayım. Bunu yanısıra diğer öğrenci grupları için haftalık ders programı, ders çalışma alışkanlığı kazanma gibi eğitim danışmanlığı vermekteyim.
Cansu Altun

Cansu Altun

Öğrenci Koçu · Muratpaşa, Antalya
Üniversiteye hazırlık sürecinde öncelikli olarak önem verdiğim şey öğrencinin kendini keşfetmesini sağlamaktır. Bu yüzden ilk sorumuz; ‘’Değişime hazır mısın?’’ olacaktır. Sınav motivasyonunu sağlamak, stres ve kaygıyı en aza indirmek, bireysel zaman yönetimi, bireysel ders programı uygulamak ve bunların kontrolünü sağlamak,bu yolculukta öğrencinin kendisine inanmasını ve hedefine doğru yol almasını sağlamak bir öğrenci koçu olarak benim vazifemdir.
Merve Cirit

Merve Cirit

Öğrenci Koçu · Muratpaşa, Antalya
Akdeniz Üniversitesi mezunuyum, sektöründe öncü gelen özel bir kurumda Rehber Danışmanlık ve Öğrenci Koçluğu hizmeti vermekteyim. Çoğunlukla derece öğrencileri ile görüşmekteyim. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Seninle bu başarı merdivenlerini bir bir tırmanırken sana özel çalışma programıyla bizi şaşırtacak derecede ilerleyeceğiz. Kazanmak için varız. :)
Rabia Yılmaz

Rabia Yılmaz

Öğrenci Koçu · Kepez, Antalya
Merhaba. 4 yıldır rehber öğretmenlik, öğrenci koçluğu yapıyorum. 220'den fazla öğrenci mezun ettim. Lise kademesinde her sınıf seviyesinden öğrenci ile çalıştım ancak YKS grubu sınav öğrencilerini sınava hazırlamak konusunda daha tecrübeli ve profesyonel olduğumu söyleyebilirim. Bir öğrencinin gelişmesine, kendisini tanımasına, güçlü ve zayıf yönlerini keşfetmesine yardımcı olmak beni çok mutlu ediyor. Tavsiyelerimin ve yönlendirmelerimin sonuç verdiğini görmek bu işi yapmamdaki en büyük etken.
Avni Gürel

Avni Gürel

Öğrenci Koçu · Konyaaltı, Antalya
Geleceğini kendisi şekillendirebilen ve doğru hedef belirleyip doğru mesleği seçebilen mutlu insanlar yaratmak mutlu bir toplum olmanın olmazsa olmaz şartıdır.
Nazlı  Demiralp

Nazlı Demiralp

Öğrenci Koçu · Kepez, Antalya
4 yıldır profesyonel olarak öğrenci koçluğu, eğitim koçluğu üzerine çalışıyorum. Türkiye geneli yüksek dereceli öğrencilerim var. Çalışma yöntemleri, test teknikleri üzerine öğrenciyi geliştirmeyi amaçlıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ege S.
Öğrenci Koçu   24/01/2021

Düzenli çalışma yolunda zorluk çeken, çalışmalarında sürekliliğe oturtamayan herkes Erhan hocayla gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir. Haftalık/günlük plan oluşturmanızda, uzun vadede planlarınızı kafanızda oturtmak konusunda her türlü yardımda bulunuyor. Hedefleri olan herkese Erhan hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim :)

         
Sudem D.
Öğrenci Koçu   22/01/2021

özde hoca ile yeni çalışmaya başlasakda enerjisi ile size enerji katıyor ve sizi her gün takip ediyor bu sayede eksik kaldığınız yerleri anlıyor ve ona göre bir program yapıyor gerçekten çok iyi bir koç ☺️❤️

         
İffet Y.
Öğrenci Koçu   22/01/2021

Cela Bey 'den çok memnunuz.Öğrencisi ile abi kardeş gibi ler.Kızıma sihirli değnek değmiş gibi oldu çok verimli oldu.Herkese tavsiye ederim işinin erbabı olarak görüyorum.Çalisma hayatında başarılar diliyorum.

         
Guluzar G.
Öğrenci Koçu   16/01/2021

Kerim Bey ile seans gayet güzeldi. Kendisiyle konuştukça tecrübesinin ve bilgi birikiminin ağırlığını hissediyorsunuz. Eğer sınava hazırlık sürecinde işinde yetkin birisine danışmak isterseniz, kendisini size tavsiye ederim.

         
Aylin K.
Öğrenci Koçu   14/01/2021

çok iyi çok güzel bir öğretmen, öğrencisinin eksikliklerine göre program çıkartıyor,onun sayesinde düzenli ders çalışma disiplini kazandım kazanmaya da devam ediyorum. kesinlikle 1 kere de olsa iletişime geçmelisiniz.:))

         
Niyazi G.
Öğrenci Koçu   26/12/2020

özde ablayla çalışmaya başlayalı tam 3 hafta oldu ve bu 3 hafta içerisinde gerçekten büyük gelişmeler yaşadım ben normal şartlar altında kendi başına program hazırlayıp o programa uyup çalışabilen biri değildim ama özde ablanın o 7/24 sizinle ilgilenmesi sadece seansla kalmaması sizi bir şekilde ders çalışmaya itiyor yani kısacası böyle bir hizmet almak istiyorsanız doğru kişi o

         
Özlem K.
Öğrenci Koçu   22/12/2020

MUSTAFA ÖNCÜ HOCAMLA ZORLU BİR SINAV SÜRECİNDE TANIŞTIK. SINAVIMA COK AZ BIR SÜRE KALMASINA RAĞMEN HOCAMIN TAVSIYELERI VE TELKINLERIYLE GÜZEL BİR SONUÇ ALDIM. SINAV HAZIRLIK SURECIMDEN TERCIHLERIME KADAR YANIMDA OLDUĞU İÇİN KENDISINE COK TEŞEKKÜR EDERİM 🙏 🤗AYRICA BÖYLE GUZEL BIR PLATFORMU OLUSTURAN, EMEGI GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER 🙏 🌼

         
Ceylin P.
Öğrenci Koçu   18/12/2020

Daha ilk haftanın bitimine yeni şahit olurken geride bıraktığım bir haftalık sürecin bana sadece verim değil bir hoca kazandırdığını da çok iyi anladım. Yalnızca eğitim koçu olarak ve ders konusunda size ilgi gösteren değil aynı zamanda bir birey olarak size değer veren size kendi değerlerinizi hatırlatan bir kişiliğe sahip. Ben yaptığı programdan da öğrencisine karşı olan alakasından da çok memnunum. Gönül rahatlığıyla iyi ki Mert hoca ile çalışıyorum diyebiliyorum.

Öğrenci Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz