En İyi 10 Antalya Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 89 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yıldız Bina Site ve İşmerkezi Yönetimi

Yıldız Bina Site ve İşmerkezi Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Aileniz, komşularınız ve iş arkadaşlarınızla yaşadığınız binanız, siteniz, işyerlerinizin ortak kullanım alanlarında; size sorun oluşturmadan,ekstra uğraş ve zaman harcatmayacak,çözüm odaklı, şeffaf ve güvenilir profesyonel bir yönetim anlayışı sunuyoruz.
Kc Grup Yönetim, Site Ve Toplu Yapı Danışmanlığı

Kc Grup Yönetim, Site Ve Toplu Yapı Danışmanlığı

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Profesyonel hizmet anlayışımızla, kat mülkiyeti kanununa uygun olarak şeffaf ve denetlenebilir bir şekilde binanızı biz yönetelim.
ALMİNA SİTE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

ALMİNA SİTE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Konyaaltı, Antalya
Almina Profesyonel Yönetim Profesyonel Yapı Yönetimi uzun zamandır gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, bazı ülkelerde yasal düzenlemeler sonucu zorunlu olan, Avrupa birliği uyum yasaları içerisinde anılan bir konut yönetimidir. Her konutun bir işletme düzeninde, aktif pasif ve akışlar baz alınmak sureti ile hukuki denetimlerin yapılarak işletilmesidir. İşletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından online veya aylık raporlamalar vasıtasıyla takip edilebilmesi de firmamızın sağladı
Real Yönetim Profesyonel Toplu Konut, Rezidans Ve İş Merkezi Yönetimi

Real Yönetim Profesyonel Toplu Konut, Rezidans Ve İş Merkezi Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kepez, Antalya
Aidatlarınızın düzenli olarak ödenmesi ve kalite hizmet anlayışımızla Antalya nın en tercih edilen firmasıyız. Güvenilir · Kaliteli · Şeffaf · Teknolojik ve ·Takip yönetim arıyorsanız; Real Gayrimenkul Yönetim. Saygılar.
Palmiye Profesyonel Site Yönetimi Oğuz Gürlevik

Palmiye Profesyonel Site Yönetimi Oğuz Gürlevik

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Konyaaltı, Antalya
Temizlik hizmetleri bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri teknik hizmetler konut rezidans ve iş merkezi yönetimi havuz kimyasalları temini hukuk işlemleri hizmeti aidat toplama ve hukuksal takip hizmetlerinde Palmiye Yönetim olarak en temel amacımız; Antalya da bulunan bina ve sitelere değer katarak, komşuluk ilişkilerini bozmadan, şeffaf ve güvenilir yönetim ilkesi ile huzurlu, mutlu yaşanılabilir, yönetim sistemini gerçekleştirmektir.
Fadime Tekin

Fadime Tekin

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Manavgat, Antalya
Profesyonel yönetim üzerine edindiğim bilgi ve tecrübelerimi siz değerli maliklere en iyi şekilde hizmet vermek için kullanmak üzere burdayım. Sitenizin genel yönetim işlerinin yapılmasının yanı sıra isteğinize bağlı olarak tüm malikler ile de paylaşabileceğiniz haftalık resimli bilgilendirme raporlarını da ücretsiz olarak alabileceğiniz detaylı ve profesyonel yönetim hizmetleri için e-posta göndermeniz ya da telefonla ulaşmanız yeterlidir.
AGİLE YONETİM ANTALYA

AGİLE YONETİM ANTALYA

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Firmamız; Apartman, bina, iş merkezi, iş hanı, alışveriş merkezi, villa, rezidans, site ve toplu konut komplekslerinin ana yapısının, bloklarının ve bağlı mekanlarının bina, tesis bakım, işletme yönetimini, hukuk danışmanlığını, mali (vergi, SSK), muhasebe (aidatların toplanması, yatırım projelerinin çıkarılması, yöneticilik defterlerinin tutulması vs.) danışmanlığını, Temizlik, güvenlik, peyzaj ve bahçe bakımı ile teknik tesisat ve altyapı sistemlerinin ve işletim sistemlerinin en ekonomik b
Okçu Yönetim Temizlik

Okçu Yönetim Temizlik

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Konyaaltı, Antalya
Apartman Site İş merkezinizde yapılan kat malikleri genel kurulunda yönetici olarak şirketimizi seçmeniz halinde, Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili tüm kanun, tüzük ve yönetmeliklerin yöneticiye tanımış olduğu görev ve sorumluluklar çerçevesinde toplu yaşam alanınızın yönetimi bir sonraki genel kurula kadar yerine getirilir. İşletme projeniz tarafımızdan hazırlanır. Apartmanınızın Sitenizin masraflarının dairelere nasıl paylaştırılacağı planlanır. Kat maliklerinin ve kiracılarının borç alacak d
Ragıp Gürlevik

Ragıp Gürlevik

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Döşemealtı, Antalya
İhtiyacınız olan hizmeti verebileceğimizi düşünüyoruz. Çünkü apartman yöneticiliği ek işimiz değil asıl işimizdir. Bizimle görüşmeden karar vermeyin.
Express Cleaning Asg

Express Cleaning Asg

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Alanya, Antalya
BUHARLI DEZENFEKTE İLE BAKTERİ VE MİKROPLARA ÖLÜM. SON SİSTEM, SON TEKNOLOJİ, Buharlı Dezenfekte, Ev Araba ,Apartman,İşyeri Fabrika, Depo vs. HER YERDE dezenfekte yapılır Buharlı Dezenfekte Faydaları : * Deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor yerlerde bile üstün hijyen sağlar. * Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulur, Buharlı Sistem kullanmakla, kimyasalların sağlığınıza verdiği zararlardan sevdiklerinizi korursunuz. * Gerçek bir çevre d
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kübra E.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   23/01/2021

NK Gayrimenkul ve Yönetim yetkilisi Necmi beye teşekkür ederim. Böyle hizmetler fiyattan çok güven arz eder. Sonuçta evinizi, apartmanınızı, apartmanınızın kasasını emanet ediyorsunuz. Fakat referanslar, müşteri memnuniyetleri ve güvenceleri sayesinde, NK Gayrimenkul ve Yönetim sahibi Necmi bey ile anlaşma sağladık. Kendilerinin bilgi, tecrübe ve hizmet konusunda gerçekten çok iyi olduklarını söyleyebilirim. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca armut.com'a da çok teşekkür ediyorum.

         
Ezgi K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   04/12/2020

Aldığımız profesyonel hizmet sayesinde, Binamız yıllar sonra düzene girdi. Hesaplarımızı şeffaf ve net şekilde görebiliyoruz. Herşey için çok teşekkür ederim.

         
İbrahim Y.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   02/12/2020

Öncelikle iletişim mükemmel. iş takibi, firmaya ait personeller ile temizlik hizmeti ve yönetim tarzı çok iyi. Teşekkürler.

         
Kenan U.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   13/11/2020

İlgilerinden dolayı teşekkür ederim. Daha yaşanabilir bir apartman hayatı için yönetimsel anlamda doğru karar verdiğimiz için mutluyuz.

         
Hakan T.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   12/11/2020

Deniz Bey bir bilmediğimiz bir takım fırsatlardan ve avantajlardan bizleri haberdar etti. Kendisi işini iyi takip eden ve enerjik bir insan. İyi bir muhasebecimiz oldu.

         
Elif T.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   09/11/2020

Çözüm odaklı yaklaşımınız ve kaliteli hizmet sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. İyi ki sizinle çalışıyoruz.

         
Filiz A.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   19/10/2020

ilgilerinden dolayi müteşekkiriz uzun vadeli bir iş olacağından ilk izlenimimi yorumlayabilirim. gayet ilgili ve kibar ve referanslari yeterli geldi. adını vermeyeceğim bazi 'doymuş' firmalar gibi hem paramızla bizi rezil etmeyeceklerine hem de hizmet verecrklerine ikna ettiler. insallah bu sefer yanilmayacagiz.

         
Gözde A.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/09/2020

Tüm firma çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır, 1 hafta içinde suyumuz,gazımız, asansörümüz, tüm hizmetler açıldı, yeri geldi her akşam binamızda ziyarette bulundular, sonunda beklediğimiz disiplin binamıza bu firma sayesinde geldi, eksik olmayın.

Popüler Site Bina ve Apartman Yönetimi Bölgeleri
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz