Hizmet Ver

4 Bakırköy Pedagog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 124 Pedagog hizmet vermeye hazır.

Pedagog

En İyi 10 Bakırköy Pedagog

Dilara Günlük photo

Dilara Günlük

09.02.2021

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Gelen danışanlarımda ilk olarak, gözlem ve aileden alacağım bilgiler ışığında çocuğu değerlendirip gerekli gördüğüm taktirde dikkat, görsel algı, dil gelişimi ve zeka Testleri uygulayarak çocukların Gelişim seviyelerini ölçmekteyim. Böylece çocukların eksik yönlerine Göre bir plan oluşturup...

Esma Sancaktutan photo

Esma Sancaktutan

16.01.2021

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Çocuğunuzun iç dünyasını anlayabilmek, kendini açmasını sağlayabilmek için ona en sevdigi seyi veriyoruz Oyunu. Yetiskinlere bireysel terapi ile çocuklara oyun terapisiyle profesyonel destek sağlıyoruz. Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans mezunuyum.Oyun...

Büşra Akbaş photo

Büşra Akbaş

14.12.2020

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Merhabalar, ben psikolog Büşra Akbaş. Çocuk terapileri alanında çalışıyorum. Deneyimsel oyun terapisi, çocuk-ergen şema terapisi ve çocuk testleri uygulayıcısıyım. Çalışmalarımı instagram hesabım olan adresinden inceleyebilirsiniz.

Sümeyye Akgül photo

Sümeyye Akgül

18.11.2020

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Psikolog Sümeyye Cantürk Lisans eğitimini İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ‘inde tamamlamıştır . Lisans öğrenimi boyunca Rehberlik Araştırma Merkezi, Okyanus Koleji, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Özel Danışmanlık Merkezlerinde stajlarını tamamlamıştır. Bunun yanında Lisans...

Yonca Aras photo

Yonca Aras

08.12.2021

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Ben Psikolog Yonca Aras. Ekol olarak Bilişsel Davranışçı terapi yöntemi ile çalışıyorum. Danışanlarımı Bakırköy İncirli’de bulunan kliniğimde görüyorum. Özellikle Yetişkin ve çocuk, ergen alanında terapi yapmaktayım. Çalışma alanlarım çocuklarla; gelişim testleri yapmaktayım, disleksi, öğrenme...

Büşra Ağır photo

Büşra Ağır

02.01.2022

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Psikolojik Danışmanım. Online olarak psikolojik danışma hizmeti vermekteyim. Sembolik bir ücret karşılığında 2-10 yaş aralığındaki çocuklara oyun terapisi hizmeti vermekteyim. Oyun terapisi seanslarımı yüz yüze gerçekleştirmekteyim.

Lale Gül Volkan photo

Lale Gül Volkan

01.02.2021

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Psikologum ayni zamanda İngilizce dersi veriyorum 10 yıldır. Anaokulu, ilkokul,ve ortakul gruplarının okul ders ödevlerine destek veriyorum.

Zeynep Feyza Uçan photo

Zeynep Feyza Uçan

22.09.2021

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

2020 Psikoloji mezunuyum. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansa devam ediyorum. Çocuklarla Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, yetişkinlerle BDT ile çalışıyorum. Zeka testleri ve değerlendirme testleri uyguluyorum.

Abide Yücel photo

Abide Yücel

10.02.2018

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

Uzm. Psk. Dan./Pedagog Abide Yücel 13 Haziran 1990 tarihinde Kopenhag doğumlu olan Abide Yücel; İlkokul, ortaokul, lise eğitimlerini Kopenhag’da tamamladı. İlk üniversitesini University College Copenhagen (UCC-Storekøbenhavn) de Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık/Sosyal Pedagog bölümünü severek...

Seda Kurt photo

Seda Kurt

11.10.2015

Pedagog · Bakırköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Psikoloji lisans programını ve yine aynı üniversitede Nörobilim Yüksek Lisans Programını bitirdim. Şu anda Klinik Psikoloji alanında ikinci yüksek lisansımı tamamlıyorum. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Aileler için Filial Oyun Terapisi, Theraplay Oyun Terapisi,...

Müşteri Yorumları

Armut’ta Bakırköy Pedagog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bakırköy Pedagog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bakırköy Pedagog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Pedagog için Bakırköy içinde toplam 124 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 48 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Bakırköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 653 kişi Bakırköy Pedagog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Bakırköy Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Pedagog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Pedagog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Pedagog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Pedagog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Pedagog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Pedagog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Pedagog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Pedagog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Pedagog fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.