Hizmet Ver
Yabancılara Türkçe Özel Ders

4 İstanbul Bahçelievler Yabancılara Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 112 Yabancılara Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bahçelievler Yabancılara Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 112 Yabancılara Türkçe Özel Ders Öğretmeni, Bahçelievler içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Bahçelievler içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Bahçelievler içinde yazılan 830 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 63 kişi Bahçelievler Yabancılara Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Bahçelievler İstanbul Yabancılara Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Nilay Ö. photo

Nilay Ö.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü öğrencisiyken İngilizce Öğretmenliği ve İngiliz Dili Edebiyatı Bölümü öğretim kadrosu ve öğrencileri aracılığıyla dışarıya yaptığım çeviriler, verdiğim İngilizce, Türkçe, Matematik dersleri ile mantıklı bir çerçevede devam etti, üstüne, mezuniyet sonrası çok...

Ebubekir İ. photo

Ebubekir İ.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Türkçe dilini öğrenmeyi geliştirmeyi isteyenlere hem kendi yerimde hem de öğrencinin evinde özel ders verebilirim. Bekir İnal

Novamind Eğitim Kurumu photo

Novamind Eğitim Kurumu

24.04.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

3-6 Yaş İngilizce Okul Öncesi Eğitim ve Evde Eğitim Hizmeti amacımız; çocukların İngilizceyi ezberleyerek değil, yaşayarak öğrenmelerini sağlamak. Eğitim programımızda çocuklar İngilizceyi bir ders olarak değil, günlük yaşamın doğal bir parçası olarak deneyimler. Her çocuğun öğrenme hızının ve...

Volkan S. photo

Volkan S.

17.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Türkçe, İngilizce ve matematikten özel ders (ilkokul- ortaokul) veriyorum. Türkçe ve matematik alanlarında doktora çalışmalarım mevcuttur.

Saliha P. photo

Saliha P.

14.04.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, ben Arapça öğretmeni Saliha İmam Hatip öğrencileri için Arapça ve Kur’an-ı Kerim dersleri, İlkokul öğrencilerine ders desteği ve ödev yardımı, Yabancılara Türkçe eğitimi veriyorum. Bu alanda sertifikam bulunmaktadır. Derslerimi öğrencinin seviyesine göre sade, anlaşılır ve sabırlı bir...

Yağmur B. photo

Yağmur B.

27.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Hey there! My name is Yağmur and I’m currently studying at Boğaziçi University. I have some experiences with Erasmus students in my school who were eager to learn Turkish. Thanks to them I discovered how much I enjoy spreading my culture, teaching my mother language to curious foreigners and...

Oğuz K. photo

Oğuz K.

19.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Hello, I’m Oğuz. I teach Turkish online to foreigners, especially Spanish-speaking students. I have more than 10 years of experience in Turkish and Spanish language education. My lessons are clear, practical and focused on real communication. Instead of making students memorize random words, I...

Buket B. photo

Buket B.

12.03.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Öğrencilerimle bireysel ilgilenerek sınavlarına hazırlık noktasında yardımcı oluyorum. 5 yıllık deneyime sahibim.

Göktuğ K. photo

Göktuğ K.

09.03.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Geleneksel Eğitimi Unutun: Yapay Zeka Destekli, Analitik ve Yeni Nesil Öğrenme! Merhaba! Sıkıcı ezberlere dayalı eğitim kalıplarını yıkmak için buradayım. YTÜ-Makine Mühendisliği altyapımın getirdiği analitik düşünceyi, eğitime olan tutkumla harmanlayarak öğrencilerime sadece "ders" değil, "vizyon"...

Özgür H. photo

Özgür H.

11.03.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

13 yıllık meslek birikimimle uzaktan ya da yüz yüze ders desteğiyle sizi başarıya ulaştıracak bir öğretmenim. Planlı ve sınav türüne özgü nokta atışı teknik ve yöntemlerimle derslerimden en yüksek verimi alacağınıza garanti veriyorum.

Beyza Y. photo

Beyza Y.

10.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Arapça özel dersi Meb te öğretmen olarak çalışan Hakan Çiçek veriyor. Arapça Mütercim tercümanlık mezunu. Din kültürünü Beyza Yalçınkaya veriyor.

Fatih K. K. photo

Fatih K. K.

19.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhabalar 26 yıldır Türkçe ile ilgili pek çok alanda hizmet vermekteyim, özellikle birkaç yıldır öğrenci koçluğu yapmaktayım. Öğrencilerimin öğrenme biçimini tespit ederek kişiye özel öğrenme metotları kullanıyorum. Uzun yıllardır ilkokullar için okuma yazma okul derslerine takviye ,Ortaokullar...

Cihat K. photo

Cihat K.

09.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Yabancılar için Türkçe öğrenme sürecini, ezberci kalıplardan uzaklaştırarak tamamen mantığını kavratan, eğlenceli ve interaktif bir modele dönüştürüyorum. Online derslerimizde, dil bilgisi kurallarını analitik bir planlamayla en sade şekilde aktarırken, öğrencimin günlük hayatta hızla akıcı...

Esra K. photo

Esra K.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Şu anda Rus okulunda çalışıyorum ve 4 yıldır anadili Rusça olanlara Türkçe dersi veriyorum.

Bermal C. photo

Bermal C.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Bununla birlikte yabancılara Türkçe öğretimi alanında eğitim aldım, sertifikam mevcut. Rahat ve eğlenceli öğretime önem veriyorum. Ders alan her öğrencimle sıkılmadan dersi tamamlamak amacındayım. 4 yıldır sınıf öğretmenliği ve özel ders vermek...

Nida E. Y. photo

Nida E. Y.

02.03.2023

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Farsça diline hakimim tercümanlık ve yabancılara Türkçe özel ders ve akademik destek vermekteyim

Fulden K. photo

Fulden K.

07.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Türkçe öğretmenliği alanında 10 yıllık mesleki deneyime sahibim. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerle çalışarak okuma, yazma, dil bilgisi ve paragraf becerilerinin geliştirilmesine destek oldum. Ayrıca eğitim koçluğu yaparak öğrencilerin ders çalışma alışkanlığı kazanmalarına, hedef...

Özün G. A. photo

Özün G. A.

06.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Hâlihazırda devlet okulunda ücretli Sınıf öğretmenliği yapan bir Türkçe öğretmeniyim. Yıllarca kpss-ags çalıştığım için eğitim bilgilerim taze. İlerlemeci eğitim felsefesini benimsemiş, özel ders konusu da tecrübeli yeni nesil bir öğretmenim. İlkokul kademesinden lise sona kadar her yaş grubuna...

Ayhan Z. photo

Ayhan Z.

15.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

10 yıllık öğretmenlik tecrübemle okul öncesi, ilkokul ve ortaokul (1-7. sınıf) seviyelerinde öğrencilere birebir özel ders vermekteyim. Okul Öncesi Öğretmenliği, Tarih ve Özel Eğitim alanlarında eğitim aldım. Öğrencilerin akademik ve gelişimsel ihtiyaçlarına yönelik bireyselleştirilmiş programlar...

Timur Ç. photo

Timur Ç.

10.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

10 yıllık sınıf öğretmeniyim. Aynı zamanda Yabancılara Türkçe öğretimi alanında da altı yıllık tecrübem var.

Abdul M. S. photo

Abdul M. S.

26.03.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba! Ben Abdul Mumtaz SARWARİ. Türk dili üzerine akademik düzeyde çalışmalar yürüten bir eğitmenim. Türkçenin sadece güncel yapısına değil, tarihsel kökenlerine ve dil bilgisi mantığına da hakimim. Derslerimde dilin kurallarını ezberletmek yerine, mantığını kavratmayı ve öğrenciyi Türk...

Bilge T. photo

Bilge T.

03.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Derslerimde kendi hazırladığım slaytları ve materyalleri kullanarak konuları daha anlaşılır ve pratik hale getiriyorum. Amacım, sadece teorik bilgi vermek değil, aynı zamanda öğrencinin konuyu gerçekten kavramasını sağlamak.

Esra I. photo

Esra I.

09.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi olarak ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere Türkçe derslerinde destek veriyorum. Derslerimde öğrencinin seviyesine uygun, anlaşılır ve sabırlı bir anlatım benimserim. Amacım sadece sınav başarısını artırmak değil, aynı zamanda okuma, anlama ve...

Avadan S. photo

Avadan S.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Yabancılara türkçe özel dersleri A1-A2-B1-B2 seviyesinde veriyorum. ders materyalleri ogrenciye tarafimdan gonderiliyor. Ders programı öğrenciye özel hazırlanıyor. Даю частные уроки русскоязычным. С нуля до В2.

Berra Ş. photo

Berra Ş.

24.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, ben Berra. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul kademesindeki öğrencilerimiz için Matematik, İngilizce ve Türkçe branşlarında özel ders veriyor, aynı zamanda onlara okul sonrası "ödev ablalığı" ve eğitim koçluğu yapıyorum. ​Günümüzde...

Mehmet C. photo

Mehmet C.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

İstanbul üniversitesi edebiyat fakültesi 2000 mezunuyum. Yıldız teknik üniversitesi yabancılara Türkçe öğretimi yüksek lisans yaptım. 15 yıldır yabancılara hem uluslararası okulda hem özel derslerde hem de özel kurslarda eğitim verdim. Ayrıca 2003 ten beri dershanelerde üniversite hazırlık ve...

Hayriye N. A. photo

Hayriye N. A.

19.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba! Ben Hayriye Nisa Akyünci. Derslerimi Eğitim Fakültesi "Türkçe Öğretmenliği" altyapımla ve Yıldız Teknik Üniversitesi uzmanlık sertifikamla yürütüyorum. DİLMER ve Uluslararası Öğrenci Birliği bünyesindeki konuşma kulübü tecrübemle dil bariyerini hızla aşmanızı sağlıyorum. Eğitimlerim...

Duru S. photo

Duru S.

26.04.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba ilk orta ve lise düzeyinde türkçe edebiyat dersleri veriyorum. Türk Dili Edebiyatı öğretmeniyim.

Hamza B. photo

Hamza B.

23.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Yabancılara Türkçe öğretimi konusunda sabırlı ve anlaşılır bir yöntemle online ders veriyorum. Günlük konuşma, gramer, okuma ve yazma becerilerini pratik odaklı şekilde geliştiriyoruz. Dersler seviyeye özel planlanır ve öğrencinin ihtiyacına göre ilerler. Hedefim, kısa sürede akıcı ve özgüvenli...

Nisan C. photo

Nisan C.

05.04.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, 7 yıllık deneyime sahip İngilizce öğretmeniyim ve çeşitli yaş gruplarına özel ders verdim. Daha önce yabancılara Türkçe ders verme deneyimim de bulunuyor. Zeytinburnu ve Bakırköy civarında yüz yüze ders verebilirim.

Ebrar M. photo

Ebrar M.

16.03.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba :) I'm Ebrar, a 23 years old psychologist from Turkiye. I've been interested in different languages and cultures ever since I was a little child. That's how I had so many international friends from all over the world. I like to talk with people about anything and I'll be very gladly teach...

Burhan K. Ö. photo

Burhan K. Ö.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde Türkçe'nin Yabancı Dil Olarak Öğretimi ve dil bilgisi dersleri aldım. Programlar neticesinde katılım belgem de bulunmaktadır. Farklı toplumlardan insanlarla bir araya gelmeyi seviyorum. I got Teaching Turkish for Foriegners Program Attendance...

Selim Ö. photo

Selim Ö.

11.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Yabancılara Türkçe öğretiminde öğrencinin dili günlük hayatta rahatça kullanabilmesini hedefliyorum. Derslerimde konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini seviyeye uygun şekilde birlikte geliştiriyorum. Görsel materyaller, videolar ve dijital kaynaklarla dersleri daha verimli ve keyifli hale...

Tuğçe M. photo

Tuğçe M.

17.06.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Türk dilinde doktora yaptım. Nişantaşı Üniversitesi'nde TÖMER'de çalışmaktayım. Ankara Üniversitesi'nden Yabancılara Türkçe Öğretimi sertifikası aldım. 5 yıldır bu işi yapmaktayım. Lider Koleji'nde de ilkokul Türkçe Öğretmeni olarak çalıştım, 3.,4. ve 5.sınıfları okuttum. Şu an ise ileri seviye...

Zülal S. photo

Zülal S.

21.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. Yabancılar için Türkçe dersi vermekteyim.

Emine Ç. photo

Emine Ç.

13.02.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Marmara üniversitesi sertifikalıyım. Türkçeyi ve öğretmeyi seviyorum. İlk derste seviye tesbiti ve tanışma yaptıktan sonra kişiye özel program çıkarıp aylık kurlar halinde ders işliyoruz A1-A2, B1-B2, C1-C2. Mesafemize göre online veya yüzyüze tercih ediyorum. Arkadaşlarınızla birlikte ilan...

Gökçe C. photo

Gökçe C.

26.03.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Aynı üniversitede Türk dili alanında yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak akademik altyapımı derinleştirdim. Yedi yılı aşkın süredir aktif olarak öğretmenlik yapıyorum. Bu süreçte yalnızca müfredatı aktaran bir...

Melike A. photo

Melike A.

10.04.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ilkokul ve okul öncesi öğrencilerine Matematik, İngilizce ve Temel Kodlama alanlarında özel ders veriyorum. Amacım öğrencilerin dersleri daha iyi anlamalarını sağlamak bol bol soru çözmelerine yardımcı olmak öğrenmeyi eğlenceli hale...

Zeynep G. photo

Zeynep G.

18.05.2026

Yabancılara Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

10 yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. Her sınav için Türkçe -Edebiyat özel ders vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçelievler Yabancılara Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bahçelievler Yabancılara Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Yabancılara Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Yabancılara Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Yabancılara Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Yabancılara Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yabancılara Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Yabancılara Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Yabancılara Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Bahçelievler Yabancılara Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Bahçelievler Yabancılara Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 370 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl