En İyi 10 Antalya Site ve Bina Yönetim Firması | Armut

En İyi 10 Antalya Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 69 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yıldız Profesyonel Apartman Site Ve İş Merkezi Yönetimi

Yıldız Profesyonel Apartman Site Ve İş Merkezi Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kepez, Antalya
İster ailenizle ve komşularınızla yaşadığımız binanız, siteniz, ister işyerinizin ortak kullanım alanlarında; size sorun oluşturmadan,ekstra uğraş ve zaman harcatmayacak,çözüm odaklı, şeffaf ve güvenilir profesyonel bir yönetim anlayışı sunuyoruz.
AGİLE YONETİM ANTALYA

AGİLE YONETİM ANTALYA

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Firmamız; Apartman, bina, iş merkezi, iş hanı, alışveriş merkezi, villa, rezidans, site ve toplu konut komplekslerinin ana yapısının, bloklarının ve bağlı mekanlarının bina, tesis bakım, işletme yönetimini, hukuk danışmanlığını, mali (vergi, SSK), muhasebe (aidatların toplanması, yatırım projelerinin çıkarılması, yöneticilik defterlerinin tutulması vs.) danışmanlığını, Temizlik, güvenlik, peyzaj ve bahçe bakımı ile teknik tesisat ve altyapı sistemlerinin ve işletim sistemlerinin en ekonomik b
Akal Yönetim Danışmanlığı

Akal Yönetim Danışmanlığı

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Uzun yıllardır Mali Müşavirlik veya danışmanlık alanında hizmet veren firmamız 2009 yılından beri profesyonel bina yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Şirketimizin Antalya veya ilçeleri dışında, Burdur veya Isparta şubeleri bulunmaktadır.
Selim Y.

Selim Y.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Alanya, Antalya
FİRMAMIZ ALANYADA 20 YILI AŞKIN SÜREDİR HİZMET VERMEKTEDİR.YILMAZLAR OLARAK BİNA,SİTE YÖNETİMİ,GAYRİMENKUL&EMLAK,TEMİZLİK HİZMETLERİ ,DEKORASYON & TADİLAT HİZMETLERİ SUNMAKTAYIZ.
Real Yönetim Profesyonel Toplu Konut, Rezidans Ve İş Merkezi Yönetimi

Real Yönetim Profesyonel Toplu Konut, Rezidans Ve İş Merkezi Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Konyaaltı, Antalya
Aidatlarınızın düzenli olarak ödenmesi ve kalite hizmet anlayışımızla Antalya nın en tercih edilen firmasıyız. Güvenilir · Kaliteli · Şeffaf · Teknolojik ve ·Takip yönetim arıyorsanız; Real Gayrimenkul Yönetim. Saygılar.
Polar danışmanlık

Polar danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Alanya, Antalya
Alanya ve çevresinde site ve apartman yönetimi yapmaktayız.profesyonel olarak.hesap işleri,hizmet işlerini biz yapalım.
Dha Lıfelıne

Dha Lıfelıne

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Alanya, Antalya
Profesyonel hizmet ile, müşterilerinin yaşam kalitelerine katkıda bulunan firmamız, yaşadığınız yerde öncelikli olarak hukuka uygunluk ve yaşam standartınıza katma değer sağlayacak bir şekilde yönetilmesi, işletilebilmesi için gerekli yönetim sistemlerini kurar.
Gloria Quality Management

Gloria Quality Management

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Alanya, Antalya
Ekonomik ve pratik çözüm önerileriyle; sitenizin yönetimini yapmak bizim, komşuluğun ve sitenizin keyfini çıkarmak sizin işiniz olsun. Gloria Quality Management Alanya merkezli, tüm Antalya bölgesinde Profesyonel Site Bina yönetimi yapan bir şirkettir.
Obahan Home Service

Obahan Home Service

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Alanya, Antalya
.OBAHAN REAL ESTATE & HOME SERVİCE. Şirketimiz uzun zamandır profesyonel olarak site,apartman yönetimi hizmeti vermektedir.Temizlik,peysaj,personel yerleştirme ve denetimini sağlama yani güvenle yaşayabileceğiniz huzurlu bir aile ortamı kurmak bizim işimiz.Hep dediğimiz gibi BİZ YÖNETELİM SİZ RAHAT EDİN. SAYGILARIMIZLA
Fadime T.

Fadime T.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Manavgat, Antalya
Profesyonel yönetim üzerine edindiğim bilgi ve tecrübelerimi siz değerli maliklere en iyi şekilde hizmet vermek için kullanmak üzere burdayım. Sitenizin genel yönetim işlerinin yapılmasının yanı sıra isteğinize bağlı olarak tüm malikler ile de paylaşabileceğiniz haftalık resimli bilgilendirme raporlarını da ücretsiz olarak alabileceğiniz detaylı ve profesyonel yönetim hizmetleri için e-posta göndermeniz ya da telefonla ulaşmanız yeterlidir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emel Koçak
Site Bina ve Apartman Yönetimi   02/10/2019

Hızlı ilgi, iletişim ve sorunların çözümünde çok çok başarılı bir yönetim CYS. Sizinle çalışmaktan çok memnunuz.

         
Muzaffer Can
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/09/2019

sitenet yönetim iş alır akmaz tüm konulara hakim oldu. bize hemen bir program ve bütçe hazırladı. herşeyi kanuna uygun bir şekilde yapıyorlar. kendilerine göre küçük bir apartman olmamıza rağmen kurumsal bir yapıymışız gibi davranıyorlar. tüm sakinlercekendilerinden memnun kaldık. teşekkürler.

         
Ebru Has
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/09/2019

Uzun zamandır binamızda yaşanan teknik sorunlardan sonra bu isi profosyonel yapan firma arayisina girdik birçok firma ile yaptigimiz toplanti ve görūşmelerden sonra NESA YONETIM ile ilermeye karar verdik bunun en būyük sebebi uzun yillardir biriktirdigi tecrubeleriyle en önemlisi yaklasimi ile hic tereddut etmeden guven veren bir firma olmasiydi. Sozlesmemizi bugun itibariyle imzaladik. Bundan sonraki surecte tum aksakliklari cozeceginizden eminiz.Hayirli olmasi dilegiyle..

         
Mustafa Yılmaz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   19/08/2019

Adelia Yönetim ile yapmış olduğumuz görüşmede kendilerinin hizmetlerinde gayet başarı olduğunu hissettirdiler. Apartmanımızda kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyacağız. Tavsiye ederim başka projelerde güvene bilirsiniz.

         
Mehmet Kaya
Site Bina ve Apartman Yönetimi   12/07/2019

zamanında geldiler piyasaya nazaran en uygun teklifi verdiler firma yetkilisi savaş bey ilgilendi halde ilgilenmektedir. böyle işle ihitiyacı olanlara tevsiye ederiz

         
Meryem Kaplan
Site Bina ve Apartman Yönetimi   08/05/2019

KAER YÖNETİM işinin profesyoneli.Şenol Bey KMK hakkında bizi bilgilendirip aidatların düzenli ödenmesi konusunda sitemizdeki sakinlerler tek tek görüşüp önemi anlattı ve ödeme kolaylığı hakkında detaylı bilgiler aktardı.Verdiği bilgi ve yardımları için de ayrıca tesekkür ederiz. Başarılar

         
Oğuz Çınar
Site Bina ve Apartman Yönetimi   05/05/2019

Öncelikle YOMO Yönetime verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim. Uygulamış oldukları şeffaf ve profesyonel yönetim anlayışı ile şimdiden apartmanımızın işleri düzene girmeye başladı. Şirket çalışanları da profesyonel ve çok anlayışlılar.

         
Hakan Aksu
Site Bina ve Apartman Yönetimi   02/05/2019

Sorunlarımızla hemen iletişime geçip ilgilendikleri için Yomo Yönetime ve bizi buluşturan Armut.com a teşekkür ederiz. Bizim gibi bina yönetiminde sorun yaşayan herkese tavsiye ederiz.

Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz