Hizmet Ver
Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık

4 İzmir Bayraklı Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 28 Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bayraklı Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 28 Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık Öğretmeni, Bayraklı içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Bayraklı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bayraklı içinde yazılan 155 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 23 kişi Bayraklı Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bayraklı İzmir Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık Öğretmeni

CAPELLA MÜZİK AKADEMİ photo

CAPELLA MÜZİK AKADEMİ

03.09.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Kurumumuzda bireysel olarak enstrüman derslerimiz verilmektedir. Alanında uzman eğitim kadromuz ile üniversitelerin, liselerin akademik anlamda müzik bölümlerine hazırlık derslerimiz mevcuttur. Aynı zamanda hobi amaçlı da kendini geliştirmek isteyen katılımcılarımıza bu yolda beraber olup destek...

Barış B. photo

Barış B.

31.12.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Alanında en iyilerinden olan öğretmen arkadaşlarımızla, geleceğe yönelik bir eğitim kurumu oluşturmak istemekteyiz ve bunun için bir adım attık. Bu oluşumumuzun ilk ayağında hem kendinizin, hem de gelecekte yetiştirebileceğimiz bir çok öğrencinin faydalanması için ön ayak olabilirsiniz. Alanında...

Diyar A. photo

Diyar A.

11.01.2023

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Merhabalar. Ege üniversitesi Devlet türk müziği konservatuar bölümü mezunuyum. Şan ve Konservatuar hazırlık dersleri veriyorum.

Ece C. photo

Ece C.

21.09.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Kişiye özel gün ve saatte; Piyano, Yan flüt, Şan, Güzel sanatlar lisesi hazırlık, Konservatuar hazırlık, Eğitim fakültesi hazırlık, Yüksek lisans hazırlık dersleri verilir.

Selin B. photo

Selin B.

25.03.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Ana çalgım Piyano. Şu anda aktif olarak piyano, güzel sanatlara hazırlık, işitme, solfej ve ukulele eğitimi vermekteyim.

Mehmet B. photo

Mehmet B.

03.09.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Dokuz Eylül üniversitesi Müzikoloji mezunuyum.muzık öğretmenliğinden emekiıyım. Bırcok ogrencimin güzel sanatlar liseleri ve unıversıtelere calıstırıp yerlesmelerını sagladım.35 yılldık profesyonel muzısyenlık karıyerım vardır.

Öner B. photo

Öner B.

03.09.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Ana Sanat Dalı mezunuyum. Lisans eğitimimi iki kere sınıf atlayarak 93,84 not ortalamasıyla okul birincisi ve üniversite beşincisi olarak tamamladıktan sonra yine DEÜ Müzik Bilimleri'nde yüksek lisans yaptım....

Pelinsu T. photo

Pelinsu T.

03.09.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Merhabalar bende bir kedi ve köpek annesiyim bir beagle kızım ve tekir oğlum var. Hayvanseverim, onlar bizim canlarımız çocuklarımız kendimize baktığımızdan daha iyi bakmaya çalışıyoruz. Tüm kedi ve köpeklerle çok iyi anlaşırım.

Arzu H. photo

Arzu H.

05.11.2022

Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık · Bayraklı, İzmir

Güzel sanatlar Lisesi müzik yetenek sınavı, üniversite ve konservatuvar müzik bölümleri yetenek sınavları, Bilsem Müzik Alanı yetenek sınavı hazırlık dersleri vermekteyim. 17 yıldır kadrolu müzik uzman öğretmeniyim. Yüksek lisans mezunu doktora öğrencisiyim ayrıca.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayraklı Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bayraklı Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Bayraklı Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Bayraklı Müzik Yetenek Sınavı Hazırlık fiyatları, talep detayına göre 130 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl