Hizmet Ver
Ses Miksajı

4 İstanbul Beşiktaş Ses Miksajı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 78 Ses Miksajı Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Beşiktaş Ses Miksajı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 78 Ses Miksajı Uzmanı, Beşiktaş içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Beşiktaş içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Beşiktaş içinde yazılan 50 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 60 kişi Beşiktaş Ses Miksajı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Beşiktaş İstanbul Ses Miksajı Uzmanı

Ali Y. photo

Ali Y.

11.03.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar uzun zamandır Müzik Prodüksiyonu ile ilgilenmekteyim. Eğitimime ilk Müzik Teknolojileri türkçe kaynağını yazan Ufuk Önen hocamdan alarak başladım ve Galatasaray İTM Müzik Teknolojileri bölümü ile devam ettirdim. Sahne üzerinde bir çok ünlü sanatçı ile çalışmakla beraber sahne arkasında...

Mert A. photo

Mert A.

05.02.2023

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

En uygun en kaliteli müzik ve video yapımları, ünlü isimlerle tanışma ve çalışma fırsatları. İstanbul ve tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz. Türkiye'nin en güçlü müzik prodüksiyon klip ve aranje hizmeti ile sizlerleyim

Orçun K. photo

Orçun K.

13.11.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Müzik aranje yapımı, mix mastering ve okuma vokal kaydı. Profesyonel müzik ve amatör ruh ile güzel sonuçlar uygun fiyatlarda.

Soundtral photo

Soundtral

21.11.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Ww.soundtral.com SOUND DESIGN | MUSIC PRODUCTION | FILM SCORING | MIXING & MASTERING | JINGLE | VIDEO | VOICEOVER | LIVE RECORDING | LIVE MUSIC VIDEOS | GAME AUDIO | FOLEY | SOUND DESIGN | COMPOSING We're a multidisciplinary team, working specifically on game audio from game scores to sound...

Rüzgar P. photo

Rüzgar P.

04.03.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Sanatçı bir arkadaşımla birlikte çalışmaktayım.Kayıt alındıktan sonra projeyi bize yolluyorsunuz ve en geç 2 gün içerisinde Mix&Mastering yapılmış tertemiz bir şekilde istediğiniz formatta (.wav .mp3) size yolluyoruz.

Enes A. photo

Enes A.

26.09.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

- Beste, demo, single, albüm, aranje ve kayıt. - Spotify, iTunes, Netd ve tüm DİJİTAL YAYIN. İLETİŞİME GEÇİNİZ. - 30 yıllık profesyonel müzisyenlik tecrübesi ile müzikal projelerinizi gerçekleştirin.

Özgür O. photo

Özgür O.

24.10.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Ses mühendisliği ve konservatuar bölümü meznuyum türkiyedeki bir çok sanatçıyla sahne önü ve arkasında bulundum detaylı bilgi için yaptığım işleri paylaşabilirim

Müzik Kutusu A. photo

Müzik Kutusu A.

01.09.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Kadıköy Boğa heykeli konumunda bulunan 10 yıllık müzik prodüksiyonu stüdyomuzda, bir çok sanatçı, şirket ve sektör müşterisine olduğu gibi, sizlere de hizmet verebiliriz.

Berk A. photo

Berk A.

21.03.2023

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar, ismim Berk Atias. 2 yıldır prodüksiyonla uğraşmaktayım. Mixing ve Mastering işlemlerinizde ve Prodüksiyon projelerinizde yardımcı olmak isterim. Bunun dışında podcast kaydı alma, editleme, temizleme ve yayınlama hizmetlerim de mevcuttur. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz!

Patrick M. photo

Patrick M.

22.05.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Talepleriniz doğrultusunda piyasa standartlarına uygun bir şekilde mix ve mastering işlemlerinizi yapabilirim. Dilerseniz markanız için reklam müziği oluşturabilir, markanızın bilinirliğine katkıda bulunabilirim.

Umut B. photo

Umut B.

10.07.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba, 8 yıldır profesyonel olarak müzik prodüksiyonu, şarkı yazarlığı ve mix mastering yapıyorum. Disiplinli çalışıyorum ve tüm işlerinizi zamanında en iyi şekilde teslim edebilirim.

Deniz Y. photo

Deniz Y.

12.06.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Dilediğiniz bir türde müzik yapabilir; mix mastering, düzenleme ve tonlama işlerinde hızlı bir şekilde teslimat yapabilirim.

Berk D. photo

Berk D.

28.12.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar aktif olarak 10 senedir müziğin içinde ve dışında bulundum.Yeniliğe açık ve gelişmeci bir şekilde size profesyonel hizmet sunarım yaptığım işlerin her zaman arkasında durarım ve kaliteyi ararım. Aktif olarak ses mühendisliği sertifakam var ve işimi severek yapıyorum Her tarzda...

DJ Tuncay A. photo

DJ Tuncay A.

30.03.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

DJ Tuncay Albayrak Hakkında : DJ Tuncay Albayrak 23 yaşında DJ Tuncay Albayrak, İstanbul merkezli bir DJ ve müzik prodüktörüdür. INNA'nın hit şarkısı Flashbacks ve Oh My God için resmi remixi de dahil olmak üzere sayısız yeniden çevrim ve orijinal parça üretti. INNA - Flashbacks INNA - Oh My...

Fatih Y. photo

Fatih Y.

19.07.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Şarkılarınız Mix&Mastering işlemlerini sağlayabilirim. Genellikle ilgilendiğim tarzlar Elektronik müzik ve Rap diğer tarzlardada işlemlerinizi sağlayabilirim.

Mücahit K. photo

Mücahit K.

03.05.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba aktif olarak Post Prodüksiyon sektöründe faaliyet gösteriyorum. İşiniz için en iyi çözümler için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Emre A. photo

Emre A.

18.11.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Müzik prodüksiyonu, mix mastering, ses tasarımı, edit, jingle,podcast edit ve mixi gibi alanlarda size en iyi şekilde ve makul fiyatlar ile hizmet verebilirim.Projeyi iyi anlayarak içerik oluşturmak ve gerekli noktalarda doğru iletişim kurmak işleyiş noktasında çok önemlidir.Projelerinizle ilgili...

Özcan S. photo

Özcan S.

15.09.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar, profesyonel geçmişimde Community Management ve Eğitmenlik var. Son 3 senedir ise profesyonel olarak Sound Designer ve Electronic Music Producer olarak çalışmaktayım. Profesyonel anlamda ses tasarımcısı olarak aktif biçimde Resimli Fİlm tarafından TRT Çocuk'a yapılmakta olan Maysa ve...

Can Kerim A. photo

Can Kerim A.

31.08.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba, ismim Can. Yaklaşık 5 senedir müzik prodüksiyonu ile ilgileniyorum ve 1 senedir profesyönel olarak yapıyorum. Stüdyoda Kayıt, Mix & Mastering ve kişiye özel beat yapımı hizmetleri sunuyorum.

Pena Prodüksiyon photo

Pena Prodüksiyon

23.03.2023

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Pena Prodüksiyon ile şarkılarınızı aranjörlerimizin desteği ile profesyonel bir kayıda dönüştürebilir ve tüm dijital platmorflar da bandrollü bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Şarkılarınızın klip çekimleri, kurgu ve montaj süreci ve akebinde Netd ve Sony Müzik platformları, itunes, spotify vb tüm...

Ali M. photo

Ali M.

22.03.2023

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

hali hazırda kaydedilmiş bir müzik eserini mix & mastering işleminden geçirerek kaliteli, temiz ve dengeli bir duyuma getirebilirim

Cem İ. photo

Cem İ.

06.03.2023

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

EĞİTİM 2004 - 2008 İzmir Dokuz Eylül Konservatuarı Klasik gitar 2015 - 2020 Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik teknolojileri ALBUM & EPS 2013 BABAJIM RECORDS İNSANLAR ÇILDIRMIŞ 2017 AKUMANDRA RECORDS OASİS OF FAİTH 2018. LUMP RECORDS MAGİCAL PİTS 2019 ALTHEA RECORDS DARK...

Nurgül S. photo

Nurgül S.

24.10.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesinde Müzik İleri Araştırma Merkezinin ses mühendisliği bölümünden 2022 senesinde mezun oldum. İlgi alanım ses tasarımı,editing, mix ve mastering.

Anıl Sercan Ö. photo

Anıl Sercan Ö.

22.08.2022

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Uzun zamandır müzisyenim gitar bateri bas gitar çalıyorum ayrıca profesyonel olarak mix mastering aranje yapıyorum

Emre K. photo

Emre K.

09.03.2023

Ses Miksajı · Beşiktaş, İstanbul

Selamlar , ismim Emre Uzun yıllardır müzik prodüktörü ve miksaj teknikeri olarak büyük ve küçük işlere imza attım Elime gelen projeleri en iyi şekilde servis ettiğimi düşünüyorum. Birlikte çalışmak isterim

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beşiktaş Ses Miksajı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Beşiktaş Ses Miksajı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ses Miksajı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ses Miksajı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ses Miksajı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ses Miksajı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ses Miksajı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ses Miksajı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ses Miksajı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beşiktaş Ses Miksajı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beşiktaş Ses Miksajı fiyatları, talep detayına göre 700 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl