En İyi 10 Ataşehir İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 90 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Esra Kılıç Fotoğrafçı

Esra Kılıç Fotoğrafçı

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
Karma fotograf Atölyesi ekibi olarak tüm talep ettiginiz çekimleri harika konseptlerle ekonomik olarak sizlere sunuyoruz. Ürün ve ticari çekimlerinizin tüm detayları,ön planda olacak şekilde ticari satış platformlarına göre hazırlıyor ve size dekupe veya konsept çekimi işleyerek teslim ediyoruz.Dış çekim,portre,sosyal medya ve kişisel cekim,dügün,nişan,dogum,bebek,çocuk her çekim talebinizi sizlerle birlikte planlıyoruz en mutlu ve özel günlerinizi harika karelerle ölümsüzleştiriyoruz. -Tüm çek
Murat Şahin

Murat Şahin

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
5 yıldır profesyonel olarak fotoğraf çekiyorum. İşletmelerin ürün ve hizmetlerini satışa yönelik tercih ettikleri mecraya göre tasarlıyor ve fotoğraflıyorum. Güncel trendlerden ve akımlardan haberdar olmak için sürekli eğitim alıyor, gözlem yapıyorum. Görsel nitelikleri yüksek işler için beni her zaman arayabilirsiniz.
Samed Bayrak

Samed Bayrak

Ürün Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Sizler için ürün fotoğçılığı, katalog ve broşür tasarımı yapıyorum. Ürünlerinizi gerek yerinizde gerekse kendi stüdyomda çekip, sizlerle çekim ve düzenlemenin her aşamasında irtibatta bulunarak en uygun sonucu alıyorum. İsteğiniz doğrultusunda sizler için katalog, broşür hazırlamanın yanında sosyal medya hesaplarınız için gerekli dijital içerikleri de sunabilirim.
Yigit Mastaklar

Yigit Mastaklar

Ürün Fotoğraf Çekimi · Ümraniye, İstanbul
Ben yılardır e-ticaret fotoğrafları çekmekteyim, iki sene ürün fotoğrafçısı olarak Markafonide çalıştım, sonrasındaysa bir özel şirkette ürün fotoğrafçısı olarak başlayarak e-ticaret müdürü oldum. Sonrasındaysa eşimle birlikte şirket kurduk ve kendi ürünlerimizi bir çok platformda satmaktayız, ve kendi studyomuzu kurduk, kendi ürünlerimizi ve bir çok meslektaşımızın fotoğraflarını çekmekteyiz. Sık sık fotoğraf çekimlerimiz olmakta ve bir mankenle anlaşmamız var. Fotoğraflarınızı mankenli veya m
Ahmet Selçuk Özel

Ahmet Selçuk Özel

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
Merhaba, Ürün fotoğrafçılığı, katalog & moda fotoğrafçılığı, mimari fotoğrafçılık ve yiyecek-içecek & yemek fotoğrafçılığı yapmaktayım. Üst düzey ekipmanlar ile çalışmaktayım. Titizlik ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğum önemi almış olduğum yorumlardan görebilirsiniz. Çalışabilmek dileğiyle.
Ayşegül İpek

Ayşegül İpek

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
Karma Fotoğraf Atölyesi olarak tüm özel günlerinizde yanınızdayız.Fotoğrafçılığın her alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.
Toltek Medya

Toltek Medya

Ürün Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Yaratıcı ve kaliteli ürün fotoğraf çekimlerimiz ile ürünlerinizin satışlarını hızlandırıyoruz. Konsept ve still life fotoğraf çekimleri, markanın kalite ve prestiji için büyük önem taşımaktadır. Profesyonel çekilmiş fotoğraflar satış, pazarlama ve reklam aracı olarak kullanırken, size getireceği faydalardan birkaçı; * Profesyonel konsept ürün çekimleri ile ürünü en net haliyle tanıtma * İlgi çeken ve merak uyandırıcı fotoğraflar ile sanal / reel alanlarda tanıtılan ürünleri satın almaya ikna
Urnisa Gahramanova

Urnisa Gahramanova

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
2014 yılından bu yana yemek ve ürün fotoğrafçılığıyla uğraşıyorum. Çeşitli dergiler, restoranlar, şirketler ve kitaplar kitapları için profesyonel yemek, ürün fotoğrafçılığı ve food styling yapmaktayım. Instagram hesabımdan çalışmalarıma göz atabilirsiniz. https://www.instagram.com/urnisa/
Dns Atölye

Dns Atölye

Ürün Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Bir projede kullanılan fotoğrafın kalitesi, başarısının önemli bir bileşenidir. Şirketinizin için profesyonel ve yüksek kaliteli fotoğraflara veya kişisel fotoğraflara ihtiyacınız varsa fotoğrafçılarımız size ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunacaktır. Bir moda fotoğraf çekimi, web sitesi fotoğraf çekiminden çok farklıdır, bu yüzden ona iyi bakmak gerekir. Uzmanlarımız size hizmet vermeden önce gereksinimlerinizi anlamayı sağlayacaktır.
Elham Bagheri

Elham Bagheri

Ürün Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Sayın müşteriler Düğün fotoğrafçılığı ve görüntüleri ve reklam ürün tanitim 10 yılı deneyime sahip .ve Photoshop ile profesyonel olarak çalışmak. Dilerseniz size yakindan çalışma örneglerimi getirebilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yaşariye Y.
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/01/2021

Aşırı samimi ve tatlı bir insan kendileri, hemen yardımcı olup, aileden birisi gibi hissiyat yaratıp rahatça konuşabiliyorsunuz. Şiddetle tavsiye ederim :)

         
Yavuz G.
Ürün Fotoğraf Çekimi   30/12/2020

Fotoğraf çekimleri harikaydı, çok teşekkür ederiz. armut.com ailesinden arama yapan herkese Yücel Bey ile çalışmanızı öneririm.

         
Hürmüz Ç.
Ürün Fotoğraf Çekimi   26/12/2020

Çok çok keyifli bir çalışmaydı. Emeğiniz, detaylı çalışmanız için gönülden teşekkür ederim. Çok profesyonel, kusursuz bir çalışma oldu. Başka projelerde görüşmek üzere.

         
Arif U.
Ürün Fotoğraf Çekimi   04/12/2020

İlk andan itibaren yaklaşımları çok profesyonel. Verdiğimiz ücretin karşılığını aldık. Tekrar iş yapmayı planlıyoruz.

         
Murat G.
Ürün Fotoğraf Çekimi   29/10/2020

Gayet hizli ve duzgun bir sekilde geldi urunlerimizi cekti tam zamaninda gorselleri yolladi. Urunleri bekledigim gibi transparanlariyla yollamasi avantaj oldu. Her urunu paket yan yana koyabildim. Ellerine sağlık Volkan hocam.

         
Ali Ü.
Ürün Fotoğraf Çekimi   27/07/2020

Yapmış olduğa işe duyduğu saygı üst düzey. Samimi ve çözüm odaklı müşteri memnuniyeti önceliği olan dürüst bir arkadaş. Ekipmanları ve kalite anlamanında çok iyi. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Selçuk Y.
Ürün Fotoğraf Çekimi   20/07/2020

Tüm detay işlemleri benden onay alarak, taleplerimi ve beklentilerimi sorarak tam istediğim ve beklediğim şekilde ürünlerimin fotoğraflamalarını zamanında yapıp teslim etti. Eline, emeğine sağlık. Mutlaka tekrar çalışmak isteriz :)

         
İrem Y.
Ürün Fotoğraf Çekimi   08/07/2020

Volkan Bey’le e-ticaret sitesine koyacağımız ürünlerimizin çekimi için çalıştık. Ortaya çıkan işin kalitesinin ötesinde Volkan Bey memnun olduğumuzdan emin olmadan bırakmadı sağolsun. Kendisi işinde çok tecrübeli ve başarılı. Her şey istediğimizden de iyi oldu. Tekrar ihtiyacımız olduğunda düşünmeden onunla çalışırız.

Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz