En İyi 10 Bağcılar İstanbul Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bağcılar civarında 24 Psikolog hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Nevzat  Aslan

Nevzat Aslan

Psikolog · Bahçelievler, İstanbul
LISANS EGITIMI : PSIKOLOJI (IAÜ) VE FELSEFE (AÜ) YÜKSEK LISANS: PSIKOLOJI (IAÜ) BDT TERAPI AILE DANISMANLIGI (YTÜ) Psikoterapi ile Psikolojik sorunlarinizdan, islevsiz düsüncelerinizden, kaygilarinizdan ve fobilerinizden kurtulabilirsiniz. Ergen ve Yetiskin Bireylerle agirlikli olarak Panik Atak - Depresyon - Kaygi Bozukluklari calisiyorum. Pandemi nedeniyle online görüsme yapiyorum, yüzyüze görüsmelerimi Bahcelievler ve Bahcesehir'de gerceklestiriyorum. Yüzyüze görüsmede ücret degismekt
Burcu Büge

Burcu Büge

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Uzman Psikolog Burcu Büge, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite giriş sınavında Türkiye’de en başarılı ilk 100 öğrenci arasına girerek Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü Üstün Başarı Bursu ile kazandı. TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’ndan (BİDEB) ve Vehbi Koç Vakfı’ndan aldığı başarı burslarıyla lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde %100 burslu yaptı. Yüksek lisans bitirme çalışmasını Prof.
Gizem İren

Gizem İren

Psikolog · Küçükçekmece, İstanbul
Klinik Psikolog Gizem iren Acıbadem Üniversitesi - Psikoloji İstanbul Gelişim Üniversitesi - Klinik Psikoloji
Ayşe Nezahat Olgun

Ayşe Nezahat Olgun

Psikolog · Bayrampaşa, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji ve İstanbul Üniversitesi İlahiyat mezunuyum. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Bezmialem Üniversitesi ortak programıyla Klinik Psikoloji yüksek lisansımı yaptım. Kanada, Amerika gibi ülkelerde Psikoloji ve İngilizce üzerine eğitimler aldım. Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapiler ve Cinsel Terapi uygulamaları yapıyorum.
Ezgican Eren

Ezgican Eren

Psikolog · Bayrampaşa, İstanbul
İŞ DENEYİMİ -Bakırköy Prof. Dr. Mahzar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi -Vakifta kanserli çocuklar ile gönüllü olarak çalışmalar yürüttüm. -Çağlayan Adliyesi -Proje dahilinde üstün zekalı çocuklar ile çalıştım. -Otizm, down sendrom, asperger sendrom gibi tanı almış çocuklar ile çalışmaktayım. -Yetişkinler ile online seanslar yapmaktayım. EĞİTİMLER Şema Terapi Aile Danışmanlığı Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Ölüm ve Yas Terapisi Yas Danışmanlığı Terapötik
Esma Sancaktutan

Esma Sancaktutan

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Çocuğunuzun iç dünyasını anlayabilmek, kendini açmasını sağlayabilmek için ona en sevdigi seyi veriyoruz Oyunu. Yetiskinlere bireysel terapi ile çocuklara oyun terapisiyle profesyonel destek sağlıyoruz. Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans mezunuyum.Oyun Terapisi ve Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulama Egitimi aldim.
Murat Can Sözüer

Murat Can Sözüer

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Psikoloji Lisans eğitimimi Altınbaş Üniversitesinde tamamladı. Daha sonrasında Okan Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladı. Bilişsel Davranışçı terapi, Şema Terapi ve Gottman Çift Terapisi Eğitimini tamamlamış bulunmakta. 2017'den beri düzenli olarak, Bakırköy de özel bir terapi merkezinde Bireysel ve Çift olarak danışanlara Psikoterapi Uygulamakta.
Eren Reçber

Eren Reçber

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Merhabalar psikoloji bölümü mezunu olup aynı zamanda psikoterapistim. İleri BDT beceri uygulamaları, Depresyon, Panik bozukluk, Obsesif kompülsif bozukluklar, Sosyal anksiyete bozukluğu, Yaygın anksiyete bozukluğu ve özgül fobi, Travma sonrası stres bozukluğu, Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konularında teorik ve pratik terapi becerisine sahibim. Aldığım üniversite dışındaki sertifika ve uygulayıcı belgelerim çocuk ergen ve yetişkin üzerine olup; Çocuk değerlendirme performans ve pr
Müberra Gizem Yıldız

Müberra Gizem Yıldız

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Lisans ve Yüksek lisansımı yurtdışında tamamladıktan sonra mesleki hayatıma başladım. Uzmanlaştığım alanlar bireysel terapi (anksiyete depresyon fobi), evlilik-çift terapisi ve cinsel terapidir. Çocuklar için gelişim testleri ve wısc-r zeka testi uygulaması yapmak yetkim de vardır.
Meryem Durgun

Meryem Durgun

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Uzman Aile Danışmanı ve Psikolog Meryem Durgun, lisans ve yüksek lisans eğitimi boyunca birçok projede gönüllü olarak çalışmış ve bilim çalışmaları kapsamında aile ve çift terapisi üzerine araştırmalar yapmıştır. Görüşmelerde yaşam olaylarına ilişkin düşünce, duygu ve davranışları fark etme ve fark edilen bu düşünce ve duygularla yeniden ilişki kurma temel amaçtır. Anlam terapisi ile amaç, hedef belirleme ve anlamlandırma çalışmaları üzerine çalışmaktadır. -Çift terapisi -Aile Danışmanlığı -Ai
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Esra D.
Psikolog   23/02/2021

Bugün kardelen hocamla ilk seansı.Anlattiginiz herşeyi sizinle yaşıyor,mimikleriyle söylediğiniz herşeyi hatirlamasiyla en derinden hissediyorsunuz.Sordugu sorular sizi bambaşka yerlere götürüyor.İlk seans bu kadar güzel gecebilirdi. Daha önce aldığım seanslar gibi değildi bambaşkaydı.Kardelen hocamla çok yol katedecegime eminim nerdeyse.İyiki tanıdım sizi

         
Buse Ç.
Psikolog   16/01/2021

Merhabalar. Nazan Memiş Şahin,hayatımı olumlu yönde değiştireceğine inandığım bir insan,bana değer veren,anlayan.Nazan Hanım işini gönüllü olarak;bizlere yardım etmek niyetiyle icra ediyor.İyi ki Rabbim onla karşılaştırmış. Teşekkür ediyorum.

         
Eren T.
Psikolog   17/12/2020

Arzun hanım ile ilk seansımızı yaptık. Kendisi sorunlarımı anlatırken çok rahatlattı beni. Seanslarımıza devam edicez.

         
Gamze K.
Psikolog   15/11/2020

Şahin bey geçirdiğim zorlu bir sürecin daha kolay bir şekilde geçmesine yardımcı oldu. Her şeye karşı yorgun, bitkin ve isteksiz hissediyordum. Şahin bey'le seanslara başlamanın çok katkısını gördüm bu süreçte. Şuan kendimi daha iyi hissediyorum her şey için çok teşekkür ederim.

         
Oğuz G.
Psikolog   01/10/2020

Yaklaşımını ve anlayışını çok beğendim. Empati özelliği çok yüksek... Faydalı olacağını düşünüyorum. Görüşmelere devam edeceğim.

         
Elif B.
Psikolog   23/09/2020

Bir sürü doktor denedim şu zamana kadar benimle hiç bu kadar ilgilenip soru soran hakkımda notlar alıp ilgilenen birisiyle karşılaşmamıştım. Bir doktor gibi değil de arkadaş gibiydi çok memnum kaldım diğer seansımızı merak bekliyor olucam.

         
Gizem C.
Psikolog   07/09/2020

Çok karamsardım kendime haksızlık yapmada üzerime tanımıyordum, özguven problemi yaşıyordum. Gökhan hocayla görüştüğüm daha ilk seansta farkı hissedebiliyordum. Bana hayatımda büyük kolaylık sağlayacak tekniği öğretti. Kendisine her şey için teşekkür ederim

         
Gökçe A.
Psikolog   20/08/2020

Vefa Bey’den güncel olarak terapi almaya devam ediyorum. Daha iyi hissetmemi sağlayıp, Obsesif kompülsif bozukluğunu kontrol altına alabilmem konusunda gerçekten yardımcı olduğunu hissediyorum. İşini profesyonelce yapan, içten ve samimi birisi. Tavsiye ediyorum!

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz