Hizmet Ver

4 Atakum Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Atakum civarında 69 Piyano Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Piyano Dersi

En İyi 10 Atakum Piyano Dersi Öğretmeni

Tuğçe Nur Çelik photo

Tuğçe Nur Çelik

14.02.2021

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

Omü'de müzik öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Uzun süredir piyano dersleri veriyorum, genel olarak okul öncesi ya da ilkokul çağında öğrencilere ders vermekteyim. Çocuklarla iyi anlaştığımı düşünüyorum, derslerimiz de eğlenerek öğreniyoruz ve oldukça aktif ve verimli geçiyor. Öğrencilerime...

Büşra Nur Ese photo

Büşra Nur Ese

17.12.2020

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

Ondokuz Mayıs Üniversitesi müzik öğretmenliği mezunuyum. 4 sene önce mezun oldum.Şuan 26 yaşındayım. 8sene piyano ve Yanflüt eğitimi aldım. Kendi evimde 6 yıldır özel dersler veriyorum. #busraese.piyanodersi instagram adresimden de ulaşabilirsiniz.

Tolgahan Akpınar photo

Tolgahan Akpınar

05.10.2018

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

10 senedir müzikle uğraşıyorum. Profesyonel eğitim aldım. Hacettepe Üniversitesi Vurmalı ve Üflemeli Çalgılar bölümü mezunuyum aynı zamanda Müzik Öğretmenliği bölümü mezunuyum ve Yüksek lisans yapıyorum

Beliz Ayan photo

Beliz Ayan

23.11.2021

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

PİYANO SANATÇISI Conservatorio di Musica 'Santa Cecilia'(ROMA/İtalya) yüksek lisans mezunu.

Senem Kaya photo

Senem Kaya

29.09.2020

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

Piyano ana branşım.Piyano dersi tecrübem var.Öğrencilerime en anlaşılır derecede dersi anlatıp onların seviyelerine iniyorum.Müziğin temeli Piyano ile başlar.Konsantrasyon analiz yeteneği gelişen bireyler topluma daha sosyal olarak katılır.Kendine güvenen güçlü bireyler olarak yetişir.Müziğin...

İlkim Azbar photo

İlkim Azbar

09.11.2020

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

Merhaba. İlkim Azbar Müzik öğretmeniyim, Müzik eğitimime Ankara çok sesli müzik derneği korosunda başladım, piyano eğitimiyle devam ettim. Samsun Ilkadim Güzel Sanatlar Lisesinden mezun oldum. 19 Mayıs Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı mezunuyum. 10 senedir piyano çalıyorum. 6 ay yurt...

Dilanur Şentürk photo

Dilanur Şentürk

17.02.2021

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

Bayan Müzik Öğretmeninden Özel Piyano Kursu verilir.Aktif olarak Gençlik merkezleri ve halk eğitimlerde Piyano Öğretmeni olarak beş yıldır görev almaktayım. 7-15 yaş arası çocuklara özel ders verebilirim.

İrem Burçak Kaymas photo

İrem Burçak Kaymas

23.03.2021

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

7 yıllık akademik müzik hayatımın bana kazandırdığı tüm müzikal disiplin, sanatsal düşünce, yaşayış ve davranış tarzımı öğrencilerimle paylaşıp,onlara benimsetmek ve müzikal anlamda dolu öğrenciler yetiştirmek vizyonundayım. EĞİTİM VE DEYİMLERİM Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünden 1....

Toygar Eşman photo

Toygar Eşman

06.04.2018

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

Kurs deneyimim var. Daha önce İstanbul da ders veriyordum. Konservatuvar dan mezunum.

Manana Meryem Yetiş photo

Manana Meryem Yetiş

06.11.2020

Piyano Dersi · Atakum, Samsun

6 yaşında piyano çalmaya başladım şuanda 66 yaşındayım gürcistan devlet konservatuarında eğitim aldım ardından samsun güzel sanatlar üniversitesinde piyano hocası olarak çalıştım 14 sene boyunca. Büyük samsun otelde 4 sene piyano çalmıştım. Şuanda özel ders veriyorum. Öğrencileri grade sınavlarına...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Atakum Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Atakum Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Atakum Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Piyano Dersi için Atakum içinde toplam 69 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 56 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Atakum içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 285 kişi Atakum Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Piyano Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Piyano Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Piyano Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Piyano Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Piyano Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Piyano Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Piyano Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Piyano Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Piyano Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl