En İyi 10 Ataşehir İstanbul Direksiyon Dersi

4 Direksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 78 Özel Direksiyon Dersi Hocası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Gökan Güner

Gökan Güner

Direksiyon Dersi · Ataşehir, İstanbul
M.E.B sertifikalı direksiyon eğitmeni olarak misyonum; dünyada daha güvenli bir trafik ortamı oluşmasına katkı sağlamak, vizyonum; binlerce insanın hayatına dokunarak kaliteli bir sürüş deneyimi yaşatmak. Sadece iyi araç kullanan insanlar değil, örnek olan iyi insanlar yetiştirmekten daha iyi ne olabilir ki? Birlikte başarabiliriz.
Şule Yanık

Şule Yanık

Direksiyon Dersi · Ataşehir, İstanbul
Bayanlara özel ders,motivasyon ile,teknik bilgiler ile ,sakin ve tatlı dil güler yüzle bu işi en iyi yapanlardanim.istenirse refererans verebilirim.On görüşme için mutlaka arayın.Tecrubeli bir bayan şoför ve eğitmen olarak size yardım etmeye hazırım.
Bekir Nadir

Bekir Nadir

Direksiyon Dersi · Ümraniye, İstanbul
Hafta sonları ve hafta içi 19.00 sonrası kendi özel arabamla sizin belirlediğiniz yerde ders verebilirim.
MURAT EKİNCİ

MURAT EKİNCİ

Direksiyon Dersi · Ataşehir, İstanbul
Driver psychology eğitim içerikleri Günlük rutininizin en tehlikeli zamanını biliyor musunuz? Trafikte geçirdiğiniz süre, hayatınız boyunca sürekli yaptığınız en riskli aktivite. Ofisinizde çalışırken ya da evinizde otururken hayatınızı kaybetme riskiniz neredeyse sıfır. Konu trafiğe geldiğinde ise durum çok farklı; ülkemizde her gün ortalama 20 kişi hayatını trafikte kaybediyor. İstatistikler gösteriyor ki trafik kazalarının %90 gibi büyük bir oranına hatalı sürücü davranışları sebep oluyor.
N.aslı  Yılmaz

N.aslı Yılmaz

Direksiyon Dersi · Üsküdar, İstanbul
MEB.ONAYLI TRAFİK VE ÇEVRE, DİREKSİYON ,ÖĞRETMENLİK VE ÖĞRETİM SERTİFİKALI VE BİR SÜRÜCÜ KURSUNDA H. SONLARI AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTA OLUP, SINAV SORUMLUSU OLARAK. GÖREV YAPMAKTAYIM. İSTANBUL TRAFİĞİNDE OTOMATİK VITES NİSSAN JUKE ARAÇ İLE H.İÇİ AKŞAM- H.SONU PROGRAM DAHİLİNDE EĞİTİM VERMEKTEYİM.
Zeynep Huriye  Songür

Zeynep Huriye Songür

Direksiyon Dersi · Kadıköy, İstanbul
Temel eğitim Sürüş teknikleri Sürekli kullanılan güzergahlara uygun program Son derslerinizi talebiniz doğrultusunda kendi aracınız ile yapabiliriz
Sema Sezince

Sema Sezince

Direksiyon Dersi · Üsküdar, İstanbul
-30 yıllık tecrübe ile bayan sürücü adaylarına ders veriyorum. -Öğrencim olmanız halinde avantajlarınız; -En sakin eğitmenden eğitim alacaksınız. -Direksiyon eğitiminin yanında çok anlaşılabilir anlatımlar ile motor ve şanzıman ile ilgili bilmeniz gerekenleri de öğreneceksiniz.Örn.(kalkış esnasında neden ayağımızı debriyaj pedalından yavaş kaldırmalıyız.Bunu yapmaz isek araç ilk kalkışta neden istop ediyor.) VEEE istediğiniz kadar hata yapmak serbest strese girmeyeceksiniz.
Serdar Aslan Altaş

Serdar Aslan Altaş

Direksiyon Dersi · Beşiktaş, İstanbul
OTOMATİK VE MANUEL ARAÇ SEÇENEĞİYLE TAMAMEN İHTİYACİNİZA YONELİK AVRUPA VE ANADOLU YAKASİNDA 22 YİLLİK TECRUBE İLE OZEL DİREKSİYON EGİTİMİ VERİYORUM ,İSTANBUL GİBİ BÜYÜK BİR METROPOLİTAN ŞEHİRDE ARAÇ KULLANMAK ZOR MEZİYET,YALNİZ ALİNAN İYİ BİR EĞİTİM İLE BU ZORLUĞU AŞACAK,İSTANBUL TRAFİGİNDE ARAC KULLANABİLİR DURUMA GELECEKSİNİZ,UNUTMAYIN İYİ EGİTİM SİZİN GELECEGİNİZE YÖN VERECEKTİR.ARAÇLARIM OZEL DONANİM A SAHİPTİR SİFİR HATA İLE BU İSİN USTESİNDEN GELECEKSİNİZ .KENDİNİZİ ARAÇ KULLANIMI KONUSU
Elif Hoca

Elif Hoca

Direksiyon Dersi · Kadıköy, İstanbul
25 YILDIR İSTANBUL TRAFİĞİNDE ARAÇ KULLANMAKTAYIM VE YAKLAŞIK 14 SENEDİR DE İSTANBUL DA BAYANLARA DİREKSİYON DERSİ VERMEKTEYİM. BAYANLAR BEN DE ARTIK ARAÇ KULLANMALIYIM DİYORSANIZ ARAYIN.OTOMATİK VİTES KENDİ ARACIMLA DERS VERİYORUM.
Ayşe  AKYOL

Ayşe AKYOL

Direksiyon Dersi · Kağıthane, İstanbul
M.E.B onaylı sertifika ve 15 yılık usta öğretici deneyimimle istanbulun her semtine sürücü adaylarına hizmet vermekteyim .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emel Ece TİMUÇİN
Direksiyon Dersi   18/10/2020

Vahit Bey gerçekten çok sabırlı ve iyi yönlendiren bir öğretmen.Kendisiyle yolculuk etmek keyifliydi. Trafikte güvenli, sakin ve uyumlu bir sürüş için verdiği bilgiler çok faydalıydı. Tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim her şey için.

         
İLKNUR İNAN
Direksiyon Dersi   17/10/2020

Sabırlı, nazik, öğretimde gerçekten iyi bir hoca kesinlikle tavsiye ediyorum. Direksiyona geçince biraz panik oluyordum fakat Kemal hocamın sakinliği tüm endişe ve paniğimden arındırdı.İlk dersim olmasına rağmen epey bir yol kat ettiğimi düşünüyorum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Büşra Yalçın
Direksiyon Dersi   09/10/2020

Ben hocaya başka bir internet sitesi üzerinden ulaştım, kendisi arayarak bana geri dönüş sağladı. Maalesef ülkemiz şartları malum olduğundan bir kadın olarak bu tarz durumlarda büyük çekincelerle yaklaşıyoruz ancak kendisi bana güven verdiği için benim ilk dersi deneme dersi olarak istememle de derslere başladık. Hoca, gayet kibar, iyi bir anlatıcı ve eğitici. Soğukkanlı ve hatalarınızdaki telaşsız tavırlarıyla da size trafikte güven veriyor. Ancak mutlaka söylemekiyim ki eğer hocanın kendi aracı modeline benzer bir aracınız yoksa, ilk derslerde ben araba kullanıyorum sanmayın. benim aracım 2011 model ve kendi aracıma geçtiğimizde ciddi manada çok zorlandım. Hoca belirli bir çalışma düzeni içerisinde sizin isteklerinize de uyuyor. Üstelik her gün çay ikramını da esirgemedi :) Bir tavsiye olarak ya park derslerinizi daha fazla gün alın ya da tek günde ise saat uzatmayı teklif edin. Ben şahsi olarak, hocayla derslerimizin bitmiş olmasına rağmen ciddi park sorunu yaşıyorum. Tekrar dönüp ders istersen park edemediğimden olabilir ancak. Bunu dışında trafik korkunuzu yenmenizi sağlayacaktır, çünkü ben de sağladı. Bu uzun yorum, benim gibi çekinen tüm kadınlar için olsun. Emeklerinize sağlık hocam !

         
Hamza Kaya
Direksiyon Dersi   04/10/2020

Bu kadar kısa sürede trafikte karşımıza çıkabilecek her türlü senaryoyu iletip bu konuda pratiğini yaptırdığı için hocama çok teşekkür ediyorum. Şoförlük konusunda da ciddi anlamda seviye atlamanızı sağlayacaktır. Sürücü kursları hocalarıyla kesinlikle kıyaslanmayacak donanıma sahip.

         
Cem Türkmen
Direksiyon Dersi   29/09/2020

daha önce hiç sürüş deneyimim olmamasına rağmen 5 derste istanbul trafiğine tek başına çıkabilecek düzeye geldim çok verimli bir dersti

         
Berk Akgün
Direksiyon Dersi   25/09/2020

Eyüp hoca çok sakin ve anlayışlı bir eğitmen. Özellikle araba sürerken stres yapan, heyecanlanan birisiyseniz çok iyi öğrenebileceğinize eminim

         
Aleyna Akay
Direksiyon Dersi   22/09/2020

Tanışabileceğiniz en kibar insanlardan biri Murat Hoca.Direksiyon sınavımı ilk seferde geçmemi sağladı. Verdiği güven ve değerli bilgiler gerçekten çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim.

         
Beyza Yaman
Direksiyon Dersi   20/09/2020

Sakinliğiyle kibarlığıyla Rukiye hocam sayesinde trafiğe rahatlıkla çıktım. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Direksiyon Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz