En İyi 10 Bartın Web Tasarım - Armut

En İyi 10 Bartın Web Tasarım

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Enes Sipahi

Enes Sipahi

Web Tasarım · Bartın, Bartın
Merhana Ben S.Enes Sipahi 18 Yaşındayım. 2006 yılında ilk bilgisayarım alındığında masanın üstünde bir kağıt kaç ile karşılaştım.Bunları incelediğimde photoshop ile ilgili alıştırma kağıtları olduğunu anladım.Bu kağıtları gördüğümden bu yana yıllar geçti ve bu yıllarda tasarıma olan sevgim ve merakım her geçen gün daha çok arttı.O zamandan bu zamana kadar bir çok şey öğrenmeye çalıştım . Buzamana kadar ise birçok profesyonel şirketlerle , Ufak çaplı kuruluşlar ve Programcılar için tasarımla
Metin Selçuk

Metin Selçuk

Web Tasarım · Bartın, Bartın
15 senedir IT alanında çalışmaktayım. Web sitesi kodlama ve tasarım alanında hizmet sunuyorum. İlgi alanım % 100 yönetilebilir ve modüler web sayfaları tasarlamak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şahin Kaynak
Web Tasarım   15/06/2017

işin başından bitimine kadar güzel bir tasarım süreciydi. Web Tasarımı tam istediğimiz gibi oldu. Hakan bey in iletişimi içinde ayrıca teşekkür ederiz.

         
Ali Osman Sarı
Web Tasarım   04/05/2017

Aslına bakılırsa basit gibi görünen karışık bir talep formu işim vardı. Murat beyi Armut.com'dan buldum. Kendisine ilgisinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

         
Ucuza Gitgel
Web Tasarım   01/05/2017

İşini severek yapan birini bulduğunuzda sakın bırakmayın Hakan beyde o kişilerden bir tanesi dürüst saygılı ve en önemlisi vizyon sahibi. Kendisiyle çalışmalarımızın başlangıcını yapmış bulunmaktayız daha nice projelere birlikte çalışmak dileğiyle..

         
Halil Bacak
Web Tasarım   14/02/2017

Gerçekten ilgi ve alaka için teşekkür ederiz biz çok memnun kaldık herkese de tavsiye ederiz.

         
Web Tasarım   30/01/2017

Gayet başarılı söz verdiği vakitte teslim yaptı. Şahsen ben kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. İleride kendisiyle çalışmayı kesinlikle düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz