Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İzmir Bayraklı Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 266 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bayraklı Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Bayraklı içinde toplam 266 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 285 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bayraklı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 677 kişi Bayraklı Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Bayraklı İzmir Matematik Özel Ders

Şenay Hoca photo

Şenay Hoca

24.10.2020

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

20 yıldır matematiği severek anlatıyorum öğrencilerime. Ve gördüm ki öğrenci matematiği severse başarılı oluyor. Ben de her seviyeden öğrenciye matematiği sevdirebilirim. Bir çok öğrencimi hayallerine kavuşturdum

İsmail Doğan photo

İsmail Doğan

19.02.2022

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Öğrencilerle iletişimim çok güzeldir. Öğrencinin başarıya ulaşabilmesi için önündeki engelleri kaldırabilecek yeteneklere sahip olduğuma inanıyorum. Bir öğrencinin hayatına yön verebilmek çok önemli ve güzel bir şeydir.

İsmet Çınar photo

İsmet Çınar

03.08.2020

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Ege üniversitesi matematik bölümü doktora mezunuyum. Bölümü 1.lik ile bitirdim. Öğrencimin altyapısına uygun bir şekilde derslerimi işlerim. Özgün noktalara değinip, öğrencimin gerekli kazanımları kazanmasını sağlarım.

Devran Erdem photo

Devran Erdem

07.02.2022

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

10 yılı aşkındır öğretmenlik kariyerimin bana kazandırmış olduğu bilgi ve birikimlerimle eğitim vererek gelecek nesillerin eğitim anlamında eksik kalan yönlerine yardımcı olmaktayım

İlker Uysal photo

İlker Uysal

02.08.2019

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Özel ders vermeye 1999 yılında başladım. 2004-2011 yılları arasında Karşıyaka'da özel bir dershanede görev yaptım. 2011 yılından beri herhangi bir kuruma bağlı olmaksızın, yalnızca kendi öğrencilerimle özel ders biçiminde çalışma hayatıma devam ediyorum. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okula...

Aybike Semsekçi photo

Aybike Semsekçi

18.04.2022

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

ODTÜ mezunuyum. Matematik fen bilimleri ve ingilizce alanlarında ders verebilirim.

Arzu Darik Şeneren photo

Arzu Darik Şeneren

15.01.2022

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Merhaba, Arzu Darik ben 43 yaşındayım izmir Bayraklıda oturuyorum. Her seviyeye uygun matematik,geometri, analitik geometri ödevlerine uygun fiyatla destek verebilirim. Isteyenlere özel ders de verebilirim. Yaklaşık 10 sene bu alanda özel ders verdim. Aynı zamanda muhasebecilik yapıyorum.

Tekin Katirci photo

Tekin Katirci

04.10.2021

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

20 yildir Ilkogretim ve lise duzeyinde matematik dersi veriyorum.isime ve ogrencilerime deger vererek bu isi yapiyorum.Velilerin tercihine gore 1 yada 2 saat süreli derslerimi veriyorum. Ilk 10 dakika gecmis dersi hatirlatip sonrasinda da yeni dersimi yaparim.surekli velilrle iletisim halinde olup...

Rıdvan Korucu photo

Rıdvan Korucu

14.12.2021

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Tel: Atatürk Üniversitesi mezunu İlköğretim Matematik  öğretmeniyim. Özel ders ve okula yardım konularında profesyonel çalışma yapmaktayım.Altı yıldır İzmir'de özel ders vermekteyim.Yeni Nesil sorulara hakim hızlı kolay ve anlaşılır çözüm teknikleriyle öğrencilerimin başarısının artmasını...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayraklı Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bayraklı Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Bayraklı Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Bayraklı Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl