En İyi 10 Antalya Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 93 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yıldız Batu Apartman Site ve İşmerkezi Yönetimi

Yıldız Batu Apartman Site ve İşmerkezi Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kepez, Antalya
Aileniz, komşularınız ve iş arkadaşlarınızla yaşadığınız binanız, siteniz, işyerlerinizin ortak kullanım alanlarında; size sorun oluşturmadan,ekstra uğraş ve zaman harcatmayacak,çözüm odaklı, şeffaf ve güvenilir profesyonel bir yönetim anlayışı sunuyoruz.
KC Grup Yönetim

KC Grup Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Profesyonel hizmet anlayışımızla, kat mülkiyeti kanununa uygun olarak şeffaf ve denetlenebilir bir şekilde binanızı biz yönetelim.
Akal Yönetim Danışmanlığı

Akal Yönetim Danışmanlığı

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Uzun yıllardır Mali Müşavirlik veya danışmanlık alanında hizmet veren firmamız 2009 yılından beri profesyonel bina yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Şirketimizin Antalya veya ilçeleri dışında, Burdur veya Isparta şubeleri bulunmaktadır.
Global Site Yönetimi Tic. Ltd. Şti.

Global Site Yönetimi Tic. Ltd. Şti.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Konyaaltı, Antalya
Firmamız 10 Yıllık Tecrübemiz ile 2015 Yılında kuruluşunu tamamlayarak Tamamen Müşteri Memnuniyetine Dayalı Hukuki Güvenilir ve Çözüm Odaklı Hizmetlerini Antalya İli Genelinde Sağlamaktadır. 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanununa Uygun Hizmet Şeffaf Çalışma (Tüm Gelir Gider Dökümleri Denetçilerimize Sunulur) Çözüm Odaklı (Problemin Bir Parçası Değil Daima Çözümü Oluruz) Güvenilir (Tüm Çalışmalarımız Güven Esaslıdır.) Eksiksiz Doğru Muntazam Kayıt ve Arşiv Hizmeti Tarafımızca Sağlanır.
APSAY (Antalya Profesyonel Site Apartman Yönetimi)

APSAY (Antalya Profesyonel Site Apartman Yönetimi)

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Yönetim Kurulu Başkanlığını Emekli Subay Ata COŞKUN’nun yaptığı APSAY; adil ve şeffaf yönetimden ödün vermemektedir. Bankada bina adına hesap açılmakta, aidat ve avans bina hesabında toplanmakta, ödemeler banka üzerinden yapılmakta, “Gelir-Gider Tablosu” her ay kat maliklerine ulaştırılmakta, cep telefonlarına SMS bilgilendirme gönderilmektedir. Asansör, havuz ve bahçe bakımı, temizlik gibi ortak alana ait tüm hizmetler yaptırılmakta, kapıcı ve diğer görevlilerin maaş ve SGK primleri takip edi
Murat Aslan

Murat Aslan

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Yonnet Group Bina ve Tesis Yonetim Ltd Şti olarak Eskişehir ve farklı illerimizde profesyonel bina site ve tesis Yonetim hizmetlerini müşteri memnuniyeti kapsamında 9 yıllık tecrübesi ile vermeye devam etmektedir. Yönetimde Net Çözümler sloganı ile yola çıkan şirketimiz kapsamlı yönetim anlayışına sahiptir
ALMİNA SİTE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

ALMİNA SİTE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Almina Profesyonel Yönetim Profesyonel Yapı Yönetimi uzun zamandır gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, bazı ülkelerde yasal düzenlemeler sonucu zorunlu olan, Avrupa birliği uyum yasaları içerisinde anılan bir konut yönetimidir. Her konutun bir işletme düzeninde, aktif pasif ve akışlar baz alınmak sureti ile hukuki denetimlerin yapılarak işletilmesidir. İşletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından online veya aylık raporlamalar vasıtasıyla takip edilebilmesi de firmamızın sağladı
Palmiye Profesyonel Site Yönetimi Oğuz Gürlevik

Palmiye Profesyonel Site Yönetimi Oğuz Gürlevik

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Konyaaltı, Antalya
Temizlik hizmetleri bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri teknik hizmetler konut rezidans ve iş merkezi yönetimi havuz kimyasalları temini hukuk işlemleri hizmeti aidat toplama ve hukuksal takip hizmetlerinde Palmiye Yönetim olarak en temel amacımız; Antalya da bulunan bina ve sitelere değer katarak, komşuluk ilişkilerini bozmadan, şeffaf ve güvenilir yönetim ilkesi ile huzurlu, mutlu yaşanılabilir, yönetim sistemini gerçekleştirmektir.
Okçu Yönetim Temizlik

Okçu Yönetim Temizlik

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Konyaaltı, Antalya
Apartman Site İş merkezinizde yapılan kat malikleri genel kurulunda yönetici olarak şirketimizi seçmeniz halinde, Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili tüm kanun, tüzük ve yönetmeliklerin yöneticiye tanımış olduğu görev ve sorumluluklar çerçevesinde toplu yaşam alanınızın yönetimi bir sonraki genel kurula kadar yerine getirilir. İşletme projeniz tarafımızdan hazırlanır. Apartmanınızın Sitenizin masraflarının dairelere nasıl paylaştırılacağı planlanır. Kat maliklerinin ve kiracılarının borç alacak d
AGİLE YONETİM ANTALYA

AGİLE YONETİM ANTALYA

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa, Antalya
Firmamız; Apartman, bina, iş merkezi, iş hanı, alışveriş merkezi, villa, rezidans, site ve toplu konut komplekslerinin ana yapısının, bloklarının ve bağlı mekanlarının bina, tesis bakım, işletme yönetimini, hukuk danışmanlığını, mali (vergi, SSK), muhasebe (aidatların toplanması, yatırım projelerinin çıkarılması, yöneticilik defterlerinin tutulması vs.) danışmanlığını, Temizlik, güvenlik, peyzaj ve bahçe bakımı ile teknik tesisat ve altyapı sistemlerinin ve işletim sistemlerinin en ekonomik b
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selin T.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   24/03/2021

Ogan Bey’in şeffaf çalışma prensipleri ve çözüm odaklı yaklaşımları bizleri çok rahatlattı. Anlaşmayı yaptığımız andan itibaren hiç bir işi ötelemeden aksiyonlar alması ve iletişimi ile yakaladığı güven duygusunun boşa gitmediğini kanıtladı. Çalışmalarını tüm titizlik ve detaylarıyla sunduğu için ayrıca müteşikkirim.

         
Tolga T.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   13/03/2021

Çok memnunuz. Muhsin bey beyefendiliginin yaninda cokta profesyonel. Insallah uzun yillar apartman yonetimimiz size emanet.

         
Yusuf K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/02/2021

Valda Yönetim isinin ehli olarak, ilgili ve bilgili yaklasimlariyla hizmete başladılar. Özellikle Muhsin Beye teşekkür ederim.

         
Alper A.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   09/01/2021

Funda ve Ezgi Hanım, Aykut Bey öncelikle çok teşekkür ederim. Sitemizin problemlerinden bahsedip kapıcı problemimizden bahsettiğimde kulaklarının üzerine yatan diğer firmaların aksine öncelikle ve hızlı olarak kapıcı problemine odaklanıp aşama aşama nasıl çözüme kavuşturacaklarını anlattılar. Anlaşmamızı imzaladık ve 2 ay içerisinde bütün sorunlarımızı devralıp sırayla ve kanunlara uygun bir şekilde çözdüler. Artık temizlik, ödeme, harcama, sorunlara müdehale mükemmel işliyor. Harikasınız...

         
Fatih D.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   29/10/2020

Ne diyebilirim ki, 2021 yılında istifa etmesi beklenen yönetim firması bile bu işletme projesini görünce istifa verdi :) Eski yönetime verdiğimiz paralara yanıyoruz. Sağlık olsun. Her konuda bizi uyandırdığınız için iyi ki varsınız.

         
Nejla T.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   07/06/2020

A'dan Z'ye hizmet kartelasi, Işinize verdiğiniz onem, bize karsi sergilediginiz profosyonel yaklasim ve disiplin icin tesekkur ederiz. Fiyatlar konusunda da oldukça makul ve "vicdanli"siniz. Sizlerle calismaktan mutluluk duyacağız.

         
Enes D.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   01/06/2020

Sorunlara anında çözüm üretebilen iletişimi kuvvetli işinin ehli bir firma Muhammet beye teşekkürler

         
Hamza Y.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/04/2020

İlgi alaka ve, müşteri memnuniyetinin en üst planda olduğunu bir kere daha bize hatırlattınız. Teşekkürler.

Popüler Site Bina ve Apartman Yönetimi Bölgeleri
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz