En İyi 10 Bayraklı İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 201 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Muhammed  Hoca

Muhammed Hoca

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
İletişim : 5-4-6 7-2-5 1-9 1-7 . Online ve Yüz yüze ders yapmaktayım. Profesyonel olarak Özel Ders veriyorum ve derse ek olarak Eğitim Koçluğu yapıyorum. Yeni Nesil sorularda sorun yaşayanlar için etkili yöntemlerle ve doğru kaynaklardan çalışarak sorunu çözüyoruz. Yüzde Yüz memnuniyet oranına sahibim. PROFİLİ ve yorumları inceleyerek referanslarını görebilirsiniz. İzmir Matematik Özel Derste İLK sıradayım.Özel ders sadece ders anlatımı değil aynı zamanda öğrencinin ders takibini yapmay
Oğuz  Çınar

Oğuz Çınar

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Merhabalar ben Oğuz Hoca 0-5-4-3-3-5-2-3-7-7-2 29 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. İzmir’de İlköğretim Matematik ve LGS sınavı, PİSA Sınavı ,Üniversiteye Hazırlık AYT,TYT sınavları,ALES,KPSS,DGS sınavları ve ilköğretim ve lise derslere yardımcı olmak amacıyla için özel Matematik Dersi vermekteyim. Aynı zamanda eğitim koçluğu yaparak öğrencilerimin sınavlara nasıl hazırlanması gerektiği ve çalışma yöntemleri konusunda yardımcı olup yol gösteriyorum. 5 Yıl
Muhammet Karaaslan

Muhammet Karaaslan

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
16 YILLIK TECRÜBELİ, YILLIK MATEMATİK-GEOMETRI ÖĞRETMENLİĞİ, AKADEMİSYENLİK VE ÖZEL DERS TECRÜBESİNE SAHİBİM. MATEMATİK ÜZERİNE YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA YAPTIM . NLP MOTİVASYON İLERİ HAFIZA TEKNİKLERİ VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DESTEĞİ İLE EN KALİTELİ MATEMATİK ÖZEL DERS HİZMETİNİ SUNUYORUM. PRATIK VE KOLAY ANLATIM BENIM IŞIM BU ALANDA ÇALIŞMALARIM VAR.ÖZEL DERSİMDE KULLANDIĞIM NOTLAR, YENİ NESİL SORULAR,PRATİK BİLGİLER, JET PRATİKLER, ALTIN PRATİKLER, SN LİK ÇÖZÜMLER GİBİ TEKNİKLERİMİ ÖZEL DERSLERİMDE
Ekrem Başarı

Ekrem Başarı

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
ODTÜ de integrated PhD yapıyorum. Sayısal dersler ve özellikle de matematik öğrenmeye en cok istekli olduğum derslerdi. Bölümümü seçmemde bunun büyük etkisi oldu. İngilizce matematik okumamın sebebi ise ingilizcenin önemini bilmem ve bu alanda kendimi geliştirmiş olmamdır. 2014 yaz tatili boyunca ASPC sörf okulunda kids camp boyunca çeşitli yaş gruplarına ingilizce dersi verdim yine devamında dershanelerin açılmasıyla birlikte İzmir Rekortmen dershanesinde matematik satajer öğretmeni olarak der
Gülcan İncu

Gülcan İncu

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Selamlar,24 yaşındayım İzmir Ekonpmi Üniversitesi'nde tam burslu olarak Matematik okudum. Lojistik Yönetiminden çift anadal yaptım. Şu an Yaşar Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği bölümünde tam burslu tezli master yapıyorum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ders veriyorum. Ders anlatmaktan büyük keyif alıyorum.
Şenol Hoca

Şenol Hoca

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Ege Üniversitesi matematik mezunuyum.5 yillik dersane tecrubem,egitim ve yasam koclugu farkiyla ogrencilerime matematik ve ozellikle geometri derslerinde ve calismalarinda yardimci oluyorum.
Firdevs Uçkun

Firdevs Uçkun

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Özenli bir yaklaşımla matematikten nefret eden öğrencilere , matematiği sevdirmek amaçlanmaktadır. İlgili ve sabırlı bir eğitim sayesinde ders başarısı artacaktır.
Vedat Uyulgan

Vedat Uyulgan

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
İlköğretim Matematik Öğretmenliği alanından mezun 5 yıldan fazla olan tecrübelerimle öğrencilerime uyguladığım yöntem ve tekniklerle matematiğin korkulmayacak bir ders olduğunu görecek ve birlikte çalışarak güzel başarılar elde edeceğimizden eminim :)) (Ortaokul-lise- kpss)
Oya Özdemir

Oya Özdemir

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Bir yıl dershanede etüt öğretmeni olarak öğrencilerle birebir çalıştım.3 yıldır da milli eğitim bakanlığında lise matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Değişik sınıf seviyelerindeki öğrencilere özel ders verdim.
Hicabi Uzundere

Hicabi Uzundere

Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Gazi Üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum 4-5-6-7-8 sınıflara matematik dersi uygun fiyatlar verebilirim Dersleri öğrenci evi ve ya kendi evimde vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sinem Öz
Matematik Özel Ders   06/09/2020

İrem hanım ile ilk üç saatte bile verim almaya başladık, kendisi çok zarif ve keyifli biri. Matematiği severek öğretiyor. Eksiklikleri belirlemek için bir ders saati kadar özveride bulundu. Uyumlu bir öğretmen 12 yaş gibi zor bir dönemi bir öğrenci gibi yönetiyor. İrem hanımla çıktığımız bu matematik öğrenme yoluna devam etmeyi düşünüyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum..! Armut’a teşekkürler İrem hanıma çok sevgiler..

         
Zeynep Yıldız
Matematik Özel Ders   27/08/2020

Aldığım hizmetten oldukça memnunum. Tuğba hocam lise müfredatına fazlasıyla hakim. Konu anlatımı anlaşılır ve akıcı bu sayede konuları pekiştirmeme oldukça yardımcı oldu. Ayrıca benim için asıl önemli olan soru çözümünde başarılı ve ilgili, birçok soruya hakim ve anlamam için elinden geleni yaptı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

         
EGEMEN KIRTORUN
Matematik Özel Ders   27/08/2020

Mat152 calculus için kendini bana yardımcı oldu. İşinin ehli biri profesyonel. Güvenerek iş yapabilirsiniz. Teşekkür ederim hersey için.

         
Fatma AKKABAK
Matematik Özel Ders   15/08/2020

Cocuğumun kendi tabiri "matematiği sevmeyen ve bu konuda vasat olan bana bile matematiği sevdirdi. Artık kendime güveniyorum." Yeni başladık umutluyuz. Teşekkürler hocam.

         
Haluk Uzun
Matematik Özel Ders   07/07/2020

7. sınıftan 8 sınıfa geçen oğlumuzun matematik derslerindeki eksikleri tamamlamak için Ahmet öğretmenimiz ile yaptığımız ilk iki ders Gayet güzeldi gerek yaklaşımı gerekse ders anlatışı gayet başarılı kendisinden memnun kaldığımız için derslere devam ediyoruz tavsiye ederim

         
Ufuk Orhan
Matematik Özel Ders   12/05/2020

Muhammet hocaya çok teşekkür ederim eksiklerimi o kadar güzel belirledi ki bir çok eksiğimi belirlemiş oldu ünşallah muhammet hoca sayesinde başarıya ulaşacağım

         
Melis Biricik
Matematik Özel Ders   30/04/2020

Tahsin hocadan ders almaya başladım ve eksiğim olan yerleri tamamladım testleri rahatlıkla çözüyorum alanında çok başarılı bir hoca dersi sindire sindire anlatıyor tavsiye ederimm 👍🏻

         
Serap Özdağ
Matematik Özel Ders   09/03/2020

Fatih Bey le dersimizden çok memnun kaldık, derse hakim, başarılı bir öğretmen olduğunu hissettiriyor. Ayrıca çocukla çok rahat iletişim kurarak, anlayacağı şekilde dersi aktardığı için teşekkür ederiz. kesinlike öneriyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz