En İyi 10 Bayraklı İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 187 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Seren Yürekten

Seren Yürekten

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
İlkokul ve ortaokul matematik dersleri vermekteyim. İlkokul ve ortaokul temellerin atıldığı önemli yıllardır. Öğrencileriyle ilgili interaktif bir öğretmenim.
Tuğçe Kamaş

Tuğçe Kamaş

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik(İngilizce) mezunuyum, 11 yıllık tecrubem ile istediğiniz seviyede referans verebilir, velilerimle gorusturebilirim . YKS LGS KPSS hazırlık ve okul derslerine takviye için her seviyede Matematik-Geometri özel dersi için lütfen ders programı ayarlamak üzere arayınız. *Pedagojik Formasyon eğitimim vardır. *MEZUN ERKEK ÖĞRENCİLERLE KPSS YKS ÇALIŞMASI YAPMIYORUM LÜTFEN ARAMAYINIZ.
Şenol Hoca

Şenol Hoca

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Ege Üniversitesi matematik mezunuyum.5 yillik dersane tecrubem,egitim ve yasam koclugu farkiyla ogrencilerime matematik ve ozellikle geometri derslerinde ve calismalarinda yardimci oluyorum.
Baran Aktağ

Baran Aktağ

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Dicle üniversitesinden bölüm 1.si olarak mezun oldum.7 yıldır dersanede görev yapmaktayım. Her sene derece olacak öğrenciler yetiştirip, başarıya ulaştırdım. Sorumluluğumu bilen bir öğretmenim, öğrencilerimide o bilinçle yetiştirip, hedeflerine ulaştırmayı planlıyorum. Şimdiden başarılar dilerim.
Bekir Yıldırım

Bekir Yıldırım

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir
Necatibey Eğitim Fakültesi 2009 yılı mezunuyum. Uzun yıllardır özel ders tecrübesine sahibim. Matematik öğretiminde SABIR ve TEKRARın çok önemli olduğuna inanıyorum, gereken sabır gösterildiğinde ve gereken emek harcandığında her öğrenci kendi hızında ilerlemeye devam edecektir. Sınıf ve öğrenci seviyesine uygun olarak okul müfredatını ön planda tutan, yeni sistemin getirdiği beceri temelli soruları çözme becerisi kazandırmayı amaçlayan bir planlamayla öğrencilerime rehberlik ediyorum.
Pelo K

Pelo K

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Ortaokul ve lise seviyesinde matematik dersleri veriyorum. Üniversite matematik derslerinde de yardımcı olabilirim. Sormak istediğiniz sorular için iletişime geçebilirsiniz.
Hatice Tamaz

Hatice Tamaz

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
İnşaat mühendisliği öğrencisinden, öğrencilere matematiği eğlenceli hale getirecek ilerlemelerini sağlayacak etkin ödevlerine yardımcı online özel dersler.
Burçak Aydın

Burçak Aydın

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Merhaba, Türkiye ve Almanya da üniversitede Matematik eğitimi tamamladıktan sonra, Ekonomi alanında yüksek lisans eğitimim ile Kurumsal bir firmada Bütçe ve Finansal Planlama uzmanı olarak çalışmaktayım.Yurt içi ve yurt dışında edinmiş olduğum eğitim ve iş tecrübesini yenilikçi yaklaşımlarla beraber kişi ve kurumlara matematik, bütçe,finansal planlama ve koçluk olarak sizlerin hizmetine sunmaktayım. Sevgilerle.
Meyra Işıklar

Meyra Işıklar

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Din Kültürü dersinden LGS ve TYT ve AYT konularından özel ders verilir.Dokuz Eylül ilahiyat Fakültesi mezunundan Buca Eğitim fakültesindan formasyonu olan işini ciddiye alan 8yıllık deneyime sahip bir öğretmenim.
Yasin  Eren

Yasin Eren

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
12 YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. TÜBİTAK MATEMATİK OLİMPİYAT ÖĞRETMENİYİM. ORTAOKUL SEVİYESİNDE 5.6.7. SINIFLAR VE TEOG HAZIRLIKTA 8. SINIFLARDA KESİN BAŞARI SAĞLAYABİLİRİZ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gaye Ö.
Matematik Özel Ders   25/02/2021

hocam la deneme dersi yaptık.Bu güne kadar hiç bir hocayı istemeyen kızım ben artık matematik sorunumu çözdüm sayılır dedi. bir daha ki dersi dört gözle bekliyor. Çocuk kalbine hitap eden ve konusunda uzman hocama nezdinizde teşekkürler.

         
Ali A.
Matematik Özel Ders   28/01/2021

Daha öncesinde almış olduğum özel derslerden dolayı hemde konuların universite konusu olup ağrı konular olduğundan yararlı olup olamayacağı konusunda şüphelerim vardı.fakat yusuf hocayla çalıştıktan sonra farketim ki ben daha önce özer ders almamışım. Yusuf hocanın ilgisi, alakası, sabrı ve bakış açısı soruları yorumlaması ve açık bir hale getirmesi çok farklı bir düzeyde diyeceğim odur ki eğer mat konusunda yardıma ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı bir şekilde yusuf hocaya güvenebilirsiniz.

         
İnci M.
Matematik Özel Ders   17/01/2021

Çok ilgili ve bilgi dolu bir eğitmen.Kesinlikle pişman olmazsınız.Sakinliği ve bilgisiyle kazanamayacağınız hiçbir şey yok.Şiddetle tavsiye edeceğim biri. Mükemmel ötesi..

         
İsaözer Ö.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Güvenilir işinin ehli tecrübeli öğretmen matematikte özel ders arayanlara tavsiye ederim matematiğin yanında diğer branşlardada (sosyal Türkçe ) çocuklara yol gösteriyor iki kızım ayrı yaşlarda ikisi içinde memnunum teşekkür ederim.

         
Sıla K.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Merhabalar Matematik sınavlarıma yetişmicektim bir çok konudan geri kalmıştım ama mustafa hocam sağolsun bütün Herşeyi kolaylıkla hallettik derste soru çözdüğünüz için konuları gerçekten iyi anlıyorsunuz bu konuda Bi endişeniz olmasın ve Mustafa Hoca da baya iyi anlatıyor zaten bence tercih edebilirsiniz ben gayet iyi öğreniyorum ve üniversite sınavına kadar da gitmeyi düşünüyorum

         
Tuğba T.
Matematik Özel Ders   27/12/2020

Bekir öğretmenimiz ile derslerimiz başladı samimi davranışları ve ilgisi ile şimdiden pozitif bir ders zamanı geçireceğimiz aşikar şimdiden çok teşekkür ederiz.

         
Mehmet Y.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

Üniversite MAT1 dersi için sorduğum soruları hızlı ve güzel bir şekilde açıklayan, mühendislik matematiğini kolaylaştıran bir hoca. Profiline bakan arkadaşlara hocamızı tavsiye ederim.

         
Osman B.
Matematik Özel Ders   19/12/2020

Ozan’i sectigimize cok memnunuz, 10. Sinifta okuyan oglumuza Matematik dersi vererek basladi, sonra Fizik de eklendi. Online olarak gayet verimli bir calisma yapiyorlar, Oglum da Ozan’dan aldigi destegin faydasini cok iyi gordugunu dusunuyor. Gayet de efendi bir arkadasimiz. Tavsiye ederiz...

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz