En İyi 10 Aydın Kartvizit Tasarımı

4 Kartvizit Tasarımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Aydın civarında 11 Kartvizit Tasarımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fırat Y.

Fırat Y.

Kartvizit Tasarımı · Didim, Aydın
Eger Kaliteli Bir İşletmeysen Benim Yaptıgım Tasarımlarla Daha Kaliteli Bir Mekan Olacaksın Emin Ol Ve Yaptıgım Örneklere Bakmadan Geçme
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emrah Akmaz
Kartvizit Tasarımı   26/12/2019

İletişimi ve ilgisi başarılı. Sorunsuz bir şekilde işi tamamlaması ve fiyat konusunda makul olması açısından tavsiye edeceğim bir tasarımcı. Teşekkürler.

         
Selcen Zorlu
Kartvizit Tasarımı   07/11/2019

Can Bey muhteşem bir iş çıkardı. Üstelik sadece iş yapmakla kalmadı, bana bir çok konuda, sabırla özenle telefonda destek oldu. İşin hazırlanma aşamasında devamlı irtibat halinde olduk. Benim fikirlerimi de dikkate alarak benim kafamdakinden daha güzel tasarımlar yaptı. Aldığı paranın kat kat fazlasının hak eden, hem yetenekli, işinin ehli hem de çok kibar, anlayışlı biri ki zamanımızda bunları bir arada bulmak çok zor. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

         
Hande Ercan
Kartvizit Tasarımı   31/10/2019

Bulut beyle logo ve kartvizit tasarımımız için çalıştık. İşini titizlikle yaptığı ve bizi her aşamada can kulağıyla dinleyip ona göre hareket ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz, umarım başka bir projede tekrar çalışırız :)

         
Cemal Can Fidan
Kartvizit Tasarımı   25/10/2019
gallery thumbnail

Sude Hanımdan stüdyom için kartvizit tasarımı desteği aldım ve tam olarak istediğim şeyi gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ediyorum, kesinlikle tavsiye edeceğim bir tasarımcı.

         
Gizem Sağlam
Kartvizit Tasarımı   08/10/2019

Kendileriyle iletişime geçtikten sonra çok kısa bir sürede aklımdakine çok uyan bir kartvizit tasarımına sahip oldum. Titiz ve hızlı çalışmalarından ben çok memnun kaldım, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlayan insanlarla iş yürütmek isteyen herkese tavsiye ederim ❤️.

         
Orkan Yıldırım
Kartvizit Tasarımı   19/09/2019

Kısa sürede çok başarılı bir iş çıkardı, düşüncemizden çok daha ötede bir çalışma oldu, kibarlığı ve işini özenle yaptığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle, herkese tavsiye ederim.

         
Arzu Harmancı
Kartvizit Tasarımı   06/09/2019

Çok teşekkür ediyorum. Bu kadar uygun fiyat verince bu kadar kaliteli bir ürün alacağımı düşünmemiştim. ama dört dörtlük bir kartvizit olmuş. Tam istediğim gibi...

         
Derya Alan
Kartvizit Tasarımı   09/07/2019

Ali bey gece gündüz demeden her ne istediysem anında aksiyon aldı. Hatta hayatımda en kararsız olduğum işlerden birini sayesinde muhteşem bir şekilde tamamladık. Sonuna kadar işi takip etti kargo aşamasında bile çok titiz bir şekilde bana iletilip iletilmediğini izledi. Bu sebeple hem kalite hem işi sahiplenmesiyle kendisine teşekkür ederim. Güveni hakediyor tereddüt dahi etmenize gerek yok

Kartvizit Tasarımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz