Hizmet Ver

4 Beşiktaş Topraklama Ölçümü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 74 Topraklama Ölçümü Firması hizmet vermeye hazır.

Topraklama Ölçümü

En İyi 10 Beşiktaş Topraklama Ölçümü Firması

Karar Enerji Denetim Ve Kontrol photo

Karar Enerji Denetim Ve Kontrol

19.08.2019

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

TÜRKAK AKREDİTASYON ve Elektrik Mühendisleri Odası SMM belgemiz ile topraklama raporunuzu yönetmeliklere uygun olarak en kısa sürede hazırlıyoruz.

Alt Enerji Mühendislik Çözümleri photo

Alt Enerji Mühendislik Çözümleri

21.02.2019

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Elektrik Mühendisliği Hizmetleri üzerine özelleşen firmamız, işletmeler için Topraklama Ölçümü, Paratoner Ölçümü ve Kontrolü, Elektrik İç Tesisat uygunluk Belgesi, Pano Kontrolü, Termal Kamera Kontrolü, Enerji Kimlik Belgesi Hizmetleri vermektedir. Elektrik söz konusu olduğunda işi profesyoneline...

Vildan Göncü photo

Vildan Göncü

27.03.2020

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Elektrik Tesislerinde Toprakalama Ölçümü Elektrik İç Tesisat Uygunluk Belgesi Termal Kamera İle Pano Kontrolü Tüm Ölçümler Emo Yetki Belgeli Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sağlam Mühendislik photo

Sağlam Mühendislik

02.02.2016

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Kariyerim Ve Referanslarim ; 2006 Grand Cevahir Otel ( Barboy) 2007 Grand Cevahir Otel ( Barmen) 2008 - Spor Egitmeni ( Yardimci Antrenörlük) 2009 GFK (Arastirmaci) 2009 Sheva ( Barmen) 2010 - Mas Daf ( Stajyer , Elektrik Mühendisi ) 2011 Mas-Daf ( Hidrolik , Hidro Teknik , Hidrafor ,...

İstanbul Mühendislik A.Ş. photo

İstanbul Mühendislik A.Ş.

13.10.2021

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

SMM (Serbest Müşavir Mühendis), bürolarının tasarım yapmaya, uygulamaya, teste, kontrole, kabule ve imzalamaya yetkili olduğu Elektrik-Elektronik-Kontrol-Biyomedikal mühendisliğine yönelik mühendislik hizmetlerine ve bu hizmetlere ait herhangi bir konuda bilim ve tekniğe uygun olarak hizmetin...

Alternatical Mühendislik photo

Alternatical Mühendislik

02.08.2021

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Alternatical Mühendislik, işletmelerinizin yıllık periyodik muayenesini gerçekleştirerek topraklama raporu, elektrik iç tesisat uygunluk raporu, artık akım anahtarı uygunluk raporu, paratoner ve jeneratör ölçüm ve kontrolü, elektrik pano görsel ve işlevsel kontrol raporu ve yangın algılama...

Amper Enerji photo

Amper Enerji

12.11.2020

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Amper Enerji olarak elektriksel ve mekanik ölçümlerinize Türkak onaylı Akredite bir kuruluş olarak yanıt vermekteyiz. Ölçüm ve kontrollerinizde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Kalender Erden photo

Kalender Erden

18.04.2021

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Sayın Yetkili Firmamız Elotek Mühendislik Elektrik Elektronik Teknolojileri Ltd. Şti. 2009 yılından beri faaliyet göstermekte olup tecrübeli ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkinliği olan personelleriyle hizmet vermektedir. Sizlere partnerlik yaparak ölçümlerden kaynaklanan...

Plus Muayene Mühendislik photo

Plus Muayene Mühendislik

22.10.2020

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Elektriksel Muayeneler, Yetkili ve Zorunlu Muayeneler (EMO ve EKİPNET kayıtlı geçerli ve yetkili muayeneler) - Topraklama Ölçümleri - Paratoner Ölçümü - Pano Muayenesi - Kaçak Akım Rölesi Testleri - Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu (Trafo Sorumlulukları)

MUSTAFA TUĞRUL Taşkın photo

MUSTAFA TUĞRUL Taşkın

07.04.2021

Topraklama Ölçümü · Beşiktaş, İstanbul

Elektrik topraklama ölçümü iç tesisat muayenesi trafo bakım hat bakım proje çizim takip ÇSGB ve EMO onaylı belge verilir EKİPNET raporlama trafo tesis yapimi

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beşiktaş Topraklama Ölçümü Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beşiktaş Topraklama Ölçümü ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Beşiktaş Topraklama Ölçümü için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Topraklama Ölçümü için Beşiktaş içinde toplam 74 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 11 yorum ve verilen 4.5 ortalama puan Beşiktaş içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 55 kişi Beşiktaş Topraklama Ölçümü için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl