Hizmet Ver

4 Bakırköy Uzman Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 101 Uzman Psikolog hizmet vermeye hazır.

Uzman Psikolog

En İyi 10 Bakırköy Uzman Psikolog

Hilal İçer photo

Hilal İçer

09.07.2019

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

İlkokul ve ortaokul öğrenimini İstanbul’da, lise öğrenimini Tekirdağ’da tamamlamıştır. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji dalında uzmanlığa başlamıştır. Psikolog Hilal Demiray lisans...

Emine Rana Fırat photo

Emine Rana Fırat

23.05.2019

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

İstanbul Kültür Üniversitesinde Psikoloji bölümünden 2013 yılında tam burslu olarak okuyarak mezun oldum. 2014 te Kadın Sığınmaevinde şiddet görmüş kadın ve çocuklarla çalışmaya başladım.Tam zamanlı olarak bir çok kadın ve çocuğun hayatının en zor sürecine dahil olmak benzeri zor bulunan deneyimler...

Aylin Işık photo

Aylin Işık

25.07.2021

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

Şema Terapisti olma yolunda ilerliyor, duygudurum bozuklukları, kaygı bozuklukları, bağımlılık ve ilişki sorunları ile ilgileniyor.

Aslı Ergün photo

Aslı Ergün

23.11.2020

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

1993 Eskişehir doğumluyum. Çankaya Üniversitesi Tam Burslu Psikoloji mezunuyum. Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımı psikanalitik yönelimli olarak sürdürmekteyim.

Tahsin Ataş photo

Tahsin Ataş

15.12.2020

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

Almış olduğum Bilişsel Davranışçı Terapi , Cinsel Terapi ve Aile ve Çift Terapisi sayesinde ; Obsesif ve Kompulsif Bozukluklar Fobiler Bipolar Bozukluk Depresyon Kaygı Bozukluklukları Cinsel Problemler ( Erken boşalma , Sertleşme bozuklukları , Kadınlarda Anorgazmi , Vajinismus ) Aile ve Çift...

Murat Tarhan photo

Murat Tarhan

03.01.2021

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

Psikoloji bölümünü yüksek onur derecesiyle bitirdim, öğrenimim boyunca 2 sene psikanalitik çalışmada bulundum. Psikanalitik psikoterapi çalışmaktayım.

Merve Dilare Karadeve photo

Merve Dilare Karadeve

23.10.2020

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

Merhaba ben Uzman Psikolog Aile Danışmanı Dilara Çalışkan Karadeve, Lisans eğitimimi İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde başarıyla tamamladım. Lisans Eğitimimden sonra, meslek hayatımın 2. Yılı dolduğunda alanda uzmanlaşmak için yüksek lisansa eğitimine başlamaya karar verdim ve bu...

Müberra Gizem Yıldız photo

Müberra Gizem Yıldız

08.02.2019

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

Çalıştığım alanlar bireysel terapi (depresyon, anksiyete, fobi), evlilik-çift terapisi ve cinsel terapidir. Çocuklar için gelişim ve Zeka testi uygulaması yapmaktayım.

Göksu Çakır photo

Göksu Çakır

17.01.2020

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG Bilişsel Davranışçı ve Şema Terapi ekolüyle ergen ve yetişkin bireylerle çalışmaktayım. Çalıştığım başlıca konular: depresyon, anksiyete, obsesif kompulsif bozukluklar, kişilik bozuklukları, travma, sosyal fobi, tükenmişlik sendromu, özgüven problemleri, stresle başa çıkma,...

Damla Kuran photo

Damla Kuran

06.01.2021

Uzman Psikolog · Bakırköy, İstanbul

Danışan/hasta değerlendirmeleri yapmaktan bireysel formülasyon, tedavi planları geliştirme, uygulama ve güvene dayalı sağlıklı terapötik ilişkiler kurmaya kadar, eğitimim ve deneyimlerim beni psikolojik sağlığı geliştirmeye ve tedavi etmeye hazırladı. İletişim, organizasyon ve dokümantasyondaki ek...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bakırköy Uzman Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bakırköy Uzman Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bakırköy Uzman Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Uzman Psikolog için Bakırköy içinde toplam 101 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 981 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Bakırköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,635 kişi Bakırköy Uzman Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Bakırköy Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl