En İyi 10 Bayraklı İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 196 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed  H.

Muhammed H.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Tel : 0 5 4 6 7 2 5 1 9 1 7. (CORONA Nedeniyle dersleri canlı yayın üzerinden yapıyoruz.) Profesyonel olarak Özel Ders veriyorum ve derse ek olarak Eğitim Koçluğu yapıyorum. Yeni Nesil sorularda sorun yaşayanlar için etkili yöntemlerle ve doğru kaynaklardan çalışarak sorunu çözüyoruz. %100 memnuniyet oranına sahibim. PROFİLİ ve yorumları inceleyerek referanslarını görebilirsiniz. İzmir Matematik Özel Derste 3000 Hoca arasında İLK sıradayım.Özel ders sadece ders anlatımı değil aynı zamanda
Oğuz  Ç.

Oğuz Ç.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Merhabalar ben Oğuz Hoca 0-5-4-3-3-5-2-3-7-7-2 29 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. İzmir’de İlköğretim Matematik ve LGS sınavı, PİSA Sınavı ,Üniversiteye Hazırlık AYT,TYT sınavları,ALES,KPSS,DGS sınavları ve ilköğretim ve lise derslere yardımcı olmak amacıyla için özel Matematik Dersi vermekteyim. Aynı zamanda eğitim koçluğu yaparak öğrencilerimin sınavlara nasıl hazırlanması gerektiği ve çalışma yöntemleri konusunda yardımcı olup yol gösteriyorum. 5 Yıl
Z. Y.

Z. Y.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Köklü bir üniversite olan Gazi Üniversitesi eğitim fakültesinden mezunum. Yaklaşık 8 yıldır lise ve ortaokul öğrencilerine özel ders veriyorum.
Fatih S.

Fatih S.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
17 yıllık eğitimciyim. 4 yıldır özel ders vermekteyim. İlkokul öğrencileri ile 5, 6, 7 ve 8. (LGS: YENİ NESİL SORULARA YÖNELİK) sınıf öğrencileri ile çalışma yapıyorum. Çalışmalarım ödevlere yardım, konu anlatımı ve tekrarları, materyal üzerinden ders anlatımı, test ve soru çözümleri, sınavlara hazırlık ve en önemlisi de matematiğe karşı olumlu bakış geliştirmektir Ayrıca AKIL ve ZEKA OYUNLARI(Türk Beyin Takımı Formatörü) , MENTAL ARİTMATİK ve HAFIZA TEKNİKLERİ (GÖRSEL MATEMATİK) eğitmeni
Ayse Sena S.

Ayse Sena S.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Ösym sinavlarinda 2 derece. 6-18 yaş arasi çocuk iletişimi konusunda ilgili ve belirli bir yetideyim. Bilimsel, kanita dayali, Ögrenciye uygun ögreti yöntemleri kullaniyorum. Cok degerli veli, Unutulmamali ki her cocuk bir birey. Siz gibi cocugunuzun da algilari ve tercihleri var. Ilk seans cok onemli, ögretmen ve ogrenci ile ayri ayri "verim degerlendirmesi" yapmanizi dilerim.
Bilal H.

Bilal H.

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Profesyonel olarak özel ders veriyorum.5 yıllık özel ders tecrübem var.Anadolu öğretmen lisesi ve İstanbul Üniversitesi matematik mezunuyum. Üniversite sınavında 483 puan aldım.TYT-AYT,LGS,DGS sınavlarına hazırlıyorum. İşim, öğrencilerimi sınavlara hazırlamak.Sizinle ilgilenip istediğiniz başarıyı elde etmeniz için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Yaptığım işin hakkını vererek yapıyorum.Konuşmadan karar vermeyin. Memnuniyet ve öğrenme garantilidir.
Şenol H.

Şenol H.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Ege Üniversitesi matematik mezunuyum.5 yillik dersane tecrubem,egitim ve yasam koclugu farkiyla ogrencilerime matematik ve ozellikle geometri derslerinde ve calismalarinda yardimci oluyorum.
Merve T.

Merve T.

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Adnan Menderes Üniversitesi’nde formasyonumu aldım ve yüksek lisansımı tamamladım. 4 yıldır özel sektörde lise kademesinde matematik öğretmenliği mesleğimi gerçekleştiriyorum. Bu süreç boyunca da 7-8. Sınıf ve lise öğrencilerine özel dersler verdim
Fırat K.

Fırat K.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Goethe Univ. Frankfurt Almanya mezunuyum. 10 yildir ozel ders öğretmeniyim Tüm eğitimlerimi Almanya da aldim.
Sinem A.

Sinem A.

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Bahçeşehir kolejinde matematik öğretmenliği yapıyorum.Matematikle ilgili sorununuz olan konularda çözüm üretebilirim. Garantili lgs hazırlık, ilköğretim ara sınıflar için de özel ders verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Süreyya Çelik
Matematik Özel Ders   31/03/2020

Dünya tatlısı bir öğretmen sevecen sıcak kanlı işini severek yapıyor çok hanımefendi ve kibar dersi oğluma sevdirdi. Mükemmel

         
Ayten Beler
Matematik Özel Ders   20/02/2020

Oğlum matematik dersini sevmezken şimdi Osman Beyin derslerini dört gözle bekliyor , Siteye ve Osman Bey e çok teşekkür ederim .

         
İsmail Çeliksoy
Matematik Özel Ders   06/02/2020

İlk dersler olmasına rağmen matematiği yapabildiğimi gördüm. Sabrınız ve anlayışınız için çok saolun Yılmaz hocam. İşinizin hakkını veriyorsunuz. Çok memnunum.

         
Gamze Cinoğlu
Matematik Özel Ders   03/02/2020

Ben Ömer hocamdan 3 haftadır ders alıyorum ve çok memnunum.Matematiği sevmeye onun sayesinde başladım.Dersten sonra konuyu pekiştirmek için ödevler vererek ve ödev takibi yaparak bana yardımcı oluyor.İnşallah sayesinde matematikte daha iyi olacağım.

         
Matematik Özel Ders   29/01/2020

Mutlu Hocanın son derece olumlu ve yapıcı bir yaklaşımı var. İlk dersten sonra oğlumuz devam etme konusunda hevesliydi ve kendisine faydası olduğuna inandı. Biz de kendisinin konuya ve öğrenciye yaklaşımdan, tecrübesinden çok memnunuz.

         
Zeynep Demir
Matematik Özel Ders   17/01/2020

Oglumun matematiğe ilgisi arttı sınav notuda yükseldi.Erhan hoca gerekli tavsiyeleri verdi çok ilgili ve dakik kendisi.çok memnunuz derslere devam ediyoruz.

         
Ademcan Aktepe
Matematik Özel Ders   13/01/2020

Hocamla dersi islemeye basladık. Temelim pek olamadığı icin konulara hakim değildim açıkçası fakat bunu hocam hiç dert olarak görmedi işini bilen birisi olmak bunu gerektiriyor sanırım. Matematik konusunda hicbirsey anlamayacağımı düşündüğüm halde derslerden oldukca verim almaya faydalanmaya başladığımı gördükçe kendime güvenim de yerine geldi ve sınavda hedefime ulasacağıma tam anlamıyla inanmış oldum. Daha önce de baska hocalardan ders almama rağmen ilk defa bu kadar verim aldığımı söyleyebilirim. Tavsiye ederim kesinlikle pişman olacağınızı düşünmüyorum.

         
Sümeyra Çetin
Matematik Özel Ders   07/12/2019

İşini en iyi şekilde yapan öğretmenlerden. İyi sonuç almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederimmm☺️

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz