En İyi 10 Bahçelievler İstanbul Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 47 Psikolog hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Vedat D.

Vedat D.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
"İnsanın hayatında iki büyük gün vardır: Doğduğu gün ve neden doğduğunu keşfettiği gün" William Barclay İşte, psikoloji bilimine ilgim böyle başladı. Neden doğduğumu keşfettiğim bilimi öğrenmeye başladım. Sonrası aşağıda okuyacağınız gibi gelişti. İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü Yüksek Onur Öğrencisi seviyesinde dereceyle bitirdim. Psikoloji eğitimim süresince Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde kapalı psikoz servisinde stajyer psikolog olarak çalıştım. Özel bi
Rahime K.

Rahime K.

Psikolog · Bahçelievler, İstanbul
BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ DİKKAT EKSİKLİĞİNİ GİDERME YÖNTEMLERİ HEDEF BELİRLEME /KARİYER PLANLAMA SINAV KAYGISI VE SINAV TEKNİKLERİ TERCİH DANIŞMANLIĞI ÖĞRENCİ TAKİPVE DANIŞMANLIK REHBERLİK ENVANTERLERi UYGULAMA Merhabalar, 1986 Beyoğlu doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü / Yıldız Teknik Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği mezunuyum. 2008 yılından itibaren Eğitim camiasının içindeyim,Dersanecilikle başladığım Psikolojik Danışmanlık & Rehber Ö
Burcu B.

Burcu B.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Uzman Psikolog Burcu Büge, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite giriş sınavında Türkiye’de en başarılı ilk 100 öğrenci arasına girerek Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü Üstün Başarı Bursu ile kazandı. TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’ndan (BİDEB) ve Vehbi Koç Vakfı’ndan aldığı başarı burslarıyla lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde %100 burslu yaptı. Yüksek lisans bitirme çalışmasını Prof.
İdil  K.

İdil K.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
4 duvarın arasına sıkışıp kalacak kadar derdiniz var mı ? Her zaman bir odanın içinde iki koltuk ve birbirine bakan insanlar olmak zorunda değiliz. Yetişkinler için klinik içindeki psikologdan sonra sahildeki psikoloğunuz da olabiliriz. Duvarlara bakarak değil denize bakarak konuşup hem sporunuzu hem terapinizi aynı anda yapabiliriz. Siz de kendinizi 4 duvar içinde değil derin nefesler alarak bulabilir başka bir bakış açısı kazanabilirsiniz.
Aslı E.

Aslı E.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
1993 yılında Eskişehir de doğdum. 2011 yılında Eskişehir Anadolu Lisesi nden, 2017 yılında ise tam burslu girdiğim Çankaya Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında Eskişehir Devlet Hastanesi nde psikoloji biriminde, psikiyatri kliniğinde, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi nde ve AMATEM de zorunlu stajımı yaptım. Mezun olduktan sonra İdem Dikkat Geliştirme ve Aile Danışmanlığı Merkezi nde çalıştım. Şu anda İstanbul Esenyurt Üniversitesi nde Klinik Psikoloji a
Esma S.

Esma S.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Çocuğunuzun iç dünyasını anlayabilmek, kendini açmasını sağlayabilmek için ona en sevdigi seyi veriyoruz Oyunu. Yetiskinlere bireysel terapi ile çocuklara oyun terapisiyle profesyonel destek sağlıyoruz. Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans mezunuyum.Oyun Terapisi ve Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulama Egitimi aldim.
Büşra Y.

Büşra Y.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Terapi,kendini keşfetmenin başlangıcıdır. Doğru yol almak ise kendinizi olumsuz ve olumsuz yanlarınızı kabul etmek ve dönüşüme hazır olmakla mümkündür. Bilinçli bir ruh,dönüşümle mümkün olacaktır ancak. Bu yüzden alanında etkin ve yetkili bir Terapist Psikologla çalışmaya geç kalmadan başlayın . :)
Nevra Gülay  Ç.

Nevra Gülay Ç.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Merhaba İsmim Nevra Gülay Çaylıoğlu. Klinik Psikoloğum. Bilişsel Davranışçı terapi, Şema terapi , Çözüm odaklı terapi , Çocuk Merkezli Oyun terapisi uygulayıcısıyım. Aynı zamanda logoterapist ,ve regresyon terapisti olarak da çalışmaktayım.18 yıldır meslek elemanı olarak çocuk, ergen ve yetişin danışmanlığı yapmaktayım. Sorunlara değil çözümlere odaklanan ve önemli olan kişinin gerekli yaşam becerilerini öğrenmesini temel alan danışmanlık yöntemlerine öncelik vermekteyim. Kendini keşfeden, yap
Merve  K.

Merve K.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Merhaba Ben Klinik Psikolog Merve Koyuncu, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Kum Terapisi, Kukla terapisi Hipnoterapi yöntemi ile çalışıyorum. Ebeveynlik becerileri ve çocuklarla ilgili her türlü akademik ve psikolojik problemler için başvurabilirsiniz.
Aysu Ş.

Aysu Ş.

Psikolog · Bakırköy, İstanbul
Merhaba , kendini tanımak ve değiştirmek için terapi en iyi yollardan biridir .Yaşadığınız her an yapacaklarınızı ertelemeyin. Beraber çalışmak isteyen danışanlarım terapiyi yöneten kişiler olucaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
R. Z.
Psikolog   03/01/2020

Daha ilk görüşmemiz olmasına rağmen çok memnun kaldım. Dikkatlice dinleyip sorular sordu. Olaylara daha farklı bakmamı sağladı.

         
NESLIHAN ÇAKMAK
Psikolog   20/12/2019

Gerçekten kendimi bulmama yardım eden, karanlık yollarda kaybolmaya yüz tutmuşken yolumu aydınlatan Enes bey e sonsuz teşekkür ederim. Hayatıma ve yaşama farklı bir pencereden bakmamı sağladığınız için teşekkür ederim.

         
Gönül Akdemir
Psikolog   10/12/2019

Öncelikle mutsuz bir şekilde gittiğim yerden mutlu olarak döndüm. Sibel hanım çok ılımlı ve çok güler yüzlü ve içinizi gerçekten ısıtan bir insan ve yaptığı uygulamalarla kendimi iyi hissettim ve yavaş yavaş kendimi buluyorum kendimle yüzleştim ve rahat ettim.. İnanıyorum ki insan huzur bulduğu ortamı ister ben çok huzur buldum şiddetle tavsiye ediyorum.Sibel hnm işinde gerçekten çok iyi, mutlu bir şekilde ayrıldım devamı olacak.Ve kendimi bulacağım,çok teşekkür ederim Sibel hanıma ve armut a

         
Leyla İslamoğlu Orhan
Psikolog   21/11/2019

Psikolojik yardıma ihtiyaç duyduğumda siteniz sayesinde tanıştığım psikoloğum. Henüz tanıştık diyebilirim. 2 .seansımı tamamladım.Bence şu an bir şeyler söylemek için çok erken.Ama inanıyorum doğru yoldayım.

         
Buket Özcan
Psikolog   20/11/2019

Tolga bey gerçekten çok iyi bir dinleyici ve ben görüşmeden çok memnun kaldım kesinlikle devam etmeyi düşünüyorum herkese tavsiye ederim

         
Özer Ümsel
Psikolog   16/11/2019

Aysu Hanim'a yoğun depresyon ve kendimi değersiz hissetme (kvdo) şikayeti ile gittim. iyileşme uzun vadede olabilir tabii ancak ilk seanstan sonra şunu söyleyebilirim ki Aysu Hanım gerçekten bu işi sevdiği için ve işinde iyi olduğu için yapıyor. En önemli farkı danışanlarına gercekten onları anladığını hissettiriyor ki bu işin en önemli parçası kanımca. son dönemde açık ara en memnun kaldığım psikolojik danışmanlık oldu. Konuya yaklaşımı çok profesyonel ve metodik. Teşekkürler Aysu Hanım.

         
Melis Gökzade
Psikolog   08/10/2019

Gamze hanım'a konulara başka bir yönden bakabilme yetisi kazandırdığı ve sorunumu profesyonel yaklaşımı ile çözmeme yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.

         
Psikolog   16/09/2019

Nurhan hanim cok kibar sakin ve durusu güven veren bir hanim efendi. Onunla bu uygulama sayesinde tanistim ve cok memnunum. Tavsiye ederim. Isinde iyi oldugunu ilk gorüste farkedebilirsiniz.

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz