Hizmet Ver
Fizik Tedavi (Fizyoterapist)

4 İzmir Balçova Fizyoterapist Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balçova civarında 58 Fizik Tedavi Fizyoterapisti hizmet vermeye hazır.

Balçova Fizik Tedavi (Fizyoterapist) için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 58 Fizik Tedavi Fizyoterapisti, Balçova içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Balçova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Balçova içinde yazılan 153 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 431 kişi Balçova Fizik Tedavi (Fizyoterapist) için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Balçova İzmir Fizyoterapist

Ebru K. photo

Ebru K.

20.06.2022

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. 1 senedir hastanede staj yapıyorum ve evde fizik tedavi hizmeti sunuyorum. Lütfen ayrıntılar için mesaj atınız.

Muhammed Furkan A. photo

Muhammed Furkan A.

18.08.2021

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu'ndan mezunum.

Mehmet Ş. photo

Mehmet Ş.

14.04.2022

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

2017 Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunuyum Dokuz Eylül Üniversitesinde şuan tez yazma aşamasında olduğum yüksek lisans egitimim bulunmakta klinik pilates, Mulligan konsepti mobilizasyon eğitimim vardır. Şuan özel bir özel eğitim merkezinde çalışmaktayım daha öncesinde ise huzrevi ve klinik pilates...

Toprak Can A. photo

Toprak Can A.

26.01.2022

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Merhaba ben Toprak, Lisans Fizyoterapi ve Rehabilitasyon mezunuyum. Daha önce Ege Üniversitesi Hastanesi, Altay Spor Kulübü, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Balçova Termal Otel Fizik Tedavi Merkezinde Staj deneyimlerim oldu. Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarım.

Abdullah G. photo

Abdullah G.

28.07.2022

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Ortopedik , nörolojik , pediatrik gibi daha bir çok alanda farklı tanılarda farklı metodlar uygulayarak iyileşmeyi hızlandıran teknikler kullanarak hastalarda memnuniyeti gözle görüp güzel geri dönüşler alıyoruz .

Serkan Y. photo

Serkan Y.

27.09.2017

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Çocuklarda fizyoterapi ve rehabilitasyon, CP (cerebral palsi), Nörolojik , Ortopedik hastalıklar ve yaralanmalarda fizyoterapi ve rehabilitasyon Romatolojik hastalıklarda fizyoterapi ve rehabilitasyon Omurga, omurilik yaralanmalarında fizyoterapi ve rehabilitasyon Klinik Pilates, Ayak ve Omurga...

Hilal U. photo

Hilal U.

14.09.2021

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. 1.seviye manuel terapi, kinezyolojik bantlama ve graston teknikleri eğitimi aldım.

Ramıl A. photo

Ramıl A.

17.07.2021

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Ben Fizyoterapist Ramil AHMADOV. 2021 yılında Celal Bayar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden birincilikle mezun oldum. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi Nörolojik fizyoterapi alanında yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Aynı zamanda İzmir içi Evde Fizik Tedavi Hizmeti...

Beril K. photo

Beril K.

13.09.2022

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Ortopedi pediatri nöroloji alanlarında tecrübeli bir fizyoterapistim. Bel- boyun fıtıkları ve ağrıları konusunda genç ve yaşlı geniş bir hasta yelpazesi ile çalıştım. Tedaviye aldığım kişilere egzersiz tedavisi, kuru iğneleme, kupa terapisi, bantlama gibi çeşitli yöntemlerle fizik tedavi...

Sinem Ç. photo

Sinem Ç.

05.11.2020

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Balçova, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesinde yüksek lisans yapmaktayım. Lisans eğitimim süresince Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde Nöroloji-Nöroşirurji - Beyin ve Sinir Cerrahisi - Fizik Tedavi Ünitesi - Göğüs Hastalıkları ve Göğüs...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Balçova Fizik Tedavi (Fizyoterapist) Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Balçova Fizik Tedavi (Fizyoterapist) ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Fizik Tedavi (Fizyoterapist) talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Fizik Tedavi (Fizyoterapist) için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Fizik Tedavi (Fizyoterapist) talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Fizik Tedavi (Fizyoterapist) taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Fizik Tedavi (Fizyoterapist) talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Fizik Tedavi (Fizyoterapist) için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Fizik Tedavi (Fizyoterapist) hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Balçova Fizik Tedavi (Fizyoterapist) fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Balçova Fizik Tedavi (Fizyoterapist) fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl