Hizmet Ver
Dış Cephe Cam Temizliği

5 İstanbul Beykoz Dış Cephe Cam Silme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz civarında 202 Cam Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 202 Cam Temizliği Firması, Beykoz içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,6 puan, Beykoz içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Beykoz içinde yazılan 6.053 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 275 kişi Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Beykoz İstanbul Cam Temizliği Firması

Şadan K. photo

Şadan K.

17.06.2026

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Drone ile dış cephe güneş panelleri rüzgar türbini plaza avm gemi cam kompozit taş mermer yüzeyleri temizleme hizmetleri. Drone satış bakım onarım yedek parça teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Cankurtaran drone mevcuttur.

İrfan.eratt I. photo

İrfan.eratt I.

29.03.2021

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Yıllardır yıllardır kullandığım özel tecrübem de temizlik yapıyorum Sistemli ve programlı temizlikteki farkını fark edeceksiniz teşekkür ederim

Ayhan Y. photo

Ayhan Y.

24.07.2016

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Kullanılan malzemeler baret paraşüt tipi emniyet kemeri elastik emniyet Halayı emniyet halat mekanizmaları gözlük is ayakkabısı duş cephe ağır is ve sağlık belgeleri mesleki eğitim belgeleri mesleki is sertifikaları kişisel ekipmanlari kendimde mevcuttur.ise baslamadan önce çalışma alanlarında risk...

Erdal K. photo

Erdal K.

29.10.2023

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Yaklaşık 10 yıldır dış cephe cam temizliği yapıyorum 6yıl site güvenliği yaptım 2011de ayrıldım 5yıl ISS temizlik şirketinde camcı olarak çalıştım.2018 ayrıldım Özdilek holding otel dış cephe camcı olarak çalıştım.2023 16.ekimde ayrıldım.düzenli bir düzen 08.16 saat arasında Maslak levent Sarıyer...

Gazanfer B. photo

Gazanfer B.

22.12.2021

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Günümüzde binaların yükselmesi ve cam kaplamaların çoğalması ile yurtdışında iple Erişim (Rope Access] olarak geçen iş kolu ülkemizde de aktif olmaya başladı .Binaların mimarisinde farklı dizaynların kullanılması nedeniyle Endüstriyel Dağcılık olarak da geçen işimizi zorunlu hale...

Şamil K. K. photo

Şamil K. K.

23.08.2024

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Merhabalar dış cephe cam ve kompozit temizliği yapıyoruz. Şahıs şirketim var faturalı faturasız şekilde sorununuzu çözebiliriz. İstanbulun her yerine çalışıyoruz. Temizlik bizim işimiz

Vedat A. photo

Vedat A.

06.11.2024

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

1991 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize profesyonel personellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

DMM Temizlik Hizmetleri photo

DMM Temizlik Hizmetleri

11.05.2026

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Merhabalar, Profesyonel temizlik hizmeti sunan firmamızla yaşam ve çalışma alanlarınızı hijyenik, ferah ve kusursuz hale getiriyoruz. Ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği ve özellikle inşaat sonrası detaylı temizlik alanlarında deneyimli ekibimizle titiz ve güvenilir hizmet sağlıyoruz....

Ümit B. photo

Ümit B.

23.09.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

HER TÜRLÜ TEMİZLİK İHTİYACINIZDA YANINIZDAYIZ KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIYLA DETAYLI TEMİZLİK HİZ SUNUYORUZ HALI YIKAMA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİGİ KOLTUK YIKMA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK OFİS TEMİZLİGİ

Metropol Temizlik Hiz. photo

Metropol Temizlik Hiz.

23.08.2012

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Firmamız yaklaşık 24 yıldır sektörde hizmet vermektedir.Her türlü endüstriyel genel temizlik hizmetleri,cam temizleme,halı yıkama,ofis temizlikleri,villa temizlikleri gerçekleştirmektedir.

Yasemin G. photo

Yasemin G.

07.02.2024

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Birçok alanda temizlik ve temizlik maddeleri olarak ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Can Ş. photo

Can Ş.

03.09.2023

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Her türlü cam temizligi dis cephe cam temizligi insaat sonra ince temizlik kaba temizlik tasinma öncesi temizlik bodrum temizligi cati temizligi magaza temizligi hizmetimiz vardır

NazClean P. T. H. photo

NazClean P. T. H.

09.06.2026

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Naz Clean olarak Türkiye genelinde kurumsal ve bireysel müşterilere profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Deneyimli ekibimiz, iş güvenliği standartlarına uygun çalışma prensibimiz ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile her projeyi titizlikle tamamlıyoruz. Başlıca hizmetlerimiz • Dış cephe cam...

Hb Grup Temizlik photo

Hb Grup Temizlik

06.05.2017

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Hzmetde kalite kalitede uzman hb grup temizlik pofosyonel ekibimizde hizmetinizdeyi bina dış ceph temizlik mağza ofis cam temizlik inşat sonrası ince temizlik daire cam temizlik merdiven temizlik site temizlik halı ve koltuk yıkama dış cepeh cam temizliği fabrika temizliği ofis temizliği mağza...

Semih K. photo

Semih K.

01.11.2022

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Görselleri iletebilirseniz Anadolu yakasında cam temizliği hizmeti verilmektedir.

Hakkı G. photo

Hakkı G.

03.10.2024

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

10 yılı aşan bir süredir, tecrübeli kadromuz ile temizliğin her alanında hizmet vermekteyiz.

Erol D. photo

Erol D.

20.06.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Yüksek binaların dağcılık tekniği ile dış cephe temizlik tadilat tamirat bakım onarım hizmetleri

Oruçhan A. photo

Oruçhan A.

30.06.2024

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Forklif ve vinç'in ulaşamadığı yerlerde İPLE ERİŞİM yöntemi ile dış cephe çalışmaları yapıyoruz. Çalışma alanlarımız; - Cam ve kompozit temizliği - Silikon ve izalasyon çalışmaları - Aydınlatma led montaj ve bakım işleri - Boya, sıva, tamir, bakım ve onarım işleri - Reklam, pano, afiş işlemleri...

Ümit T. photo

Ümit T.

20.05.2023

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Dış Cephe Cam Temizliği ülkemizin inşaat sektörün çokça verilen bir temizlik hizmeti olarak bilinir. Bir apartmanın veya herhangi bir mekanının dış yüzey kaplamalarının zamanla atmosferdeki kirlerin yağmur suyu ve egzoz dumanları gibi etkilenerek kirlenmesi sonucu zaman zaman dış cephe cam...

Onder A. photo

Onder A.

17.01.2019

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Merhaba Profesyonel ekibimiz iş sahasını keşif yaparak siz değerli müşterilerimizin onayını aldıktan sonra ekip ve ekipmanlarla gelerek hizmeti gerçekleştirmektedir. Çalışanlarımızın tamamı yüksekte çalışma sertifikalı ve yaptıkları iş neznin de sağlık raporları tam olup , siz değerli...

Levent A. photo

Levent A.

14.09.2023

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

10 senedir cam hizmet vermekteyim yurt dışından geldim İstanbul'da hizmet veriyorum beni arasanız canlarımız pırıl pır

Murat Ö. photo

Murat Ö.

09.02.2022

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Merhabalar Özellikle cam temizliği ve tüm temizlik alanında uzmanım 15 sene temizlik tecrübem var. İşimi garantili yaparım.

Hakan D. photo

Hakan D.

22.07.2022

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

10 Yıldır Temizlik sektöründe hizmet vermekteyim. İşimin prensibi tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur.

SAVAR TEMİZLİK HİZMETLERİ photo

SAVAR TEMİZLİK HİZMETLERİ

08.01.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Mağaza camı temizliği konusunda titiz ve uzman bir ekibin sizlerin de cam temizleme gibi bir düşünceniz var ise mutlaka bizi aramalısınız

Simge S. S. photo

Simge S. S.

26.07.2023

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Dış Cephe Cam Temizliği Zamanla toz, kir ve hava kirliliği gibi etmenler nedeniyle camların berraklığı kaybolabilir. İşte bu noktada dış cephe cam temizliği profesyonelleri devreye girer ve camların ilk günkü parlaklığına dönmesini sağlar. Firmamız, dış cephe cam temizliğinde uzmanlaşmış...

Erol A. photo

Erol A.

12.08.2024

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

25 yıldır sektörde hizmet vermekteyim konusunda yeterli bilgi ve becerim var daha çok kaliteli müşteri memnuniyetli odaklıyım.

Yaşar C. photo

Yaşar C.

11.04.2024

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

İşinizi profesyonel ekibe brakın zamanınızı kendinize ayırın kişinin yaptığı iş refansıdır

Cp T. C. T. photo

Cp T. C. T.

26.11.2018

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Siz degerli musterilerimize 2004 yilindan bugüne denk verdiğimiz kaliteli hizmet ve başarılarımız sayesinde daha temiz camlar uzun sureli temizlik hizmeti vermekten onur duyuyoruz camlarinizdaki kireç ve oksitlenmeleri dert etmeden bize ulasabilirsiniz.

Fatih B. photo

Fatih B.

20.09.2023

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

15 yıllık temizlik deneyimi ve profesyonel kadromuz ile Nisa Temizlik hizmetinizde

Çakırağa Gayrimenkul Tadilat photo

Çakırağa Gayrimenkul Tadilat

20.09.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

her türlü profosyonel temizlik hizmetleri, gayrimenkul danışmanlık hizmetleri, Apartman yönetimi site yönetimi hizmetleri

Levent Ö. photo

Levent Ö.

29.09.2018

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

20 yılı aşkın süredir her tür ev, işyeri temizliği, inşaat öncesi ve sonrası temizliği hizmeti veriyorum

Erol S. G. photo

Erol S. G.

22.10.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

15 yıllık deneyimimizi sizlerle paylaşmak için armut.comla bu konuda iş ortaklığı yapmaktayız memnun kalmazsanız ücret almıyoruz

Berkan Ö. photo

Berkan Ö.

15.05.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

CAM SİLME OFİS TEMİZLİĞİ DAİRE TEMİZLİĞİ CAM TEMİZLİĞİ PROFESYONEL OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ

Jixtem T. photo

Jixtem T.

03.11.2018

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Yılların Verdiği Deneyimle profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti adına tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çözülemeyen tüm temizlik işleriniz için ar-ge çalışması yapıp çözüme kavuşturuyuyoruz. İşimizi seviyoruz ve size hizmet vermek için buradayız.

Barış S. photo

Barış S.

05.05.2023

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Kule Endüstriyel Dağcılık Ve Temizlik Hizmetleri -DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ HİZMETİ DIŞ CEPHE BAKIM ONARIM VE MONTAJ HİZMETİ DIŞ CEPHE CAM,KOMPOZİT DEĞİŞİMİ VE MONTAJ PİMAŞ DEĞİŞİMİ VE MONTAJ HİZMETİ TABELA LED AYDINLATMA VE AFİŞ MONTAJ HİZMETİ ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK,İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ

Emrah E. photo

Emrah E.

15.10.2018

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Merhabalar Emrah ben. Sektorde 6. yılıma gırıyorum. Amator dagcı scubadıver serbest parasutcu ve ıple erısım teknısyenıyım.Farklı dısıplınlerın katmıs oldugu ozverı,karar verme ve gorev bılıncını ıs hayatımda da uygulamakdayım.Dagcılık pratık ve tecrubelerımı ıple erısım sektorune tasıyarak...

Güven A. photo

Güven A.

07.09.2019

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Pofosyenel temizliğe ihtiyacınız olursa doğru adrestesiniz ben ve ekibim sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız

Mehmet E. photo

Mehmet E.

07.12.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Öncelikle işimi en ince ayrıntısına kadar titizlikle yaptığımı bilmenizi isterim bukonuda işiniyapmış olduğum müşterilerimi referans olarakta verebilirim

Özlem G. photo

Özlem G.

24.11.2022

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

İstanbul osmanbeyde Zeytinburnu daha çok piyasa içi tekstil firmaları camları siliyorum günlük haftalık ne anlaşırsak sürekli olarak anlaşmalı çalışma vardir

CleanVex photo

CleanVex

09.09.2025

Dış Cephe Cam Temizliği · Beykoz, İstanbul

Dış cepheleriniz vinç & dağcı ( iple erişim ) tarafından profesyonel şekilde temizlenecek

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Dış Cephe Cam Temizliği talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Dış Cephe Cam Temizliği için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Dış Cephe Cam Temizliği talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Dış Cephe Cam Temizliği taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Dış Cephe Cam Temizliği talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Dış Cephe Cam Temizliği için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Dış Cephe Cam Temizliği hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl