En İyi 10 Balçova İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balçova civarında 135 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ezgi  D.

Ezgi D.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Üniversite bir den beri özel ders veriyorum.(10 yıldır)5 yıldan beri özel bir okulda matematik öğretmenliği yapıyorum
Berhem K.

Berhem K.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Marmara unv. Mezunu Ortaokul matematik öğretmeniyim. Uygun fiyata Saglam bir TEMEL e sahip olmasini istediginiz ilk ve ortaokul çocuklariniz için iletişime gecebilirsiniz. İzmir merkez ilçeleri. Saygilar.
Oğuz P.

Oğuz P.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Merhaba ben 9 eylül üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri öğrencisiyim aileme yük olmamak açısından ilköğretim,lise mat1 ve ayrıca coğrafya derslerini ezbere değil öğrenmeye dayalı bir eğitim anlayışıyla vermekten kıvanç duyarım.saygılarımla.
Serkan  D.

Serkan D.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Merhaba ben deu üniversitesi tıp fakültesinde okuyorum. Boş zamanlarımda sınava çalışan bir öğrenciye haftada belli saatlerde özel matematik dersi vermek istiyorum😊 Özellikle ayt'de(tyt 34.25 ayt de ise 40 net yaptım) sorun çeken ve balçova'ya yakın olan öğrenciler bana ulaşabilir Herkese güzel çalışmalar dilerim😊😊
Evren Z.

Evren Z.

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir
Ankara üniversitesi doktora mezunuyum. Matematikle ilgili her türlü probleminizde yardımcı olurum. Genel olarak "MATEMATİK VE GEOMETRİ" alanında yardımcı olabilirim. Daha detaylı olarak; ***İlköğretim takviye matematik ve geometri, *** Lise takviye matematik ve geometri, ***Üniversite düzeyi matematik ve geometri (lineer cebir, analitik geometri, diferansiyel geometri, analiz ; linear algebra, analytic geometry, differential geometry, calculus) .
Ahmet G.

Ahmet G.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Boğaziçi mezunu Metematik Öğretmeninden her seviyede ilkogretim-lise okul derslerine takviye LGS ile TYT-AYT Sınavlarına hazırlık METEMATİK dersi verilir.Ayrintilar:ahmethocamatematik.com da
Sedenay S.

Sedenay S.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Dokuz Eylül Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. Matematik ve Geometri konularında özel ders veriyorum.
İbrahim Y.

İbrahim Y.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik bölümünden mezunum şuan aktif olarak Final Eğitim Kurumda Matematik Öğretmenliği yapmaktayım.
Kerem T.

Kerem T.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
Tıp öğrencisiyim. Sistemin işleyişini biliyorum. Öğrencilerle iyi iletişim kuruyorum. Daha önce özel ders deneyimim oldu
İldem E.

İldem E.

Matematik Özel Ders · Balçova, İzmir
İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul düzeyine tüm derslerden özel ders verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selvi Utlu
Matematik Özel Ders   07/07/2020

Kenan hocam çok deneyimli ve sıkıcı anlatımı kesinlikle yok. 0 matematikten sadece 3 derste matematik yapabilir hale getiren sevgili hocama çok tesekkurlerimi iletiyor ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Eylül Yaprak
Matematik Özel Ders   17/06/2020

sayısal derslerimde çok sıkıntı çekmeme rağmen volkan hoca sayesinde sevmediğim dersi de sevmeye başladım. Anlaşılır bir anlatım şekli var ve bu büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda çok sıcakkanlı birisi. Böyle bir hocayla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

         
Asya Asya
Matematik Özel Ders   31/05/2020

Kendisi gerçekten çok başarılı bir öğretmen.Onu seçerek en doğru kararı verdiğime inanıyorum.Matematiği asla anlamayan biri olarak şuan baya bir yol katettik.Matematiğe dair ön yargısı olan, ben yapamıyorum, anlamıyorum diyen varsa İbrahim Hocamızla tanışsın.Seviyenize uygun basit ve akılda kalıcı örneklerle konu anlatımı yapıyor gerek ispatları gerek dersin akıcılığı her şeyiyle çok başarılı şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Ayşegül Sanalan
Matematik Özel Ders   18/05/2020

Mustafa hocayla yaklaşık 1 aydır çalışıyoruz KPSS için beraberiz. Gayet güzel ve programlı şekilde ilerliyoruz. Matematikte zorlanıyordum ama şu an yavaş yavaş soru çözmeye ve anlamaya başladım gayet mutluyum.

         
Mesut Ateş
Matematik Özel Ders   11/05/2020

Öncelikle herkese merhabalar , Bu zamana kadar bir çok eğitim için özel ders almıştım fakat Mustafa beyin gerek anlatım biçimi gerek soru kalıplarındaki püf noktalarını detaylıca paylaşması çok yararlı oldu. Herkese gönül rahatlığı ile eğitim almasını tavsiye ediyorum. Saygılarımla.

         
Nuray Sur
Matematik Özel Ders   12/04/2020

Süleyman hoca gayet başarılı ve çocuklarla iyi iletişim kurabilen işini iyi yapan bir eğitmendir.Şu ana kadar aldığımız derslerden gayet memnun kaldık.Kendisine teşekkür ederiz .

         
Öykü ŞENOL
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Burcu hocayı kuzenlerim sayesinde tanıdım. Onlar Burcu hocayı armut comdan bulmuslardı. başarıları artınca bende basladım 8 sınıfım Burcu hocam ile LGSye hazırlanıyorum. okulda matematikte kendime güvenim gelmeye basladı. iyi bir lise sonrası iyi bir üniversite için de Burcu hoca ile devam etmek istiyorum. Herkese tavsiye ederim. sıcak samimi süper anlaşılır anlatan biri teşekkürler hocam ❤️

         
Özge Koçer
Matematik Özel Ders   24/02/2020

öncelikle harun hocamiza selam olsun.. kendisiyle yaklaşık 1 aydır ders yapıyoruz herşeyden önce mutevaziliğiyle ben ve ailem hocamızı gerçekten sevdik bunun yanı sıra ders anlatışı ve öğrenciye göre verim sağlaması gözümden kaçmadı matematiği güzel bi şekilde karşı tarafa emek sarf ederek anlattığını düşünüyorum hayatına bi çok öğrenci olması sebebi ile de gerçekten tecrübe edinmiş bir öğretmen kendisini tebrik ediyorum matematiği sevmeye ve daha doğrusu matematik yapabilmeyi sevmeye ve hocamın gayreti doğrultusunda istemeden kendimi matematiği sever buldum.. uğraşı için hocama şükranlarımı iletiyorumm.. iyiki sizi tanıdım sayenizde hayatımda büyük gelişmeler oldu..🥰💙

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz