Hizmet Ver
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

4 İstanbul Ataşehir Özel Eğitim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 274 Özel Eğitim Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ataşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 274 Özel Eğitim Öğretmeni, Ataşehir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,8 puan, Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Ataşehir içinde yazılan 131 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 281 kişi Ataşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Ataşehir İstanbul Özel Eğitim Öğretmeni

Zeynep S. photo

Zeynep S.

03.10.2020

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Marmara üniversitesi özel eğitim sınıf öğretmenliğinden mezunum yaklaşık 11 yıldır grup ve bireysel eğitim vermekteyim.11 yıldır takip ettiğim öğrencilerim var.Denver testi uygulayıcı sertifikam var.Agde gelişim testi,küçük adımlar gelişim programlarında çalıştım.Tohum otizm vakfı okulunda staj...

Mustafa Ç. photo

Mustafa Ç.

21.09.2020

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Alanında uzman, 7 yıllık öğretmenim. Marmara Üniversitesi mezunuyum ve kamuda çalışmaktayım.

Derya K. photo

Derya K.

21.11.2021

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

6 yıllık çalışma tecrübemle tamamen otizm , uyaran eksikliği, gecikmiş konuşma gibi durumlarla gelen 0-6 yaş grubu çocuklarla çalışıyorum. Erken müdahale erken tanı ve yoğun eğitimle bu grup çocuklarla kaydedilen ilerleme gelişim süreçleri bakımından da değerlendirildiğinde başarı yüzdesinde diğer...

Sinem T. photo

Sinem T.

12.02.2026

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

17 Yıllık Özel Eğitim Tecrübesi ile, Psikolojik Danışmanlık Aile Terapisi Otizm davranış bozuklukları Ergenlik dönemi Dil Konuşma Terapisi Floortime Ergoterapi Özel Öğrenme Güçlüğü

Fatma B. photo

Fatma B.

13.03.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Özel gereksinimli öğrencilerimizin sahip olduğu yetersizliği minimum düzeye indirmeyi,yapabildikleriden yola çıkarak potansiyellerini maksimum düzeye ulaştırmak hedefimizdir. Özel öğrencilerin, özel öğretmeni olarak öğrencilerimizin günlük hayatta kendi ihtiyaçlarını karşılayacak bağımsız bireyler...

Duygu K. photo

Duygu K.

08.03.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Lisansım Okul Öncesi Öğretmenliği, yüksek lisansım ise Özel Eğitim. 7 senedir özel eğitim alanında otizmli bireylerle çalışmaktayım.

Peri T. photo

Peri T.

04.11.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi lisansımı %100 ingilizce İstanbul Gelişim Üniversitesinde tamamladım. 9 yıldır özel çocuklarla çalışmaktayım. Şu anda da bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde öğretmen olarak görev yapmaktayım. Uzman öğretici olmamın yanı sıra ABA eğitimi sistemiyle özellikle otizmi...

Mehmet E. photo

Mehmet E.

02.10.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Özel Eğitim Öğretmenliği Lisans Mezunuyum. Dokuz yıllık eğitim sektörü tecrübem bulunuyor. Şimdiye kadar farklı yaş gruplarından özel gereksinimli onlarca bireyle çalıştım

Nurgül Y. photo

Nurgül Y.

16.04.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Özel eğitim ve rehabilitasyon alanında uzmanlaşmış bir özel eğitim öğretmeniyim. Lisans eğitimim ve mesleki tecrübem boyunca farklı gelişim gösteren bireylerle birebir ve grup çalışmaları yaparak çok yönlü bir deneyim kazandım. Zihinsel yetersizlik, otizim spektrurum bozukluğu (Aba eğitimi...

Cennet T. photo

Cennet T.

28.09.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

15 yıldır ilkokulda özel eğitim öğretmenliği yapıyorum. Çalışma saatlerimin dışında öğleden sonra özel çocuklara okuma yazma, temel matematik, okul öncesi beceriler, ince motor, dikkat becerileri ve sosyal becerilerde destek sağlıyorum. Detaylı bir değerlendirme sonrası desteklenmesi gereken...

Ceren Ş. photo

Ceren Ş.

16.09.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

2021 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. 2022 yılında ise Yıldız Teknik Üniversitesinde yine PDR alanında yüksek lisans yaptım ve uzmanlığımı aldım.

Esra Ü. photo

Esra Ü.

21.08.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Lisans Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. Ayrıca Eğitim Bilimleri Enstitüsü Özel Eğitim bölümünde yüksek lisans yaptım. On üç yıldır özel eğitim alanında çalışmaktayım. On üç yıl boyunca otizm, dil konuşma, down sendromu, özel öğrenme güçlüğü, dehb gibi birçok tanı grubuyla çalıştım. Güler yüzlü,...

Muhittin B. photo

Muhittin B.

19.06.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar ben Muhittin Öğretmen.10 yıllık özel eğitim öğretmeniyim.Bu alanda otizm ,uyaran eksikliği ve özel öğrenme güçlüğü olan öğrenciler ile çalıştım.

Esra T. photo

Esra T.

13.03.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunuyum. 2018'den beri öğretmenlik yapmaktayım. 6 yıl özel gereksinim gerektiren çocuklar ile, 1 yıl kadar ise okulöncesi çocuklar ile çalıştım. Bir çok farklı çocuk ile çalışma deneyimim oldu. Çocukları çok sevdiğim...

Kadriye Y. photo

Kadriye Y.

05.11.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Dr. Kadriye Yıldız, özel eğitim alanında doktora derecesine sahip, erken çocukluk döneminde gelişimsel farklılık gösteren çocuklarla uzun yıllardır çalışan deneyimli bir uzmandır. Akademik çalışmalarında taklit becerileri, sosyal iletişim ve ebeveyn koçluğu konularına odaklanmış, bu alanlarda...

Selahattin E. photo

Selahattin E.

01.10.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Ben Selahattin Erdoğdu Özel Eğitim Öğretmeniyim . Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü mezunuyum .Birçok alanda sertifikalar ve eğitimler aldım .Şu anda özel gereksinime ihtiyacı olan çocuklarla birlikte çalışıyorum.

Kerim I. photo

Kerim I.

30.03.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. 2019 Maltepe Üniversitesi Özel Eğitim bölümü mezunuyum. Mebde özel eğitim alan öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Özel gereksinimli çocuklarla çalışmaktayım. Özel kurum ve özel ders deneyimlerim mevcuttur. Çocuklar ile oyun, etkileşim, okul dersleri, okuma yazma ve matematik alanlarinda...

Yağmur T. photo

Yağmur T.

25.04.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

20 yıllık özel eğitim tecrübem var, 10 sene rehabilitasyon merkezi iş tecrübem var,10 senedir ailelere özel eğitim desteği vermektediyim.

Minay K. photo

Minay K.

04.02.2026

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, 8 yıldır özel eğitim alanında aktif olarak görev yapmaktayım. Bu süreçte farklı kurum ve okullarda çalışarak birçok farklı gelişim alanında deneyim kazandım. Her öğrencinin bireysel farklılıklarının farkında olarak, ihtiyaçlarına uygun eğitim programları hazırlamaya özen gösteriyorum....

Hüseyin Ç. photo

Hüseyin Ç.

12.04.2026

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

8 yılı aşkın süredir özel eğitim ve Rehabilitasyon alanında aktif olarak çalışıyorum. Hem idari sorumluluk hem de birebir eğitim deneyimim sayesinde, her çocuğun ihtiyacına özel yaklaşım geliştirme konusunda güçlü bir tecrübeye sahibim. Özel gereksinimli bireylerle sabır, anlayış ve profesyonellik...

Furkan V. photo

Furkan V.

23.07.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Merhaba ben Furkan. Doğu Akdeniz Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği programından mezun olup uzman öğretici sertifikasına sahibim. 1 yılı aşkın süredir özel eğitim sektöründe uzman öğreticilik yapmaktayım.

Sinem B. photo

Sinem B.

26.08.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Lisans eğitimimi İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi’nde tamamladım ve 2021 yılında Ataşehir Şerife Bacı Özel Eğitim Anaokulu’nda kadrolu özel eğitim öğretmeni olarak göreve başladım. Üç yıldır, otizm spektrum bozukluğu başta olmak üzere bedensel ve zihinsel engel alanlarında çalışmaktayım. Bu...

Gözde S. Y. photo

Gözde S. Y.

22.06.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Uzman Klinik Psikolog olarak Nöro-gelişimsel bozukluklar, Otizm Spektrum Bozukluğu, Uyaran Eksikliği, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Disleksi gibi tanı grubunda olan çocuklara; Çocuk ve ilişki odaklı Özel eğitim uygulamaktayım. Beş senedir aktif olarak çalışmaktayım. Aile ile görüşme...

Kübra G. photo

Kübra G.

29.04.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

18 yıllık okul öncesi öğretmeniyim. Pedagojik Formasyon Eğitimim ve Okuma-Yazma eğitimim var. Okul öncesi ve İlkokul 1.sınıf Özel gereksinimi olan öğrencilere ders veriyorum.

Nida A. photo

Nida A.

04.01.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Medipol Üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık 2021, özel eğitim öğretmenliği 2022 mezunuyum. İki bölümden de yüksek onur belgesi ile mezun oldum. 2022 yılı Haziran ayında mezun olduktan sonra eylül ayında MEB bünyesinde kadrolu öğretmen olarak çalışmaya başladım. Bu üç yılın iki...

Kamil Y. photo

Kamil Y.

19.12.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Özel Eğitim Öğretmenliği mezunuyum. 1 yıl otizmli(asperger) bir çocuk ile çalıştım. Değişik vakitlerde 6-7 ay zihin yetersizliği bulunan 2 çocuk ile çalıştım. Özel Eğitim merkezinde aktif olarak çalışmaktayım.

Merve G. photo

Merve G.

08.12.2021

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Ege üniversitesi özel eğitim öğretmenliği alan mezunuyum. Gerek öğrencilik yıllarımda gerek şimdi özel eğitim alanında aktif olarak çalışmaktayım. Öğrenciyi tanıyıp uygun yöntem ve tekniklerle çalışıyorum.

Beytullah D. photo

Beytullah D.

05.12.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Özel eğitim alan öğretmeniyim 2 yıl deneyimim var otizmli öğrencilerle çalıştım çocuklarla olan iletişimime güveniyorum

Gülşah Ş. photo

Gülşah Ş.

29.09.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Merhaba ben Gülşah, 3 yıldır devlet okullarında özel eğitim öğretmeni olarak görev yaptım. Kendi oğlumda yaşadığım (atipik otizm tanılı idi) hayat tecrübesi ilede bu konuda eğitim ve formasyon eğitimi de alarak bu işin içinde resmiyette 3 yıl olsada gerçek hayat ile birlikte (4 YIL) toplamda 7...

Hasan T. photo

Hasan T.

17.02.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

2022 yılında Marmara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümünü 100/84.5 puan ile tamamladım İstanbul Ataşehir Lions Özel Eğitim Kurumları'nda ve İstanbul Kadıköy Şöhret Kurşunoğlu Özel Eğitim Kurumlarinda 1 yıl staj yaptım

Leyla G. photo

Leyla G.

05.02.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Disiplinli çalışma yöntemini her zaman temel alıp hayata geçirme gayesindeyim. Çocuklara ve mesleğime olan sevgim, mesleğimle ilgili yapılan türlü organizasyonlara katılma ve gönüllülük çalışmalarına iştirak etmemi sağlamıştır. Çocuk gelişimi alanında iki yıl, özel eğitim alanında ise lise eğitimi...

Hümeyra D. photo

Hümeyra D.

05.02.2026

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Marmara Üniversitesi Özel eğitim öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır alanda aktif olarak çalışıyorum. Bu süreçte mesleki gelişimim için çeşitli faaliyetlere katıldım. Birçok gereksinim grubundaki çocukla birebir çalıştım. Oyun ablalığı, gelişimsel destek, akademik destek gibi birçok...

Eyyup G. photo

Eyyup G.

06.11.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, Ben Eyyup Güler, özel eğitimde deneyimli bir psikologum ve öğrenme güçlüğü çeken çocuklar ve yetişkinlere destek sağlamak için buradayım. Eğitimde fark yaratmak ve bireysel potansiyelleri ortaya çıkarmak için profesyonel hizmet sunuyorum. Hizmetlerim: Öğrenme güçlüğü (disleksi, dispraksi,...

ŞEVİN B. photo

ŞEVİN B.

29.01.2026

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Ben bir FLOORTIME (DIR)terapistiyim. Çocukların bireysel gelişim özelliklerini, duygusal dünyalarını ve güçlü yönlerini merkeze alarak onlarla oyun temelli bir bağ kurmayı önemsiyorum. Her çocuğun kendine özgü bir ritmi ve yolu olduğuna inanıyor, bu yolda çocuklara ve ailelerine eşlik ediyorum....

Süleyman Ç. photo

Süleyman Ç.

12.10.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa Hasan Ali Yücel eğitim fakültesi özel eğitim öğretmenliği mezunuyum rehabilitasyon tecrübem var. Otizim, zihin Yetersizliği, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite öğrencileri ile çalıştım. Coğrafya, tarih, sosyal bilgiler derslerine hakimim. İlkokul...

M. M. G. photo

M. M. G.

23.11.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Merhaba,ismim Meral. Branşım okul öncesi öğretmenliği ve özel eğitim öğretmenliği. 20 yıldır mesleğimi severek yapıyorum ve yüreklere dokunmayı çok seviyorum. 2 çocuk annesiyim. Bireysel derslerle farklı eğitim teknikleri kullanarak çocuğunuzun eğitimine katkıda bulunurum.

Muhammed B. photo

Muhammed B.

20.10.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Problem davranışların azaltılmasında ve toplumsal uyum becerilerinin kazanımında kendime güveniyorum Her düzeyde özel gereksinime sahip birey ile çalışabilecek yetkinlik ve donanıma sahibim.

Esra N. photo

Esra N.

09.01.2024

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

Marmara Üniversitesi Okul Öncesi öğretmenliği Lisans Programı Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi Tezli Yüksek Lisans Özel Egitim Anaokulunda görev yapmakta,

Murat S. Y. photo

Murat S. Y.

07.03.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

8 yıllık özel eğitim öğretmenliği tecrübem var. Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunuyum.

Ayşe S. B. photo

Ayşe S. B.

08.02.2025

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Ataşehir, İstanbul

KTÜ işitme engelliler sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. Dil konuşma ve işitme alanında ( kekemelik, gecikmiş konuşma, işitme, davranış problemleri, okuma yazma, artikülasyon bozuklukları ) aktif olarak çalıştım.Çocuklarda ve yetişkinlerde özellikle dil konuşma bozuklukları ve işitme eğitimi...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ataşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Özel Eğitim ve Rehabilitasyon talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Özel Eğitim ve Rehabilitasyon talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Özel Eğitim ve Rehabilitasyon taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Özel Eğitim ve Rehabilitasyon hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Ataşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Ataşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon fiyatları, talep detayına göre 750 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl