Hizmet Ver
İç Mimari Çizim

4 İstanbul Bahçelievler İç Mimari Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 225 İç Mimari Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Bahçelievler İç Mimari Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 225 İç Mimari Çizim Uzmanı, Bahçelievler içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Bahçelievler içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bahçelievler içinde yazılan 238 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 396 kişi Bahçelievler İç Mimari Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bahçelievler İstanbul İç Mimari Çizim Uzmanı

Tuğba B. photo

Tuğba B.

15.03.2023

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Merhabalar, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezunum. 4 yıldır piyasada aktif olarak çalışıyorum. Tasarım, kontsept, projelendirme, teknik çizim, imalat çizimleri, 3d görselleştirme vs hizmetleri veriyorum.

Can D. photo

Can D.

01.02.2023

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

25 yaşındayım. İç Mimar mezunuyum. Bahçeşehir Üniversitesinde İç Mekan Tasarımı üzerine yüksek lisans yapıyorum. 3 yıldan beri Galataport İstanbul projesinde iç mimar olarak çalışmaktayım. 3d max, vray, sketchup, photoshop, autocad gibi programları ileri düzeyde kullanıyorum. Sertifikalarım var....

Merve Nur K. photo

Merve Nur K.

28.12.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Merhabalar , ben iç mimar Merve Nur, profesyonel olarak 3d model ve render almaktayım.

Halit A. photo

Halit A.

08.02.2023

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Biz, mimarlar ve iç mimarlardan oluşan İstanbul'da karma bir ekibiz. Her türlü konut, villa, otel, sosyal binalar ve hastane projelerinde mimari, iç mimari ve uygulama projesi alanlarında çalışıyoruz.

Büşra D. photo

Büşra D.

07.12.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Merhabalar, Mimarlıktan mezun olduktan sonra iyi bir şirkette tasarım yapmaktayım. Aynı zamanda freelancer olarak iç mimari, dış mimari, grafik tasarım gibi işlerde rol almaktayım.

Fatih Furkan T. photo

Fatih Furkan T.

04.10.2020

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

İçmimar olarak istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda mesleki yetkinlik, bilgi ve tecrübelerimizle; konut , ofis , otel , mağaza , kafe ve restaurant alanında hem teknik hem estetik açıdan nitelikli projeler üretiyoruz ,

Ecem Y. photo

Ecem Y.

02.07.2019

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Kaliteli ve hizli tasarimlara ulasmak icin basvuracaginiz adres.Hizli guvenilir bir is ortakligina kefil olmanin yani sira isteklerinizin karsiligini alabileceginiz bir ic mimarim.

Ysmicmimarlik photo

Ysmicmimarlik

05.11.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

İç mimari proje ve danışmanlık hizmeti vermekteyim.17 yıldır bir fiil çalışmış bulunmaktayım.Herkonuda sizlere yardımcı olmak isterim.

İnci G. photo

İnci G.

19.04.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Meslek hayatımdaki deneyim ve tecrübelerim doğrultusunda iç mimari danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Ömer C. photo

Ömer C.

27.08.2021

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba ben Mimar Ömer, Mesleğimle ilgili Mimarlık ve Tasarım alanında tüm bilgi ve birikimlerimi temiz, doğru ve dürüst bir şekilde aktarmaya hazırım.

Talha ÇORAK photo

Talha ÇORAK

28.01.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır. Verdiğim hizmetleri şu başlıklar altında toplayabiliriz. Mimari Tasarım Proje ve Uygulama...

İlkay K. photo

İlkay K.

30.10.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

1991’de de başladığım MÜGSF İçmimarlık Bölümü Lisans Eğitimimin ardından, yine MÜGSF İçmimarlık Bölümü’nde, “BANKALARDA KURUMSAL KİMLİK“i konu aldığım tezimle Yüksek Lisansımı tamamladım. 30 yıllık mesleki tecrübemle, “Tasarım ve Projelendirme” konusunda hizmet vermekteyim. Tasarım aşaması...

Ayşe B. photo

Ayşe B.

19.12.2021

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Lisans eğitimimin ardından edindiğim bilgi birikim ve tecrübe ile kendimi geliştirme imkanını eriştim. Planlı ve özenli çalışmak ön plana aldığım yeteneklerimdendir. İnşaat alanında gördüğüm eğitimler yeni bilgiler öğrenmeme sebep oldu. Bu sayede kendini her anlamda yetiştiren ve geliştiren bir iç...

Merve C. photo

Merve C.

23.01.2023

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, mimari ve iç mimari projeler için; Danışmanlık verebilirim Render alabilirim. Pafta tasarımları yapabilirim. 3 boyutlu modelleme yapabilirim. İç mimari ve mimari çizimler yapabilirim.

EÇA Yapı Tasarım photo

EÇA Yapı Tasarım

21.10.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Merhabalar EÇA Yapı Tasarım İç mimarlık şirketiyiz. Yaptığımız işler cafe,pastane,restoran,fırın vb. işlerin teknik resmini 3D mekan tasarımlarını danışmanlık ve anahtar teslimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Xatun A. photo

Xatun A.

03.03.2023

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Ben,Hatun Aliyeva 2021yılında Azerbaycan Devlet Ressamlık Akademisi İç Mimarlık bölümünden mezun oldum.Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İç mimarlık bölümünde yüksek lisans eğitimi almaktayım. Konut, cafe-restaurant, villa,ofis,otel, güzellik ve spa merkezleri,mağaza gibi alanlarda mimari...

Büşra Ç. photo

Büşra Ç.

01.12.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

LYRA Mimarlık olarak, sizlerin istek ve düşünceleriyle kendi bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak, sizlere her detayı özenle tasarlanmış projelerimizi sunuyoruz. Genç ve dinamik bakış açısıyla geliştirilen projenizle yaşam alanlarınıza dokunmayı hedefliyoruz.

Hamit Hakan K. photo

Hamit Hakan K.

06.10.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

İç mimari destek - modelleme - 3boyutlu çizimler - realistik renderlar - çalısmalarımı merak eden varsa instagram:hkaracaymimarlik sayfasından ulaşabilir.

Ayşegül G. photo

Ayşegül G.

02.03.2015

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, 18 yıllık deneyimli iç mimarım. Konsept hazırlama, 3 boyutlu çizim ve iş takibi, kısacası anahtar teslim işlerde uzmanım. Mobilya ve ince işlerde ekibimiz uzmandır.

Ece T. photo

Ece T.

12.08.2020

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Bir mimar olarak her mekanın verdiği hissin o mekanla ilgili en önemli şey olduğunu düşünüyorum. Mekanlarınızla ilgili isteklerinizi dinleyip, kullanım amacınızı gözeterek kısa süreli değil uzun süreli tasarımlar gerçekleştirme hedefinde çalışıyorum.

Selin P. photo

Selin P.

24.02.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

2016 yılında kurulan İÇ YAPI MİMARLIK firması olarak, İç Mimari Proje ve Proje Uygulaması yapmaktayız. Konsept projeler tasarlayarak, İç Mimari yenilikçi, farklı, benzersiz projeler tasarlamayı amaç edinmekteyiz. Zamanında teslim, hem proje çizimlerimiz için hem de uygulama projelerimiz için en...

Sinem Ş. photo

Sinem Ş.

03.02.2023

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Tasarımın öncü olduğu, teknik çizim detaylarının tamamının hakim olduğu sizlerin istekleri ile gerçekleştirilen İki boyutlu ve üç boyutlu projeler için sizlere hizmet vermekteyim.

Sonsuz D. photo

Sonsuz D.

14.06.2021

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

SONSUZ DİZAYN, evinizin veya ofisinizin güzel ve huzur verici olmasını istiyor. Doğru tasarımla her mekanın bambaşka bir görünüme kavuşabileceğini biliyoruz. Zaman geçirdiğiniz mekanları, ayrılmak istemeyeceğiniz mekanlara dönüştürmenize yardım edelim. Tasarım ekibimiz, mekanınıza o mükemmel...

STM MİMARLIK photo

STM MİMARLIK

05.10.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Mimari Plan | Proje | Tasarım 3D Tasarım| Modelleme İç Mekan Tasarımı Gerçekçi Renderlar

Aleyna İ. photo

Aleyna İ.

16.12.2022

İç Mimari Çizim · Bahçelievler, İstanbul

Ev, Ofis ,Cafe ,Güzellik Merkezi , Tiny House iç mekan tasarımı 2d detay çizim 3d modelleme ve render Danışmanlık

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçelievler İç Mimari Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bahçelievler İç Mimari Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimari Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimari Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimari Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimari Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimari Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimari Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimari Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Bahçelievler İç Mimari Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Bahçelievler İç Mimari Çizim fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 21000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl