En İyi 10 Balıkesir Web Site Yapımı Uzmanı | Armut

En İyi 10 Balıkesir Web Site Yapımı Uzmanı

4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balıkesir bölgesinde 29 Web Site Yapımı Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İbrahim C.

İbrahim C.

Web Site Yapımı · Karesi, Balıkesir
2009 Yılından itibaren web tasarım ve programlama üzerine çalışmaktayım. Sitelerin SEO uyumlu, yönetim paneli hazırlanması, google adwors ile hedef kitleye ulaşıma konusunda yardımcı olurum.
Mustafa K.

Mustafa K.

Web Site Yapımı · Karesi, Balıkesir
Yaklaşık olarak site yapma konusunda ki tecrübem 7. yılında diyebilirim. Daha önce onlarca müşterime profesyonel web sitesi yaptırma hizmeti sundum. Kaliteli ve dürüst çalışan birisiyim. Ekonomik olarak abartılara kaçmadan sizlere sadece bir web sitesini yapıp bırakmıyorum. İnternet aleminde bu web sitesinin konumu hakkında da sizlere her türlü yardımcı oluyorum. Benimle bir adım öndesiniz.
Serdar Ö.

Serdar Ö.

Web Site Yapımı · Ayvalık, Balıkesir
Wordpress ve HTML tabanlı olarak tüm gereksinimlerinize uygun kontrol panelli modüler web sitelerini uygun fiyatlı olarak yapabilirim.
Alieren K.

Alieren K.

Web Site Yapımı · Edremit, Balıkesir
HİZMETLERİMİZ: 🔹Web Tasarımı (Web Design) 🔹Sosyal Medya Danışmanlığı 🔹Logo 🔹SEO 🔹Tasarımcı (Designer) 6 senelik tecrübe ve birikimlerimizle hizmetinizdeyiz.
Enes U.

Enes U.

Web Site Yapımı · Altıeylül, Balıkesir
İstanbul Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Aynı zamanda KoçSistem de part-time olarak çalıştım. Gerek kendimi daha çok geliştirmek, gerek extra gelir elde etmek için armut.com dayım. Bu zamana kadar bir çok programlama dili ile uğraştım. bunlardan bir kaçı : C, C#, Java, JavaScript, SQL, HTMI, CSS, PYTHON, Linux, Parrot, . vb. bu programlama dillerinin bazılarını okulda bazılarını ise kendi başıma oğrendim.
Ayvalık Tasarım

Ayvalık Tasarım

Web Site Yapımı · Ayvalık, Balıkesir
Sitezi.Com Ekibi Olarak Web Tasarım Çalışmalarımızı Google ve tüm arama motorlarına uyumlu olarak yapmaktayız. web sitenizin tüm arama motorlarında gözüküp ön sıralarda olmasını ve kurumsal bir web sitesi görünüşünüzün olmasını istiyorsanız eğer ki bize ulaşınız. Biz Sizler ile çalışmaktan onur ve gurur duyarız. Danışmanlık ücreti alınmamaktadır. 7 24 Hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevil Gündüz
Web Site Yapımı   10/09/2018

Zero Ajans a denk geldiğim için çok mutluyum. Hızlı ve kaliteli hizmet veriyorlar. İyi ki varsınız! Teşekkür ederim.

         
Rıdvan Korer
Web Site Yapımı   25/08/2018

Farklı şehirlerde olmamıza rağmen çok kısa sürede çok güzel iş çıkartılar teşekkürler Marmara Bilgisayar.

         
Web Site Yapımı   15/08/2018

Düşündüğümden çok daha başarılı bir çalışma oldu.Burak beye öz verili çalışması,gayreti ve samimiyeti için çok teşekkür ediyorum.

         
Deniz Atalay
Web Site Yapımı   12/08/2018

Müzisyen olduğumdan websitelerin işlevinden çok estetik kaygısı bende ön plandadır. Bir web dizayn firması ile çalışırken iletişim sorunu yaşar mıyım, sitenin görünümü müziğimle uyuşur mu diye çekincelerim olur. Chages Digital ile böyle bir sorun yaşamadım. İsteklerime, ihtiyaçlarıma anında cevap verdiler. Daha iş teklifi vermeden ön hazırlığı kafalarında yapmışlardı bile. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

         
ERDEM AKAY
Web Site Yapımı   24/07/2018

İşi zamanında ve beklentini çok üzerinde bir kalite ile teslim etti. Çalışmalardaki destekleri için çok teşekkür ederim.

         
Burak Gümüş
Web Site Yapımı   21/07/2018

daha önce başka birisine yaptırmıştık ortadan kaybolmuştu arasan ulaşılmıyordu. burada iletişim çok hızlı ve temiz. çalışma bizi tatmin etti bir daha ihtiyaç olursa yine buradayız teşekkürler

İlçe İlçe Web Site Yapımı
Web Site Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz