En İyi 10 Başakşehir Web Site Yapımı | Armut

En İyi 10 Başakşehir İstanbul Web Site Yapımı

4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 95 Web Site Yapımı Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kadir Ç.

Kadir Ç.

Web Site Yapımı · Başakşehir, İstanbul
Liseyi Web Tasarım bölümü okuyarak bitirdim. Şu an üniversitede Düzce - Yönetim Bilişim Sistemleri okumaktayım. Boş zamanlarımda ve mesleki gelişimimde web yazılım ve masaüstü uygulamalarla uğraşıyorum. Yaptığım işi seviyorum..
İsahan Ö.

İsahan Ö.

Web Site Yapımı · Bağcılar, İstanbul
Günümüz modern teknoloji ile birlikte gençliğin vermiş olduğu dinamik çalışma stilimi harmanlayıp sizlere en iyi işçiliği sunuyorum.
Demirhan Ç.

Demirhan Ç.

Web Site Yapımı · Eyüp, İstanbul
Bilgi Teknolojileri ve Güvenliği konularında 10 senesi Amerika olmak üzere toplam 23 senelik deneyim. Özgeçmiş : http://cv.cavusoglu.com * Yazılım, Donanım, Güvenlik, BT Altyapısı, Bulut Sistemleri, Sanallaştırma Sistemleri konularında tecrübe. • Açık kaynak proje uygulamaları, Web Tasarımı, Tasarım Kodlama, İçerik Yönetimi ve Güvenli barındırma * Bilgi Teknolojileri operasyonlarının ve projelerinin yönetilmesi, kalite ve güvenliğinin sağlanması, iş analizlerinin yapılması, ITIL ve ISO27001
Görkem S.

Görkem S.

Web Site Yapımı · Bahçelievler, İstanbul
On beş yıldan uzun süredir web tasarımı ve bilgisayar programlama çalışmaları yapıyorum. ASP, Visual Basic, PHP, HTML, CSS, Delphi, Java gibi bir çok platformda uygulamalar geliştirdim. Back-end ve front-end çalışmalarına hakimim. Veritabanı kurgusu ve veri eşleştirme çalışmaları gerçekleştirdim. Kurumsal kimlik, web site yazılımı, web site tasarımı SEO çalışmaları, kişi veya kuruma özel web ve masaüstü yazılımları, katalog tasarımları ve daha bir çok konuda uygulama ve danışmanlık hizmeti v
Mor G.

Mor G.

Web Site Yapımı · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Web konusunda (Wordpress & Responsive) alanında uzman ekibimizle hizmet sunuyoruz. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
Sercan S.

Sercan S.

Web Site Yapımı · Bağcılar, İstanbul
Uzun yıllardır sektörün içerisinde devam etmekteyim. Kolektifweb ofisinde yazılım uzmanı olarak görev alıyorum. Projelerinizi isterseniz kurumsal veya arzu ederseniz şahıs olarak yürütebiliriz.
Pimax Teknoloji

Pimax Teknoloji

Web Site Yapımı · Başakşehir, İstanbul
Web tasarım,yazılım,kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanındaki çalışmalarımızla,müşterilerimizi dijital pazarlama alanında en iyi şekilde temsil etmek için bulunuyoruz. Genç ve profesyonel kadromuz ile yenilikçi ve yaratıcı fikirlerinizi web ortamına aktarmak ve temel prensibimiz olan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.
R. Bora C.

R. Bora C.

Web Site Yapımı · Başakşehir, İstanbul
1997 yılından bu yana web tasarım ve grafik tasarım yapıyorum. İşimde oldukca iyiyim, ödül almış işlerim var. Evimden çalıştığım için fiyatlarım çok yüksek değil.
Azat B.

Azat B.

Web Site Yapımı · Başakşehir, İstanbul
Eğitim zamanım boyunca hep bilgisayara meraklıydım ve teknolojinin çok iyi bir yerlere geleceğini düşünerek, sevdiğim bir iş olacağına inandım ve bu nedenle;Freelanse iş yapmaktayım. Bir çok firmanın projelerini geliştirdim ve yaptım. Sizinde bir proje veya web site yaptırmak istiyorsanız işte tam sırası diyebilirim. Yaptırmak istediğiniz işle ilgili size anlaşmak iletişim kurmak isterim. Saygılarımla
Tekno Donanım

Tekno Donanım

Web Site Yapımı · Başakşehir, İstanbul
Tekno Donanım olarak Teknoloji, Donanım, eğitim ve espor platformuyuz. Başakşehir Belediyesinin ana stratejik proje ortaklığı kapsamında projelerimizi geliştirmekteyiz. Asus, Cooler Master, DLive, İndomie, İstanbul BAŞAKŞEHİR futbol kulübü, İstanbul Esenyurt üniversitesi sponsor ve stratejik proje ortaklarımıızdır. Tekno Donanım ekibi olarak bir çok hizmeti sağlayabilmekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Web Site Yapımı   17/08/2019

Hamdi Bey işinde uzman biri, çok uygun fiyatlara profesyonel web sitesi tasarımları yapıyor. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

         
Rana Fırat
Web Site Yapımı   19/06/2019

Kolay ulaşılabilirlik, hızlı sonuç. Kutay bey ve ekibine teşekkürler, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

         
Vuslat Cansever
Web Site Yapımı   03/06/2019

5 Yıldızlı 3 kişiye web tasarım yaptırdım. 2 kişisi parayı aldıktan sonra hiç ilgilenmedi. Ama Ateş bey tüm isteklerimi yerine getirdikten sonra ekstra isteklerimi de yaptı. Ateş beye çok teşekkür ediyorum. İşi konusunda harikalar yaratabiliyor.Kesinlikle tafsiye ediyorum. Tşk Gökyüzü bilgisayar ailesi.

         
Soner Ozer
Web Site Yapımı   20/05/2019

Genç ve dinamik bir arkadaş, Şirketimizin ihtiyaçlarını tam istediğimiz gibi yaptı. İleride de çalışmayı isteriz.

         
Harun Akyol
Web Site Yapımı   25/02/2019
gallery thumbnail

Öncelikle İbrahim i sabrından dolayı tebrik ediyorum, benim gibi birisine katlandığı için. Neredeyse 24 saat çalıştı. Bir dediğimi ikiletmedi. En küçük bir değişikliği hiç itirazsız ve surat yapmadan değiştirdi. Ben hem işinden hem de efendiliğinden çok memnun kaldım. Gözü kapalı tavsiye ederim. Aldığı ücreti fazlası ile haketti.

         
Hannan Uygur
Web Site Yapımı   04/01/2019

Kendisi konusunda çok bilgili, daha önce bu siteden birkaç farklı webtasarım işi yaptırmıştım ama kendisi açık ara en iyisiydi. Hem işçilik çok iyiydi, hem de servis çok iyiydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 5*****

         
Nejat Taktak
Web Site Yapımı   23/12/2018

Uzun zamandır, çeşitli kuruluşlarla yenilemek için çaba gösterdiğimiz web sitemizi, Emre bey çok hızlı ve güzel bir şekilde, üstelik mobil uyumlu olarak, yeniledi. Kendisine ve ekibine teşeklür ediyoruz.

         
Nurhan Işık
Web Site Yapımı   20/07/2018

Çok ama çok teşekkür ederim sizin araciliginizla onur beyin web sitemi çok itina ile kurulumu oldu şiddetle tavsiye ediyorum onur beyin ilgi ve alaka süper herzaman tavsiye edeceğim ve hala kendisinden teknik servis hizmeti güleryüzle vevap veriyor profesyonellik bu işte

İlçe İlçe Web Site Yapımı
Web Site Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz