En İyi 10 Ataşehir İstanbul Mantolama

5 Mantolama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 192 Mantolama Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Teknik Yapı İzolasyon

Teknik Yapı İzolasyon

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
20 Yılık tecrübe ve birikimleri ile inşaat ve dekorasyon sektöründe hizmet veren, taahhüt ettiği işleri titizlikle ve büyük bir sorumlulukla yerine getiren Teknik Yapı İzolasyon çizgisini bozmadan devam etmektedir.
Sistem Söve Yapı İnşaat

Sistem Söve Yapı İnşaat

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
Firmamız izolasyonlu dış cephe kaplamaları, kartonpiyer, söve, denizlik, kat silmeleri, payanda ve diğer dekoratif ürünleri ile yapı sektörüne çağdaş seçenekler sunmuş ve sektörümüzün önemli firmalarından biri olmuştur. Sloganımız her zaman : HİZMET SONRASI KALİTEDİR… Ürünlerimizin genel özellikleri şunlardır: - Yüksek yoğunlukta XPS ve EPS den üretilir. - Bünyesine su kabul etmez. - Yanmaz (B1 Formundadır) - Sınırsız model seçeneği sunar. - Evinizi ve işyerinizi kırıp dökmeden, “kirlet
Erdogan Ay

Erdogan Ay

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
21 yılık tecrubeylen kaliteli ve duzgun ișcilikle her is bir sonrasinin referansidir bilinciyle hizmete memnuniyete önem veremek dusuncesiyle tum tadilat islerinize talibiz
Kılıç Teknik Yapı

Kılıç Teknik Yapı

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
Şirketimiz dış ve iç cephe tamir boya, su yalıtımı, mantolama, çatı yapımı aktarması ve ısı yalıtım işlerinde çalışan deneyimli teknik elemanlardan kuruluş dış cephe çatı ve yalıtım uygulama firmasıdır.Hedefimiz kaliteli malzeme kaliteli işçilik ve güler yüzlü hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Not:Tüm işlerde 5 yıl garanti ve daire senedi kabul edilir.
Mecidoğlu Yapı Mantolama Ve İzalasyon

Mecidoğlu Yapı Mantolama Ve İzalasyon

Dış Cephe Mantolama · Maltepe, İstanbul
Yapılarımızda ısınma ve serinleme amaçlı kullandığımız kombi,kalorifer,klima ve benzeri cihazların harcadıkları enerjiyi ,mantolama uygulamaları ile %50 azaltılabilmektedir. Eğer binalarımızın temel ve çatı ısı yalıtımı yapılmışsa bu oran %70’lere kadar çıkacaktır. Bu kadar önemli bir tasarrufun sadece kendi bütçelerimize değil ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacağı unutulmamalıdır. Binalarımızda en önemli ısı kayıpları kolon ve kirişlerden kaynaklanmaktadır bu sebep ile iç duvarlarda
Rohat Malkat

Rohat Malkat

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
21 yıllık tecrübe ve birikimleri ile izolasyon ve mantolama sektöründe hizmet veren, taahhüt ettiği işleri titizlikle ve büyük bir sorumlulukla yerine getiren firmamız aynı prensipler içierisinde ileri yıllarda da çalışmalarını sürdürecektir. Büyük bir hızla gelişmekte olan teknolojik çağın takipçisi olarak kendini geliştiren ve yeniliklere açık olan firmamız sizlere farklı çözümler üretmeye devam edecektir. Yenilikçi ve yüksek derecede ihtisaslaşmış hizmet sunarak, müşterilerine sağlam, dayanı
Ica Mımarlık & Mühendislik

Ica Mımarlık & Mühendislik

Dış Cephe Mantolama · Ümraniye, İstanbul
Hem mimari hem mühendislik olarak hizmet vermekteyiz 18 yılık tecrübemizle uygulama uzmanlığına sahibiz kendimiz kabul etmediğimiz bir işi müşterimize kabul ettirmeyiz.
Abdullah  Kutun

Abdullah Kutun

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
Kaliteyi ve memnuniyeti şansa bırakmayın.40 yılı aşkın tecrübemizle gönül rahatlığı yaşayacağınız işler ortaya koymaktayız.Referanslarımızla her daim yapılan işlerimizin arkasındayız
Ramazan  Karimiş

Ramazan Karimiş

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
Her türlü ev ofis işyeri itina ile boyanır tamirat tadilat yapılır. İstanbul'un heryerinde ivedilikle çalışma yapıyoruz
Sami Ersoy

Sami Ersoy

Dış Cephe Mantolama · Ataşehir, İstanbul
Profesyonel ekip, ekipmanlar ve 13 yıllık tecrübemizle mantolama ve tüm dış cephe kaplama işlerinde hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erdoğan Y.
Mantolama   01/02/2021

Önce referans çalışmalarını gördük. Çok beğendik ve yaptırmaya karar verdik. Yapım devam ediyor. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma tavsiye ederim.

         
Mustafa S.
Mantolama   11/01/2021

Armut uygulamasından tanımış olduğum Başiskele yapı ve çalışanları tarafından binamızın dış cephe yalıtım ve çatı yenileme işini vermiş olduğumdan dalayı işin yapımı ve süresi boyunca bizlere vermiş olduğu ilgi alaka ve kaliteli işçilik için firma sahibi Sinan şarakman ve ekibine teşekkürler

         
Yüksel Ş.
Mantolama   27/12/2020

Uygun fiyat ve kaliteli malzemelerle binamızın cephe sıva ve izalasyon işlemlerini yaptılar. Kesinlikle doğru ekip. Ahmet Usta ve ekibine teşekkürler.

         
Ali Y.
Mantolama   25/11/2020

Yaptığı iş ve verdiği hizmetten çok memnunuz. Genc yasta yaptığı işte kendisini geliştirmesi verdiği fikirler ve ufka bakış açısı gerçekten etkileyici ve güzel. Kardeşleri ve çalışanlarının işçilikleri çalışır iken detaylara önem vermeleri çok güzel.yaptıkları işi hakkı ile yaptıklarını ve gelecekte daha iyi yapacaklarını ortaya koyuyor. Teşekkürler elinize sağlık.

         
Burj Y.
Mantolama   04/11/2020

Gezka yapı işinde titiz ve başarılı bir kadrodan oluşuyor bunu çalışınca gördüm ve çok memnun kaldım. Dış cephe mantolama boya ve iç cephe alçı boya işlemlerini yaptırdım gerekli öneminden ve hassasiyetinden dolayı vedat beye çok teşekkür ederim.

         
İlhan M.
Mantolama   31/10/2020

Arkadaşlar ilgili ve çalışkan insanlar. Ben hadi bugünlük yeter çalışmayı bırakın dediğim de biraz daha çalışalım diyecek kadar işkolikler. Ellerine sağlık.

         
Orhan S.
Mantolama   29/10/2020

Çok olumlu değerlendiriyorum.İşlerinde ehil olduklarına kanaat edince birçok detayı uygulama ustalarına bıraktım.Aynı gün gerekli malzemeler geldi ertesi gün iskele gelip ehil personel tarafından sıva ve mantılama başlayınca kararlarımızdaki isabetle çok morallendik.İlgi ile sonuçları bekliyoruz.

         
Aysun A.
Mantolama   23/07/2020

Halit Bey'le ilk once Sile'deki mustakil evimizin dis cephe mantolama isi icin anlasmistik. Daha sonra evimizin teras, pencere, kapi vernikleri ve ic duvar boyama islerini de yapmasini rica ettik. Bizi hic uzmedi, istedigimiz her detayi hemen yerine getirdi. Kendisini musteri memnuyetini esas alan, isini severek yapan bir usta olarak tanidik. Kisa sure icinde cabucak tum isleri tamamladi. Kaliteli iscilikten, fiyattan ve kisa surede islerin tamamlanmasindan memnun kaldik.

Popüler Mantolama Bölgeleri
Mantolama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz