Hizmet Ver
Borsa Yatırım Danışmanı

5 İstanbul Başakşehir Borsa Yatırım Danışmanı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 46 Borsa Yatırım Danışmanı hizmet vermeye hazır.

Başakşehir Borsa Yatırım Danışmanı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 46 Borsa Yatırım Danışmanı, Başakşehir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,9 puan, Başakşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Başakşehir içinde yazılan 28 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 60 kişi Başakşehir Borsa Yatırım Danışmanı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Başakşehir İstanbul Borsa Yatırım Danışmanı

Utku M. photo

Utku M.

01.11.2023

Borsa Yatırım Danışmanı · Başakşehir, İstanbul

Kripto ve para piyasalarındaki tecrübelerimi birebir online eğitimimizde sizlere aktarıyorum. Totalde 3 aylık bir eğitim sonunda sizde paranızı ve psikolojinizi nasıl yöneteceğinizi, nasıl doğru ve karlı işlemler alacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca eğitim süresince kendi açtığım işlemleri sizlerle...

Fatih T. photo

Fatih T.

24.01.2024

Borsa Yatırım Danışmanı · Başakşehir, İstanbul

Merhaba ; Kripto para ve borsalarda teknik açıdan size gereken açıklamayı yapıp gelecek tehlikelere karşı korumak için burada hizmet vermeye başladım. Trend olan hisseleri sizlerle paylaşıp pozisyon almanızı saglayacagım. bol kazançlar şimdiden.

Asil K. photo

Asil K.

15.02.2024

Borsa Yatırım Danışmanı · Başakşehir, İstanbul

Merhaba adım Asil Borsa da Teknik ve Temel analiz konusunda kendime güveniyorum genç yaşta başladığım bu işte epey tecrübeler ve başarılar kat ettim Bu işe gönül vermek isteyen herkese yardımcı olabileceğime eminim Yatırım Danışmanlığında da sonsuz desteğimi sağlayacağımdan eminim olabilirsiniz...

Gökhan K. photo

Gökhan K.

11.01.2024

Borsa Yatırım Danışmanı · Başakşehir, İstanbul

Eğitimlerimde sadece borsa bilgisi değil, aynı zamanda finansal bağımsızlık ve başarıya giden yolda size rehberlik etme sözü veriyorum. Benimle birlikte, borsada sadece takip eden değil, aynı zamanda yönlendiren bir yatırımcı olma yolunda adım atın.

Amir G. photo

Amir G.

26.02.2024

Borsa Yatırım Danışmanı · Başakşehir, İstanbul

ben Amir kripto para ve forex uzmanıyım. benimle büyün formasıyonlar ve teknikler ve günlük alım satım yapmağı en basıt şiklinde örenebilırsinız.

Serdar M. photo

Serdar M.

13.10.2023

Borsa Yatırım Danışmanı · Başakşehir, İstanbul

BİST 50 hisseleri özelinde orta vadeli spekülatif kazanç sağlamaya yönelik ve uzun vadeli temettü yatırımcılığına yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktayım. 20 Yıllık Borsa Yatırımcılığı deneyimimi bu alanda istikrarlı kazanç sağlamaya yönelik yatırımcılar ile paylaşarak kazançlarını arttırmaktayım....

Orhan A. photo

Orhan A.

01.06.2024

Borsa Yatırım Danışmanı · Başakşehir, İstanbul

Merhaba, Tradingview üzerinde doğrudan kullandığım indikatörleri paylaşıyorum. Bu indikatörleri kullanmanızı öğretiyorum. Al sat işlemlerim tamamen kendi stratejimdir. Anlattıklarım yatırım tavsiyesi değil, indikatör kullanımını öğretiyorum.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Başakşehir Borsa Yatırım Danışmanı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Başakşehir Borsa Yatırım Danışmanı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Borsa Yatırım Danışmanı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Borsa Yatırım Danışmanı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Borsa Yatırım Danışmanı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Borsa Yatırım Danışmanı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Borsa Yatırım Danışmanı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Borsa Yatırım Danışmanı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Borsa Yatırım Danışmanı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Başakşehir Borsa Yatırım Danışmanı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Başakşehir Borsa Yatırım Danışmanı fiyatları, talep detayına göre 450 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl