Hizmet Ver
Online Rusça Özel Ders

3 İstanbul Beşiktaş Online Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 104 Online Rusça Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Beşiktaş Online Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Rusça Özel Ders için Beşiktaş içinde toplam 104 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 129 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Beşiktaş içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 217 kişi Beşiktaş Online Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online Rusça Öğretmeni

Diana Viktorovna photo

Diana Viktorovna

01.02.2022

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Rusya vatandaşıyım. Evlilik dolayısı ile 10 seneye yakındır Turkiyede yaşıyorum. Rusya'dan (Moskova) Rusça öğretmenliği mezuniyetim bulunmaktadır. Rusyadayken çeşitli okullarda öğretmen olarak çalıştım. Uzun süredir burada da eğitimler vermekteyim. Öğrenme, yaş ve diğer pedagojik durumlardan dolayı...

Nurdan Hacıoğlu photo

Nurdan Hacıoğlu

19.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

İkinci ana dilim Rusça'dır. Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Sadece dil bilgisi ağırlıklı değil aynı zamanda konuşma becerilerini de geliştirmeye yönelik dersler veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışabilirim.

Nina Sadıkoğlu photo

Nina Sadıkoğlu

31.01.2022

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Aslen Rusum ve profesyonel Rusça eğitmeniyim, bu alanda 15 senelik iş tecrübesine sahibim. Kaliteli eğitim almak ve bu süreci sıkılmadan geçirmek isteyenlere eşlik etmeye hazırım

Aynura Salimjanova photo

Aynura Salimjanova

18.05.2022

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar, ben Aynura. Mimarlık öğrencisiyim, okulum ve derslerim haricinde, ana dillerim olan Rusça ve Türk dillerinde online çevirmenlik yapıyorum ve online ders veriyorum.

Zarina İplikci photo

Zarina İplikci

03.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba. Adım Zarina. Rusça öğretiminde 18 yıllık deneyime sahip kalifiye bir uzmanım. Rusça anadilimdir. Derslerim, öğrencinin olabildiğince çabuk konuşmasını ve anlamasını amaçlamaktadır. Her öğrencinin bireysel özelliklerine bağlı materyalleri ve farklı yöntemleri kullanmaktayım, böylece...

Ömer Kökçok photo

Ömer Kökçok

23.11.2021

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

3 senelik Rusya hayatım ve Rusça yazdığım yüksek lisans tezimin ardından Rusça diline hakimiyetim ciddi bir düzeye gelmiştir. Benimle birlikte çalışmak isteyen herkesle verimli vakitler geçirerek dil seviyesini olabilecek en üst düzeye taşıyacağız.

Saleh Mammadli photo

Saleh Mammadli

16.10.2021

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Ogrenciyim, Azerbaycandan geldim Rusca ana dilim gibi biliyorum. bildiyim diller: Azerbaycanca Rusca Ingilizce Turkce

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu photo

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

19.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar...

Erida Mamedova photo

Erida Mamedova

20.04.2022

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

5 yıldır Rusça eğitimi veriyorum. Üniversite mezunuyum. Milletim Rus. Hem okulda hemde birçok eğitim merkezlerinde Rusça öğretmenliği yaptım. Ayrıca birçok kişiye özel ders verdim. Farklı metodlar kullanarak derslerin verimli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorum.

Irma Kolosova photo

Irma Kolosova

07.10.2021

Online Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Anadili Rusca, 5 sene ogretmenlik tecrubesi, Ingilizcesi ve Turkcesi olan bir ogretmenden ozel ders almak ister misiniz? Russian is my native, I've been teaching Russian for 5 years, yes, it's not an easy language but I'll make it easy for you. :)

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beşiktaş Online Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beşiktaş Online Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Rusça Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Rusça Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Rusça Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Rusça Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Rusça Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Rusça Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Rusça Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beşiktaş Online Rusça Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beşiktaş Online Rusça Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 130 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl