Hizmet Ver
Yin Yoga Dersi

4 Antalya Yin Yoga Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 20 Yin Yoga Dersi Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Antalya Yin Yoga Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 20 Yin Yoga Dersi Eğitmeni, Antalya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Antalya içinde yazılan 54 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Antalya Yin Yoga Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Antalya Yin Yoga Dersi Eğitmeni

Fatma Y. photo

Fatma Y.

20.03.2023

Yin Yoga Dersi · Konyaaltı, Antalya

Namaste, Yoga 300 saatlik eğitimimi Hindistan'da tamamladim,Özel bir studyoda grup dersleri,kendi evimde özel dersler vermekteyim. Ağırlıklı olarak geleneksel Hatha Yoga dersleri bunun yanı sıra yin,vinyasa dersleri de verebiliyorum.

Burçin Y. photo

Burçin Y.

03.02.2023

Yin Yoga Dersi · Konyaaltı, Antalya

Merhabalar, Uzun yıllar turizm sektöründe çalıştıktan sonra severek yaptığım yoga ve felsefesinin de daha derinine inerek uzmanlık eğitimleri aldım, öncelikle yin yoga uzmanlığı alarak eğitmenlik yapmaya başladım.Hatha ve vinyasa yoga eğitimleri ile de geliştirerek devam ediyorum.İster online,...

Gozde İ. photo

Gozde İ.

03.02.2023

Yin Yoga Dersi · Konyaaltı, Antalya

280 TTC 2-7 yaş çocuk yogası kadim nefes teknikleri ve meditasyon yin yoga hamak/fly yoga eğitimleri aldım. Eğer sen de yogaya başlamak için hazırsan matın önünde buluşalım ve pratiğinde birlikte yol alalım.

Aylin B. photo

Aylin B.

03.02.2023

Yin Yoga Dersi · Manavgat, Antalya

2016 yılında yoga ile tanıştım. Aldığım eğitimler ,pratiklerim ve derslerle bu keyifli yolculuk devam ediyor. Yin yoga eğitimimi Berivan Aslan Sungur'dan aldım. Mindfulness yoga eğitimimi Zeynep Aksoy'dan aldım. Sevgiler.

Elgiz K. photo

Elgiz K.

18.02.2023

Yin Yoga Dersi · Konyaaltı, Antalya

3 Senedir düzenli Yoga ve esneklik antrenmanları yapıyorum. Kişiye özel, kas ağrılarına ve duygusal yüke yönelik yoga akışları oluşturabilir; akış içeriğindeki hareketlere dair sizleri bilgilendirerek oksijen kapasitenizi ve hayat kalitenizi artıracak terapotik Yin Yoga eğitimleri verebilirim....

Ayca T. photo

Ayca T.

19.06.2018

Yin Yoga Dersi · Kemer, Antalya

Amerika ve Turkiyeden sertifikali yin ve hatha ve cocuk yogasi egitmeniyim. Nefes, meditasyon, gentle yoga, yin yoga ve hatha yoga dersleri icin iletisime gecebilirsinizm

Melike M. photo

Melike M.

01.09.2021

Yin Yoga Dersi · Konyaaltı, Antalya

Herkese Merhaba, Mindfulness meditasyon, nefes terapileri ve Yin Yoga eğitimi veriyorum. Nefesin ve meditasyonun bedendeki iyileştirme gücü ve beyni olumlu yönde etkilemesi bilinen bir teknik. Aynı şekilde yin yoga bedenimizi tanıma, stres azaltma ve bedenimizle ilgili farkındalık kazanmak için...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya Yin Yoga Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Antalya Yin Yoga Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yin Yoga Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yin Yoga Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yin Yoga Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yin Yoga Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yin Yoga Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yin Yoga Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yin Yoga Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Yin Yoga Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Yin Yoga Dersi fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl