Hizmet Ver

4 Bayraklı Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 221 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Bayraklı Matematik Özel Ders Öğretmeni

Tuğçe Kamaş photo

Tuğçe Kamaş

05.12.2016

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Ege Üniversitesi Matematik(İngilizce) mezunuyum, 11 yıllık tecrubem ile istediğiniz seviyede referans verebilir, velilerimle gorusturebilirim . YKS LGS KPSS hazırlık ve okul derslerine takviye için her seviyede Matematik-Geometri özel dersi için lütfen ders programı ayarlamak üzere arayınız....

Alp Çandır photo

Alp Çandır

13.10.2016

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

O.D.T.Ü. İnşaat Mühendisliği İzmir Bornova Anadolu Lisesi Mezunuyum Uzmanlık Alanım; LGS (TEOG) ve Ortaokul Matematik Ders Takviye Ders Vermemin Dışında / İnternet Üzerinden Ücretsiz Ödev ve Sınav Desteğim Vardır. CEP TELEFONUM

Ayşe D photo

Ayşe D

27.12.2019

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin matematik konusunda eksiklerini kapatıp ders ve ödev takiplerini yaparak hem öğrencinin hem ailenin yükünü hafifletmek için 5 yıldır ders vermekteyim. Matematik öğretmeniyim. Dershanede de öğretmenlik yaptım. Sadece okul sınavları değil test çözme konusunda da...

Müge Ulug photo

Müge Ulug

22.02.2017

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Tecrübeli Bayan Öğretmenden Bornova da kendi evimde veya Bornova civarinda bende gelebilirim , ilkokul matematik ve diger dersler odev yaptirma , ortaokul Matematik, Fen , Lise 9 ve 10. sinif Fizik Matematik dersleri veriyorum. 15 yıldır Özel ders, dershane, etüd merkezi ve kolej deneyimine...

Fatih Eren Karakaş photo

Fatih Eren Karakaş

05.11.2021

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Ders anlatımından daha fazla soru çözümlü, pekiştirmeli, eğlenceli geçen bir ders. Öğretmen-öğrenci ilişkisinden öte daha çok abi kardeş. Matematiği sevdiren hocadan matematik özel ders.

İsmet Çınar photo

İsmet Çınar

03.08.2020

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Ege üniversitesi matematik bölümü doktora mezunuyum. Bölümü 1.lik ile bitirdim. Öğrencimin altyapısına uygun bir şekilde derslerimi işlerim. Özgün noktalara değinip, öğrencimin gerekli kazanımları kazanmasını sağlarım.

Rıza Hançer photo

Rıza Hançer

22.09.2021

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Merhabalar, 2008 yılından itibaren Matematik Öğretmenliği yapmaktayım ve özel ders vermekteyim. Her seviyede öğrenciyle çalıştım ve çalışabilirim. Geçmişten bugüne kadar ders verdiğim öğrencilerim gayet başarılı oldular. Üniversite sınavlarında ilk 1000 giren öğrencilerim oldu. Aynı zamanda...

Fatma Erdoğan photo

Fatma Erdoğan

07.11.2021

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

2 yıl Fen bilimleri dersanesinde matematik ögretmeni olarak görev yaptım. Daha sonra Karşıyaka Gençlik eğitim merkezi ne (Kargem ) geçiş yaptım. Uzun yıllardır görev yapmaktayım. 9 senedir özel ders veriyorum , her alanda hakimim.

Mustafa Hakkı photo

Mustafa Hakkı

05.12.2015

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

MATEMATİKTEN KORKMA. Hep duyuyoruz;matematik zor,yapılması güç deniyor.Çok paralar harcanıyor.Planlı programlı çalışmaktan bahsediliyor fakat hiç bir zaman tam olmuyor.Aslında çok basit;bize ulaşın matematik dilini öğrenip,MATEMATİK ZEKANIZI KEŞFEDİN.(deneme dersi ücretsiz)

Ayşegül Karahan photo

Ayşegül Karahan

04.04.2017

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Eğitim:Dokuz Eylül Üniversitesi/Matematik(ing) YEDİ YILDIR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM, ÖĞRENCİLERİMLE DERS DIŞINDA DA İRTİBATTA OLARAK ÇÖZEMEDİKLERİ SORULARA WHATSAPPTAN YARDIMCI OLUYORUM ARASINIFLAR, LGS, TYT, AYT, DGS, KPSS ALANINDA SINAVLARA HAZIRLIK, OKULA YARDIMCI, ÖĞRENCİNİN DURUMUNA GÖRE PROGRAM...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayraklı Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bayraklı Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bayraklı Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Bayraklı içinde toplam 221 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 298 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bayraklı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,618 kişi Bayraklı Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl