En İyi 10 Bafra Boya Badana | Armut

En İyi 10 Bafra Samsun Boya Badana

4 Boya Badana Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Berati B.

Berati B.

Boyacı (Boya Badana Ustası) · Bafra, Samsun
İş öncesi siz özel müşterilerimize dürüstçe vereceğimiz hizmet ve iş sonrası size temiz bir ev bırakmak için bu işteyim
Kadir K.

Kadir K.

Boyacı (Boya Badana Ustası) · Bafra, Samsun
30 yılı aşkındır sürdürdümüz hizmet siz değerli müşterilerimizi tatmin etmede en öncü kuruluş olma iddaasında ve ful dekor adı altında herzaman ve uygun fiyat seçenekleriyle daima hızmetınızdeyız bafra samsun sinop ve size ulaşabıleceğimız her yerde hizmetımızı sürdürmeye devam edıyoruz.
Mehmet  K.

Mehmet K.

Boyacı (Boya Badana Ustası) · Bafra, Samsun
Ev, İşyeri veya ofis boya ve dekorasyonlarınız için ücretsiz keşifimiz vardır. Siz Hayal Edin Biz Yapalım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bilal Altuner
Boya Badana   27/07/2018

Sadık usta belirttiği zamanda geldi, işini temiz yapıyor. Sadece bir yerde alçı geç kuruduğu için boya iz yapmıştı. Fotoğraflarını çekip ustaya gönderdim, hemen ertesi gün sabah gelip düzeltti ve o bölgeyi tekrar boyadı. Ve gayet güzel bir iş çıkarmış oldu. İşine gerçekten ‘SADIK’ bir usta. Tavsiye ederim.

         
Burak Kaçan
Boya Badana   21/06/2018

Gerçekten cok güleryüzlü ve işini iyi yapan bir usta çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim

         
Ali TAŞDEMİR
Boya Badana   19/06/2018

Nurullah Usta ve Emrullah gerçekten işlerinin ehli. Ayrıca severek ve işlerinin hakkını vererek bu işi yapıyorlar. Her ikisi de dürüst, saygılı ve samimiler. Normalde Annem iz kolay kolay işçilik beğenmez. Hakkını vererek yaptıkları işlerini Annemiz de çok beğendi. Nurullah Ustayla anlaştığımızın dışında ekstra işler oldu. Bu yerlerde de bize yardımcı oldu. Bundan sonraki boya işlerimizde de kendisi ile çalışmak istiyoruz. Nurullah ustayı ihtiyacı olan tüm tanıdıklarımıza tavsiye ediyoruz.

         
Ayşegül Saltan
Boya Badana   07/06/2018

Ruhat usta gerek işine zamanında gelmesi ile gerekse işini temiz yapması ile çok memnun kaldığım bir boya ustası oldu. Özellikle kapılara boya değerse sildiği için ekstra takdir ettim.İşi dediği zamanda bitirdi.

         
Mesut Kul Medya
Boya Badana   05/06/2018

Aradığınız boyacı çok temiz çalışıyor. Temiz iş yapıyor hiç bir yeri kirletmiyor. Kaliteli memnuniyet odaklı zamanında teslim ediyor. İletişimi çok iyi ve çok nazik Herkese tavsiye ederim.

         
Azerşin Saraç
Boya Badana   02/06/2018

Nida bey tam konuştuğumuz saatte geldi, benim için çok önemli olan güler yüzlü tavra sahipti. Yanı sıra işine karşı son derece ilgili, ciddiyetle yaklaşan , sabırlı bir kişi. En önemlisi de mevcut işi dışında o anda istediğim 2 farklı işime daha katkıda bulundu ve bunun için de çok makul bir ek ücret talep etti. Gerek kendim için, gerekse başka ihtiyacı olanlar için her zaman tavsiye edeceğim birisidir. Siz de hiç düşünmeden arayabilirsiniz. Teşekkürler Nida usta, teşekkürler Armut..

Boya Badana hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz