En İyi 10 Ataşehir İstanbul Tenis Dersi

4 Tenis Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 23 Tenis Antrenörü ve Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Numan Demir

Numan Demir

Tenis Dersi · Ataşehir, İstanbul
Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Fakültesi 2014-2018 İstanbul Gelişim Üniversitesi Yüksek Lisans Spor Bilimi 2018-2020 bitirdim. Tenis 1.Kademe hocalık belgesine sahibim. Yaklaşık 5 senedir aktif bir şekilde tenis özel ders ve grup dersleri vermekteyim. Kişiye özel idman programları Kısa sürede karşılıklı Tenis oynayabilme Kalori ve Fit bir vucüt için gerekli olan dogru programlarla birlikte Özel ders hizmeti veriyorum.
İpek Uysal

İpek Uysal

Tenis Dersi · Ataşehir, İstanbul
16 senedir tenis oynuyorum. Aktif olarak tenis oynamayı bıraktıktan sonra antrenörlüğe başladım. Eski Türkiye şampiyonu ve eski milli tenisçiyim. Her yaş grubuna ders vermekteyim.
Gökay  Rüzgar

Gökay Rüzgar

Tenis Dersi · Ataşehir, İstanbul
YAKLAŞIK 10 YILLIK TECRÜBEM VAR. 2. KADEME TENİS ANTRENÖRÜYÜM. BİRÇOK 5 YILDIZLI OTELDE VE TATİL KÖYLERİNDE TENİS ANTRENÖRLÜĞÜ YAPTIM. HER ÜLKEDEN İNSANLA ÇALIŞTIM, OYNADIM VE DERS VERDİM. BEDEN EĞİTİMİ MEZUNUYUM VE 2.KADEME ANTRENÖRLÜK BELGESİNE SAHİBİM. DERS ALMAK İSTEYENLER ULAŞABİLİRLER.
HARUN AYDIN

HARUN AYDIN

Tenis Dersi · Ümraniye, İstanbul
10 yıllık Beden Egitimi ve Spor Ögretmeniyim. Ayrica 12 yildir Tenis Antrenorlugu yapiyorum. Bu 12 yılın 3 yılında kamudaydim. Tenis antrenorlugum surecinde cocuk ve yetiskin olmak uzere her yas grubunda özel ve grup dersleri çalışmaları yaptim. Ilk dakikadan itibaren tenis oynamanin heyecanini yasayacaginizi düsünuyorum. Sadece bireysel degil grup dersleri doğru yöntem ve teknikle yuksek verimde gecmektedir.
Selen Ergökçel

Selen Ergökçel

Tenis Dersi · Kadıköy, İstanbul
*Her yaşta ve seviyede tenis eğitimi verilmektedir. Merhaba,7 yaşından bu yana gelen 23 senelik Tenis geçmişi, 8 Yıllık Aktif Eğitmenlik Tecrübesi.1989 İstanbul doğumluyum.Çocukluğumdan bu yana tenis sporunun içinde aktif olarak bulundum.Geçtiğimiz 8 senedir aktif olarak her yaş grubundan öğrenciyle çalıştım. Öncelikli olarak Misyonum; Size tenisi yıllar harcamadan, sıkılmanıza izin vermeden interaktif bir şekilde hızlandırılmış bir eğitim programı ile sunuyorum.Bir kaç hafta içerisinde karşıl
Ali Aykurt

Ali Aykurt

Tenis Dersi · Ümraniye, İstanbul
Yaklaşık 22 senedir sporla iç içeyim. Aktif olarak 16 senedir futbol oynadım. Şuan beden eğitimi öğretmenliğinin dışında özel olarak çoçuk ve yetişkinlere özel ders vermekte aynı zamanda partnerlik yapmaktayım.
Yalçın Baysal

Yalçın Baysal

Tenis Dersi · Ümraniye, İstanbul
Merhaba 12 yıldır tenis antrenörü olarak görev yapıyorum. 3 kademe kıdemli tenis antrenörlük belgesine sahibim ve 12-14-16 yaş kategorisinde milli takım oyuncularıyla çalıştım . Bir çok başarılara ve deneyimlere sahibim.
Orhan Kocabaş

Orhan Kocabaş

Tenis Dersi · Kadıköy, İstanbul
Türkiye Tenis Federasyonu lisanslı 2.kademe tenis antrenörüyum. Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar her seviyede eğitim vermekteyim. Çocuklar başta olmak üzere her yaştan tenis meraklısı için metodik çalışmalar yapıyoruz.
Muharrem  Güner

Muharrem Güner

Tenis Dersi · Üsküdar, İstanbul
Tenis antrenör ünden Ataşehir de hafta içi saat sabah 08:00-17:00 akşam 20:00-24:00 arası hafta sonu 15:00-24:00 saatleri arasında kapalı kortta tenis dersi veya arzu ettiğiniz kortta özel ders
Gökhan  Bozkurt

Gökhan Bozkurt

Tenis Dersi · Üsküdar, İstanbul
Beden Eğitimi ve Spor bölümü mezunu Tenis alanında uzmanlığımı yapmış bulunmaktayım 2. Kademe antrenörlük belgesine sahibim. Yaklaşık 5 senedir her yaşa uygun birebir özel ders veya grup dersi vermekteyim. Kendi sitenizdeki kortlarda veya benim ayarladığım kortlarda ders alabilirsiniz. Not: Raketi olmayanlara dersde kullanım için raket temini sağlanır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuğçe G.
Tenis Dersi   16/11/2020

Tenisi sayesinde sevdim ve bundan sonra oynamaya devam edecegim , son derece profesyonel , öğretme becerisine sahip , ekipman konusunda destekledi (benim raketim yok) kendi ekipmanlarini kullanmama izin verdi , ben doğru hocaya ulasabildigim için çok mutluyum.

         
Ebru İ.
Tenis Dersi   15/11/2020

Dersler hem çok keyifli hem de çok verimli geçiyor. Motivasyonunuzu inanılmaz arttırıyor kesinlikle harika bir eğitmen. Teşekkür ederiz Yalçın Hocam :)

         
Naz Y.
Tenis Dersi   15/10/2020

Tenis zengin sporu degil, tercih sporudur. Tesekkurler Hocam engin bilgilerinizi bizimle paylastiginiz icin, sevgiler.

         
Ata A.
Tenis Dersi   07/10/2020

Yalçın Bey teknik, konsisyon ve motivasyon için çok iyi bir eğitmen. Teşekkür ederim

         
Okyay Ö.
Tenis Dersi   04/10/2020

Metin Bey'in pedagojik altyapısı çocuklarımızla hızlı ve güçlü bir iletişim kurmasını sağladı. Yeni başlayan küçük yaş grubunu teknik anlamda eğitmek ve özellikle duruş, tutuş ve vuruş konularında temel kazandırabilmek oldukça uğraştırıcı ve zorlu bir konudur. Metin Bey'in bu konuda başarılı olacağına ilk dersten inandık ve doğru bir seçim yaptığımızı anladık. Gelecek hafta derslerimize ara vermeden devam edebilmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

         
Mert K.
Tenis Dersi   03/10/2020

Antrenmanlarımızın temposu çok yüksekti hiç boşa zaman geçirmedik. Hocam da en az benim kadar koştu, yoruldu. İlk derste eksiklerimi tespit edip üzerine çalıştık ve geliştiğimi hissediyorum.

         
Burcu Ö.
Tenis Dersi   01/10/2020

Ahmet Beyle 5. dersimizi yaptik. her ders farkli bir seyler öğreniyorum. Ögrencisini çok iyi değerlendiriyor ve hatalarini duzeltmesini sagliyor. motive edici ve cok yardimci. çok teşekkürler.

         
Hülya K.
Tenis Dersi   28/09/2020

Daha önce hiç tenis oynamamıştım. İlk haftadan ikinci dersimi aldım. Murat Hoca tekniğe ve doğru öğrenmeme oldukça önem veriyor. Bunun yanı sıra sayesinde bir hayli eğlendim, günlük hayatın stresinden uzaklaştım. Uzun süre ders almayı düşünüyorum.

Popüler Tenis Dersi Bölgeleri
Tenis Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz