En İyi 10 Balıkesir Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balıkesir civarında 26 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mega  Y.

Mega Y.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Karesi, Balıkesir
Mega Yönetim, Balıkesir de Apartman, Site ve İş Merkezi Yöneticiliği alanında faaliyet yapmaktadır. Binalar ve Yapıların Aidatlarının toplanıp Fatura Ödemeleri, Temizlik, Asansör, Güvenlik, Bakım ve Bahçe Peyzaj gibi hizmetlerinin ödeme, düzenleme, takip ve idaresini gerçekleştirerek sizlere sorunsuz ve mutlu ortak yaşam alanları sunar.
Muhsin Y.

Muhsin Y.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Edremit, Balıkesir
Merhabalar 20 yıllık hizmet alanımızda en iyi şekilde hizmet vermekdeyiz sitede apartman yönetim işlerini Profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Vizyon site yönetimi bina ve sitelere değer kadar ak komşuluk ilişkilerini bozmadan yönetim ilkesi ile huzuru sağlamaya yardımcı oluyoruz.Kişilerin ücretsizdir hizmet danışmanımız ücretsizdir
Zeytin Profesyonel Apartman Site Yönetimi

Zeytin Profesyonel Apartman Site Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Bandırma, Balıkesir
BÖLGEMİZİN SOSYOEKONOMİK YÖNDEN EN GELİŞMİŞ BÖLÜMÜNDE YAŞANAN GELİŞMELER YAŞAM TARZLARIMIZIDA DEĞİŞTİRMEKTEDİR. BU DEĞİŞİM İÇİNDE EN ÖNEMLİ OLAN GENİŞ KATILIMLI KONUT ALANLARINDA YAŞAMAKTIR. BİR SİTE İÇİNDE YAŞAMAK HER NE KADAR ZEVK VERİCİ OLSADA SORUMLULUKLAR DOĞURMAKTADIR. EN BÜYÜK SORUMLULUKTA İÇİNDE YAŞADIĞIMIZ SİTEMİZİN YÖNETİMİNİ BELİRLEMEKTİR. HER BİRİMİZ KENDİ İŞİMİZDE UZMANIZDIR LAKİN SİTE YÖNETİMİ BAŞLI BAŞINA BİR İŞTİR. TAM BU NOKTADA PROFESYONEL YAKLIŞIMIYLA SİTE YÖNETİMİ ÖN PLANA Ç
Arif  K.

Arif K.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Bandırma, Balıkesir
Blıkesir çapında 15 yıldır 30 a yakın çalışanıyla site yönetimi ev apartman temizliği halı ve koltuk yıkama ve emlak işleri yapan kombine bir firmayız belgelerimiz sgk / iş güvenliği / hijyen sanitasyon eğitimi / yüksekte çalışma eğitimi belgelerimiz vardır ve dahi firmamız çalışanlarına özel doktor hizmet alımımız mevcuttur.
Bandırma Dk- Yönetim Profesyonel Apartman Ve Site Yönetimi

Bandırma Dk- Yönetim Profesyonel Apartman Ve Site Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Bandırma, Balıkesir
DK- Yönetim, Şeffaf, ilkeli, dürüst, çağdaş, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla hizmet ettiği tüm apartman ve site sakinlerini sadece profesyonel hizmet verdiği kişiler olarak değil, aynı zamanda ortak amaçlarının bulunduğu "KOMŞULARI" olarak görmektedir.
Kadircan  Ö.

Kadircan Ö.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Bandırma, Balıkesir
Emlak sektöründe edindiğimiz önemli tecrübeleri aktarmak ve özellikle yüksek haneli sitelerin yönetiminde gördüğümüz aksaklıkları gidermek amacıyla Ayaz Profesyonel Apartman & Site Yönetimi olarak her zaman kat malikleri yanında oluyoruz, işimizi teknolojiye ve bilgiye dayandırıyoruz.
Çözümcell Profesyonel Site&apt. Yönetimi

Çözümcell Profesyonel Site&apt. Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Bandırma, Balıkesir
Ekonominin ve teknolojinin gelişmesi, yaşam alanlarının yapılarının değişmesine, farklılaşmasına ve ihtiyaçlarının artmasına neden olmaktadır. Bu noktada artık tesislerin hizmet ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmesi "Profesyonel Site Yönetimi" ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bir sitenin fonksiyonu, ihtiyaçları, coğrafi lokasyonuna bağlı olarak risk analizi ve mimari özellikleri ihtiyaçların belirlenmesinde en önemli etkendir. Bu nedenle, yönetim faaliyetlerinin profesyonel olm
Optimum Balıkesir

Optimum Balıkesir

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Karesi, Balıkesir
-İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. - Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. - Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden bütün müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. - Ülkemizin en büyük veri tabanlarından birisini oluşturmak. - Arzın çok yoğun olduğu Gayrimenkul ve Site Yönetimi sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. - Reklamlara, tabel
Selim O.

Selim O.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Karesi, Balıkesir
Balıkesir ili merkezinde yaşayan site ve bina sakinlerinin bilinçlendirilmesi ve kentsel yaşama uyumu sağlamak maksadıyla kurulmuştur.
Bizyönetelim Site Ve Apartman Yönetim Hi

Bizyönetelim Site Ve Apartman Yönetim Hi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Karesi, Balıkesir
BİZ YÖNETELİM SİTE VE APT.YÖNETİM HİZMETLERİ olarak konut sitelerindeki bu profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve Balıkesir ve İlçelerine "apartman ve site" yönetimine profesyonel bir yaklaşım kazandırmak amacıyla profesyonel kadrosu ile yola çıktık.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selim Cengiz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   02/02/2020

Apartman kurulu olarak diğer alternatiflerle de görüştük ve sonunda firmayı seçtik. Henüz yeni hizmet almaya başladık. Yaklaşımları ve fiyatları çok profesyonelce.

         
Ali Cem Ergüven
Site Bina ve Apartman Yönetimi   06/01/2020

Doğru bir analizle makul bir teklif yapıldı. Teşekkürler. Yönetim olarak site halkına sunum yapılacak ve site sakinleri tarafından karar verilecektir.

         
Harun Çobanoğlu
Site Bina ve Apartman Yönetimi   23/12/2019

Aygök yönetimin sunumunu ve yaptığı mevcut işleri inceledik çok başarılı bir firma olduğunu gördük. Şeffaf yönetimlerini özellikle çok güzel her türlü veri ve kasa durumuna ulaşabiliyoruz. Günün her saati her şeye müdahale edebiliyorlar. Teknik alt yapıları çok güzel.yaptığı projeleri araştırırken her projelerinde kendi mülkleri varmış gibi çalıştıklarını ve bir çok sorunu çözdüklerini gördük. Bu nedenle yönetim işimizi AYGÖK YÖNETİME verdik. yahya bey ve ekibine teşekkür ederiz

         
Burak Turan
Site Bina ve Apartman Yönetimi   15/11/2019

İstanbul Prestij Yönetim ile anlaştık. Binamız çok kısa süre içerisinde toparlanmaya başladı. İlgiliniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

         
Emrah Yanmaz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   07/11/2019

Yenivizyon ekibine çok teşekkür ediyorum. İşleriyle çok ilgili bir firma. Yönetimi almaları ile beraber kalite farkedilmeye başladı.

         
Zeki Şahin
Site Bina ve Apartman Yönetimi   05/11/2019

Sorunlar içerisindeki apartmanımızın sorunlarını çözümü için çalışan Serap Hanım ve Nopa yönetimden son derece menmnunuz. Teşekkürler...

         
Betül Koç
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/10/2019

Profesyonel yönetimden çok memnun kaldık şirket çalışanları işlerini düzenli ve zamanında yapıyor. Herkese tavsiye ederiz

         
Mustafa Küçük Oğulları
Site Bina ve Apartman Yönetimi   26/10/2019

Binamızın yönetimini Eylül ayından beri Ortak 🌍 Nokta Profesyonel Site ve Apartman Yönetimine devrettik. Daha ilk aydan beri kalitelerini ortaya koydular ve tüm sorunlarımızı gidermeye başladılar. Binamız adına kendilerine teşekkür ederiz..

Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz