Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 Samsun Atakum Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Atakum civarında 92 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Atakum Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Atakum içinde toplam 92 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 77 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Atakum içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 249 kişi Atakum Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Atakum Samsun Online Matematik Özel Ders

Esra Ulusal Sağlam photo

Esra Ulusal Sağlam

01.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

8 yildir ozel okullarda öğretmenlik yapiyorum. 9 yildir da Tyt-Ayt, ilkogretim özel matematik dersi veriyorum. Matematiği öğrenip, anlayıp, yapabilmek isteyen ve kendine inanan herkese rehber olabilirim.

Nurdan Arslan photo

Nurdan Arslan

11.04.2021

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

Samsunda özel bir Fen ve Anadolu Lisesinde Rehber Öğretmeni olarak çalışmaktayım.Öte yandan Özel Ders Eğitmenliği yapmaktayım.On Dokuz Mayıs Üniversitesi,Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde Lisans ve ön lisans eğitimlerimi tamamladım. 2. ve 3. üniversitemi Çocuk Gelişimi üzerine okuyup...

Mehmet Mete photo

Mehmet Mete

01.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

Matematik kabus değil eğlence aracı olsun. Öğrencinin eksikleri tespit edilip giderildikçe yapabilme zevkini yaşayacak ve bu durum matematiğe bakış açısını değiştirecektir.En önemli olay zaten kabullenmiş çaresizliği yıkmaktır. On üç yıllık tecrübem vardır. Okula yardımcı sınavlara hazırlık...

Tuğberk Yavuz photo

Tuğberk Yavuz

25.01.2022

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

Merhaba, ben Tuğberk Yavuz. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Universiteye girdiğim ilk andan itibaren özel dersler verdim ve çeşitli özel eğitim kurumlarında çalıştım. 2020 yılında üniversitemden mezun olduktan sonra bir yıl için Prag,...

Berna Nur Dev photo

Berna Nur Dev

27.12.2020

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

Merhaba. Ben Berna. Samsun'da 4 yıldır profesyonel şekilde özel ders hizmeti sağlıyorum. Siz değerli öğrencilerimi sınava en iyi şekilde hazırlayabilirim.

Feyza Altıngöz photo

Feyza Altıngöz

09.04.2020

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Mesleğim gereği çocuklar ve gençlerle iyi anlaşırım. Daha önce hiç özel ders vermedim ancak soru çözümünde oldukça iyi olduğumu düşünüyorum. Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavından 84 puan aldım, bu da Matematik ve Türkçe dersleri konusundaki...

Anıl Kartal photo

Anıl Kartal

10.02.2021

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

Merhabalar, ben Anıl. Bafra Fen Lisesi mezunuyum. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde İngilizce tıp 3. sınıf öğrencisiyim. 2 senedir ortaokul ve lise öğrencilerine matematik özel dersi vermekteyim.

Elif Hüsemoğlu photo

Elif Hüsemoğlu

04.09.2020

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Matematik bölümü öğrencisiyim. Pandemi öncesi Samsun'da özel ders veriyordum. Pandemi sebebiyle Kastamonu'da özel ders vereceğim. Kendi notlarım, kendi sorularımla öğrenciyle planlı bir şekilde, öğrenme amaçlı ve akılda kalıcı dersler yapmayı hedefliyorum.

Murat Öztürk photo

Murat Öztürk

27.06.2020

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

16 yıllık matematik öğretmeniyim. Özel okul ve kurslarda matematik ve geometri dersleri verdim. Şu an Pandemiden dolayı ONLINE derslere başladım. Ama salgın dönemi hafiflediğinde yüz yüze derslere devam edeceğim.

Ferşat Sakzeki photo

Ferşat Sakzeki

08.06.2020

Online Matematik Özel Ders · Atakum, Samsun

İnşaat muhendisiyim. Ögrencilere matematik özel dersi veriyorum. Acik ve anlasilir yönergelerle ders anlatmayi tercih ediyorum. Ögrencinin durumuna göre özel göre planlama yaparak çalışıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Atakum Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Atakum Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Samsun Atakum Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Samsun Atakum Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl